Jump to content



Mp3 Player suggestions needed!!!!!


Thresh86

Recommended Posts

Χρόνια Πολλα σε όλους.Θα ήθελα προτάσεις για ένα μικρό (Usb,flash) mp3 player με καλή αυτονομία,που να παίρνει και μπαταρίες, με όσο το δυνατόν καλύτερο ήχο με τιμή κοντά στα 150 ευρώ.Τελευταίο, αν γίνεται να αναγνωρίζεται απο τα Windows ως Removable Disk.Δεν ζητάω και πολλά εεε???ΕΕ???:daisy: :turn:

ΥΓ.Ενα Cenix 256 mb που έχει το Πλαίσιο αξίζει???

Link to comment
Share on other sites

http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=2&zenid=b3e42758e90512b6d5dca32c277aa83e

Για ριξε κ ενα βλεφαρο εδω...!:D εχουμε κ 3% εκπτωση...:happy:

Τελεια+αμεση εξυπηρετηση...! Το iRiver iFP-890 256MB το εχω παρει κ ειναι πολυ καλο κ γερο...!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα της Creative to ΤΧ FM-256. Φοβερο. Αμέσως αναγνωρίζεται σαν δισκος, εχει κ ραδιόφωνο αλλα και δυνατότητα να γραψεις σαν δημοσιαγροφικό. Καπου στα 110€ στο Πλαισιο μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Πηρα της Creative to ΤΧ FM-256. Φοβερο. Αμέσως αναγνωρίζεται σαν δισκος, εχει κ ραδιόφωνο αλλα και δυνατότητα να γραψεις σαν δημοσιαγροφικό. Καπου στα 110 στο Πλαισιο μου φαινεται...

Γιαννη περιπου το ιδιο πηρα στον γιο μου (Creative MUVO V200 FM-512) 130ευρω απο Πλαισιο.

Τα κανει ολα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα τα της Creative αλλά παρατήρησα οτι δεν έχουν line-in.Κάτι που έχει το Cenix και μάλιστα με επιλογή για Mp3 encoding.Τουλάχιστον απο ποιότητα ήχου πως πανε τα Muvo??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Πλενει,μαγειρευει,σκουπιζει κ φτιαχνει καφε???:p

Xεχε.. καφε δεν ξερει να κανει.... οπως τον πινω.

Αρχική απάντηση από THRESH

...Τουλάχιστον απο ποιότητα ήχου πως πανε τα Muvo??

Mου αρεσε η ποιοτητα του.

Παιζει και WMA αρχεια.

Link to comment
Share on other sites

suboy δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω το pm σου.Λοιπόν,στόχευα για το Creative Muvo Tx Fm 512mb αλλά δεν ήταν διαθέσιμο,όπως και το 256mb(Πλαίσιο Θεσσαλονίκης).Το χειρότερο είναι ότι ακόμα και αν το παρήγγελνα μου είπαν οτι ήταν δυσκολο να το προμηθευτώ έγκαιρα καθως η Creative έχει προβλημα παραγωγής(rumor????).Τελικά κατέληξα με Cenix 128mb+128mb SD card=128,5 ευρώ.Πολύ καλή ποιότητα αναπαραγωγής με άριστες δυνατότητες.Να δούμε και απο αξιοπιστία........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.