Jump to content



Η ιστορία του μικρού Γιαννάκη (ή αλλιώς οδηγός για τα νέα μέλη & Welcome thread)


Recommended Posts

Καλως ήθρες Κώστα (Κωστή φωνάζουμε τον DJD - είναι θέμα copyright :p )

Υπάρχει πληθώρα θεμάτων στο Λαμπ, από συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων στο ΠΟΘ (Πείτε Ότι Θέλετε thread), από Ειδήσεις, Review , παρουσιάσεις μελών του Λαμπ... :)

Απόλα έχει ο μπαξές ;)

Ειδικά κάτι admins γατόφιλους :hehe:

(Inside joke... θα καταλάβεις άμα αρχίσεις να αφιερώνεις χρόνο στο Λαμπ)

Kαλή συνέχεια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα σας,

Kαι εγώ λοιπόν είμαι νέος στο φόρουμ και ελπίζω να μου δώσουν ορισμένοι τα φώτα τους και εγω τα δικά μου.

Θέλω να ανοίξω ένα θέμα για OC του Q9550 με 4 dims X 2gb φορεμένα στην asus maximus extreme (Σας γυρνάω χρόνια πίσω ε? ) Μην νομίζετε πως δεν έψαξα, απλά ότι βρήκα για την mb και τον επεξεργαστή μου,δεν βοήθησε είτε γιατί ήταν ddr2 οι μνήμες που δοκιμάζονταν,είτε επειδή οι μνήμες ήταν εώς 4 gb σε 2 dim, είτε επειδή ήταν χρονισμένες μέχρι τα 1333 MHz.

Πως ανοίγω λοιπόν μια θεματική ενότητα? Τα υπόλοιπα νομίζω θα συζητηθούν εκεί...

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σας,

Kαι εγώ λοιπόν είμαι νέος στο φόρουμ και ελπίζω να μου δώσουν ορισμένοι τα φώτα τους και εγω τα δικά μου.

Θέλω να ανοίξω ένα θέμα για OC του Q9550 με 4 dims X 2gb φορεμένα στην asus maximus extreme (Σας γυρνάω χρόνια πίσω ε? ) Μην νομίζετε πως δεν έψαξα, απλά ότι βρήκα για την mb και τον επεξεργαστή μου,δεν βοήθησε είτε γιατί ήταν ddr2 οι μνήμες που δοκιμάζονταν,είτε επειδή οι μνήμες ήταν εώς 4 gb σε 2 dim, είτε επειδή ήταν χρονισμένες μέχρι τα 1333 MHz.

Πως ανοίγω λοιπόν μια θεματική ενότητα? Τα υπόλοιπα νομίζω θα συζητηθούν εκεί...

Ευχαριστω..

FORUMS->Μητρικές για Intel Επεξεργαστές->Νέο θέμα (πάνω δεξιά)

Link to comment
Share on other sites

FORUMS->Μητρικές για Intel Επεξεργαστές->Νέο θέμα (πάνω δεξιά)

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Μόλις ξαναστήσω το pc μου( κάηκε ο 1ssd και χαλασε το raid ) θα κάνω την ανάρτηση που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.