Jump to content


Η ιστορία του μικρού Γιαννάκη (ή αλλιώς οδηγός για τα νέα μέλη & Welcome thread)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους.. Γιατί Γιάννης όμως ρε παιδιά? Κρίμα.. χάθηκε να είναι ένας Κωστάκης ας πούμε.. ή έστω ένας Γιωργάκης.. Τέλος πάντων.. Να έχουμε μια καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και πάνω από όλα.. όσο κλισέ και αν ακουστεί.. με λεφτά! Γιατί στις μέρες μας και η υγεία κοστίζει!

Φιλικά, Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Γιατί Γιάννης όμως ρε παιδιά? Κρίμα.. χάθηκε να είναι ένας Κωστάκης ας πούμε.. ή έστω ένας Γιωργάκης.. Τέλος πάντων.. Να έχουμε μια καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και πάνω από όλα.. όσο κλισέ και αν ακουστεί.. με λεφτά! Γιατί στις μέρες μας και η υγεία κοστίζει!

Φιλικά, Γιάννης

Ευχαριστούμε για τις ευχές και πούσαι πιες και καμιά μπύρα για πάρτι μας........

Link to comment
Share on other sites

Απο μπύρα άλλο τίποτα.. αλλά τι να κάνω που με αυτούς που έχουμε μπλέξει τα λεφτά γίνονται όλο και λιγότερα.. θα μας κόψουν και την μπύρα οι αλήτες!

Θα μας στέλνει η Merkel Τραβα στην διελυθυνση που σου στέλνω να την απολαύσεις.....αξίζει τον κόπο

Angela Merkel Pool Dance - Video Dailymotion

Ξεκινάει μιλώντας αλλά........:clap:

Link to comment
Share on other sites

σαν μικρος ιωαννακης κ γω,αν κ ειμαι αρκετο καιρο γραμμενος και διαβαζα κ παλαιοτερα εχω μια ερωτηση..

πολλες φορες ανοιγοντας ενα υποφορουμ βλεπω μονο μια σελιδα με τοπικς..αυτα ειναι η ειναι κ αλλα που ξεκλειδωνουν αργοτερα?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

αν δεις, κάτω αριστερά σε κάθε υπο-φόρουμ, έχει κάποιες επιλογές με βάση τις οποίες εμφανίζονται χρονολογικά τα θέματα. Η default επιλογή είναι να σου δείχνει τα θέματα του τελευταίου μήνα και προφανώς για αυτό δεν μπορείς να δεις περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Nαι, μπορείς να το αλλάξεις. Πας εδώ: http://www.thelab.gr/profile/options/ ,στο πλαίσιο Επιλογές προβολής θεμάτων επιλέγεις την κατηγορία Προεπιλεγμένο χρονικό όριο προβολής θεμάτων και από το dropbox βάζεις την επιλογή που θέλεις

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και απο εμένα μόλις εγγράφηκα.

Είμαι στρατιώτης, και πλέον παρότι διάβαζα περιοδικά, δεν έτυχε ποτέ να εγγραφώ εδώ. Οπότε τώρα που θα μένω και λίγο πίσω λόγω της θητείας μου θα μπορώ να μπαίνω απο εδώ και να μαθαίνω.

Και καλώς σας βρήκα και πάλι... :magic:

Link to comment
Share on other sites

Να'σε καλά φίλε μου , δεν μου μένει και πολύ ακόμα, παρότι στο μυαλό περνάει και η αναβολή μου μένουν άλλοι 4 μήνες και κάτι ψηλά με άδειες μέσα...

(Ιούνιο λόγω εξεταστικής και Ιούλιο λόγω οτι θα είμαι και με δικιές μου και άδειες απολύσεως, απολύομαι 24 Ιουλίου...)

Link to comment
Share on other sites

Ναι , είναι και αυτό .Ευτηχώς η υπηρεσία πάει και καλά κάθε 2η μέρα βγαίνεις με Διανυκτέρευση στο σπίτι και γυρνάς 7 το πρωί.Οπότε εντάξει , Ιούνιο-Ιούλιο αν θα πάω αλλά εντάξει.

Στα τεχνολογικά έχω μείνει πολύ πίσω...

Πότε είναι η παρουσίαση στην Βαρκελώνη για τα νέα προϊόντα ,που θα πέσουν στην αγορά ?:triniti:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδια να κανω μια ακυρη ερωτηση? Διαβασα τους κανονες για το παζαρι και λεει πως πρεπει να ειμαι μελος καποιες μερες και να εχω συγκεκριμενα ποστ δηλαδη αμα δεν εχω αυτες τις προδιαγραφες δεν μπορω να γραψω καποια αγγελια;;; Το γραφω πρωτα εδω για να μην το βαλω εκει ενω δεν πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, αν πιστεύεις ότι η ερώτησή σου είναι άκυρη, μην την κάνεις καθόλου.

Δεύτερον, ποτέ μα ποτέ μην ξανακάνεις ερώτηση στο "Πείτε ό,τι θέλετε" η οποία μπορεί να απαντηθεί σε άλλο μέρος του φόρουμ.

Τρίτον, στους όρους που αποδέχθηκες στην εγγραφή σου, λέει ότι:

"Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

α) 6 μήνες παραμονής στο forum και 300 καταχωρήσεις

β) 12 μήνες παραμονής στο forum και 150 καταχωρήσεις

γ) 2 χρόνια παραμονής στο forum και τουλάχιστον 50 καταχωρήσεις

δ) 3+ χρόνια παραμονής και 20 καταχωρήσεις"

Οπότε, όχι, δεν μπορείς να βάλεις ακόμα αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα! Καλωσηρθα!

Ειμαι ο Κωστας απο Πατρα. Σας γνωριζω καιρο αλλα δεν ειχα κανει εγγραφη εως τωρα!

Πολυ ωραιο το site σας!

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.