Jump to content



Η ιστορία του μικρού Γιαννάκη (ή αλλιώς οδηγός για τα νέα μέλη & Welcome thread)


Recommended Posts

Τέλος ο Γιαννάκης τελικά μετά από αυτήν την μικρή οδύσσεια που τράβηξε να μάθει όλους τους κανόνες του forum :whistling ( για αποτελέσματα του στυλ οθόνες και κράκ παιχνιδιών ) έφτιαξε τελικά δικιά του σελίδα και την ονόμασε facebook έτσι ώστε να μπορεί να λέει ότι θέλει όποτε θέλει και όταν θέλει ,να μην υπάρχει αντιπάθεια στους spamer και να μπορεί να σπαμάρει ακόμα και τον εαυτό του . :) Δώσε Γιαννάκη μην μασάς!

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν υπάρχει!!! Πολύ όμορφο εκπαιδευτικό κείμενο!! Κ είναι από το 2004 κ το βλέπω πρώτη φορά τώρα? Καλά ποσά πράγματά κρύβει ο Λάμπης μέσα του?? :p

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν με λες και νέο, αλλά μόλις ανακάλυψα την κίνηση που υπάρχει στις αγγελίες :X:. Tόσο καιρό βρισκόταν κάτω απο τη μύτη μου και εγώ έλιωνα σε άλλα φόρουμ OMG.............

Καλά δεν παίζει να είχε τόση κίνηση πριν κάποια χρόνια, θα το χα δει πιστεύω.

εύγε!

\m/

EDIT: Να επισημάνω και την καλή παρουσίαση από τους περισσότερους και διάθεση των παιδιών για καλές συναλλαγές που φτιάχνει ένα κλίμα καλύτερο θα έλεγα από εκεί που σύχναζα τόσο καιρό. Αυτά, για τα όσα έχω δει την λίγη ώρα που τριγυρνάω στις αγγελίες.

Έγινε επεξεργασία από NeuroN
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.