Jump to content



Η ιστορία του μικρού Γιαννάκη (ή αλλιώς οδηγός για τα νέα μέλη & Welcome thread)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Μια ερωτησούλα από εμένα. Κάτω από το username μου, εκεί που λέει Don't blame me πώς το χρωματίζουμε αυτό...;;; Κάποια ρύθμιση στο προφιλ δεν βρήκα...;;;

Είδα κάποιους που το έχουν χρωματισμένο.Αν έχετε την καλοσύνη tell με

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα από εμένα. Κάτω από το username μου, εκεί που λέει Don't blame me πώς το χρωματίζουμε αυτό...;;; Κάποια ρύθμιση στο προφιλ δεν βρήκα...;;;

Είδα κάποιους που το έχουν χρωματισμένο.Αν έχετε την καλοσύνη tell με

Sorry τώρα το είδα, στείλε ένα ΠΜ σε κάποιον που το χρωμάτισε να σου πει :)

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
:P
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το Forum !!!!!!!!! Καλή Χρονιά σε όλους τους χρήστες του thelab.gr :crazy_pilot::crazy_pilot:

Καλώς ήλθες.:)

Να πώ εδώ ότι ο VogiasPC είναι φίλος απο τα παλιά, καθότι μεγαλώσαμε και στην ίδια γειτονιά.

Δοθείσης της ευκαιρίας να τον ευχαριστήσω πάρα πολύ για την βοήθεια που παρείχε στο ''Project Plexi'', γιατί χωρίς αυτόν απλά δέν θα το έφτιαχνα!

Τον έχω πρήξει κυριολεκτικά δύο χρόνια τώρα, και ακόμα με υπομένει.

Ότι ψύκτρα-ψυκτράκι-καλώδια-διακόπτες-βίδες κτλ. έχετε δεί στο project, τα έχω πάρει από αυτόν με καταδρομικές εφορμήσεις στο μαγαζί του.

Κώστα μήν πετάς τίποτα παλιό....κράτα τα για κανά project!:hehe::T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια απορια βρε παιδια. γιατι δεν μπορω να κανω post στο forum πωλησεις? καποιος μου ειπε οτι πρεπει να εχω 150 posts. ισχυει? δεν μπορω να βρω πουθενα κατι τετοιο στους ορους. εφαγα 3 ωρες να διαβαζω κατεβατα.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια βρε παιδια. γιατι δεν μπορω να κανω post στο forum πωλησεις? καποιος μου ειπε οτι πρεπει να εχω 150 posts. ισχυει? δεν μπορω να βρω πουθενα κατι τετοιο στους ορους. εφαγα 3 ωρες να διαβαζω κατεβατα.

http://www.thelab.gr/pwliseis/neoi-kanones-aggelion-82342.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Καλώς σας βρήκα κ εγώ. Για να λέμε και την αλήθεια δεν σας βρήκα τώρα (γιατί σας διαβάζω εδώ και καιρό) αλλά μιας και επίσημα έγινα τώρα κ εγώ μέλος της παρέας σας, καλά post να έχουμε! :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.