Jump to content



Stacker with plexi is here! (πολλές φωτογραφίες) +Update+


aristos87

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από chros26_ [31-12-2004 20:50]

μπορεις να βαλεις το κοκινο κωλωδιο του ανεμηστηρα, στο κοκκινο του τροφοδοτικου,

και δεν θα ακουγεται τιποτα....(θα δουλευουν στα 5v)

Ναι αυτό είναι ένας εύκολος τρόπος να ρίξεις δραστικά τις στροφές ενός ανεμιστήρα και τον θόρυβο φυσικά

Αλλά όταν ο ανεμιστήρας είναι φωτιζόμενος τι γίνεται? Δε πέφτει αισθητά η ένταση των Leds που τον φωτίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και χάλασε η παλία μου ψηφιακή η Hp 735 :bye: δέν κατάφερα να ποστάρω τις νέες φωτογραφίες μετά την προσθήκη του πλαινού μέρους!

Με την ευκαιρία της αγοράς της καινούργιας ψηφιακής Olympus C 765 :banging: θα ποστάρω μερικές νέες φωτος :D

post-122-1416071534,4931_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα τα λεφτά για την κάμερα.... Αλλά έχω ακόμα :p Τα πρώτα parts της υδρόψυξης κατασκευάζοντε απο τον θεσσαλονικίο καλητέχνη και όταν με το καλό έρθουν μπόλικα nf4 στην αγορά για να υπάρχει ποικηλία και μεταβώ σε Α64 θα το δείς τι ωραία που θα γεμιίσει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Έδωσα τα λεφτά για την κάμερα.... Αλλά έχω ακόμα :p Τα πρώτα parts της υδρόψυξης κατασκευάζοντε απο τον θεσσαλονικίο καλητέχνη και όταν με το καλό έρθουν μπόλικα nf4 στην αγορά για να υπάρχει ποικηλία και μεταβώ σε Α64 θα το δείς τι ωραία που θα γεμιίσει... ;)

Tο ήξερα ότι δεν θα με απογοήτευες!

Εμένα με το που έβαλα το νερό μέσα μου φένετε μηκρό το Stacker!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.