Jump to content



Stacker with plexi is here! (πολλές φωτογραφίες) +Update+


aristos87

Recommended Posts

Εν όψη γιορτών είπα και γώ μετά απο πολύ καιρό να κάνω ένα καλό δώρο στο pc μου :D . Ετσι λοιπών την τετάρτη το μεσημέρι κατέβηκα Stournari street να αγοράσω το stacker μαζί με το gatewatch... Όλα πήγαν καλά και αργά το απόγευμα άρχισε η αποσηναρμολόγηση του εσωτερικού του pc απο το χιλιοταλεποριμένο και πολυαγαπημένο μου herolchi πάντα με την παρέα του φίλου kaynd :laughing: . Η σκόνη ώς συνήθως ηταν ΠΟΛΗ :TD: αλλά μετά απο φύσιμα μέχρι να ζαλίζομαστε καθάρισαμε τα πάντα! Αφού αποχερέτισα με δάκρια στα μάτια :bye: το παλίο μου κουτί.... με διαβολεμένη χαρά :devil: άρχισα να ανοίγω το καινούργιο!!!!:devil: :devil: :devil: Η ποιότητα κατασκευής κορυφαία και το συνοδευτικό υλικό δηλαδή οι βίδες πάρα πολλές... Προχωρήσαμε στην εγγατάσταση και μετά απο πολή μανούρα στην τακτοποιηση των καλοδίων και ιδικά του gatewatch το αποτέλεσμα ήταν εντυπωσιακο! :T::upside: Σήμερα έγιναν και κάποιες μικροαλλαγές όπως καινούργιες στρογγιλές καλωδιοτενίες και αντικατάσταση του πάνω ανεμιστήρα με έναν μπλέ.

Ευχαριστώ τον kaynd για την βοήθεια και για την παρέα και εύχομε σε όλους χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Τον νέο χρόνο με τον ερχομό του πολυπόθητου nf4 θα ακολουθήσουν αναβαθμήσεις σε mobo-cpu και vga

Παράκληση μην απαντήσετε αν δεν σας πώ ακολουθούν αρκετές φωτός!

:D

post-122-1416071483,9486_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Ωραίο το κουτάκι και πολύ ευρύχωρο

Αυτό που μου την έδωσε ήταν η τοποθέτηση του τροφοδοτικού κι επίσης θα προτιμούσα τα φίλτρα της σκόνης να έβγαιναν πιο εύκολα

Κατά τα αλλά είναι καλοσχεδιασμένο κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Αριστο...το κουτακι ειναι πανεμορφο.... το πηρα και εγω προσφατα σε μαυρο και επαθα πλακα με τους εσωτερικους τους χωρους....δεν ειναι βεβαια Lian-Li αλλα για τα λεφτα του ειναι σουπερ!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Πάντως PGM εμφανισιακά μου άρεσε πιο πολύ απο το lian-li... γούστα ειναι αυτά :D αλλά οπως λές για τα λεφτά του είναι τέλειο.... Δεν σιγκρίνετε μ'αυτα που θα δώσεις για ενα Lian-Li

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.