Jump to content



Stacker with plexi is here! (πολλές φωτογραφίες) +Update+


aristos87

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Να πάρεις το crossflowfan και το πλαινο καλυμα με πλεξι , εγω τα εχω πάρει στο δικο μου και ειναι άριστα για αυτα που προσφερουν, επισης να αλλαξεις το φαν του κουτιου των δίσκων και το πισινό , αυτά, καλοριζικο και καλοδουλευτο

Link to comment
Share on other sites

Ασε να βάλω το πλαινό και θα τα αλλάξω... Την νέον απο το παλιό δεν την βγάζω... Θα βάλω καινούργια... Οσο για τα μπρός και πίσω ανεμηστίρια θα το σκεφτώ διότι κάνουν αρκετό θόρυβο οι 12αριδες μπλέ... Έχω ήδη έναν και είναι αρκετά θυρίο... γι'αυτο και δεν τον βάζω μέσα... Τον πάνω μπλέ τον έχω βάλει πάνω στο gatewatch και τον έχω ρίξει στις 1900 στροφές απο τις 2600 που δούλευε και έκανε αρκετό θόρυβο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pc-Corner [Σήμερα, στις 15:42]

να κρυψεις καλώδια να βάλεις το νερο σου..τα πανελς σου τα ψυγεία σου..τα παραθυρά σου..γενικά ειναι ενα πολύ καλά μελετημένο κουτί :)

αστα αυτα και ποσταρε και το δικο σου (ή το εχεις ηδη ποσταρει και δεν το εχει παρει το ματι μου:o :o )...κατι ειχα ακουσει οτι εχεις βαλει νερα, 2 τροφοδοτικα και τα σχετικα....για να παρουμε καμμια ιδεα:p ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από flameboy

Καλοριζικο φιλε Αριστο...

Αρκετα ομορφο μπορω να πω... :T: :T:

Nα σε καλά flameboy δείξε και σύ καμιά φωτό του pcιου σου... δεν έχω δεί ποτέ... Στο κατάληλο thread πάντα... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ασε να βάλω το πλαινό και θα τα αλλάξω... Την νέον απο το παλιό δεν την βγάζω... Θα βάλω καινούργια... Οσο για τα μπρός και πίσω ανεμηστίρια θα το σκεφτώ διότι κάνουν αρκετό θόρυβο οι 12αριδες μπλέ... Έχω ήδη έναν και είναι αρκετά θυρίο... γι'αυτο και δεν τον βάζω μέσα... Τον πάνω μπλέ τον έχω βάλει πάνω στο gatewatch και τον έχω ρίξει στις 1900 στροφές απο τις 2600 που δούλευε και έκανε αρκετό θόρυβο....

μπορεις να βαλεις το κοκινο κωλωδιο του ανεμηστηρα, στο κοκκινο του τροφοδοτικου,

και δεν θα ακουγεται τιποτα....(θα δουλευουν στα 5v)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο ειναι τελειο,οι χωροι του καταπληκτικοι!!!!!

Πολυ ωραια αγωρα αν δεν ειχα παρει το Tsunami συγουρα θα ηταν μια απο τις επιλογες μου.

Τι τιμη εχει???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.