Jump to content



αγορα οθονης


Recommended Posts

Tην τελευταια samsung να την προτιμουσες αν μπορουσες να εκμεταλλευτεις το Freesync, δε νομιζω οτι μπορεις με την 380.

Aπο εκει και περα S2415H > P2414H > LG 24MB56HQ.

Σε ευχαριστώ πολύ. Μάλλον καταλήγω στην S2415H.. αν και δεν ξέρω πόσο έμπιστο είναι το "VisionStudio".

Ενώ αντίθετα η P2414H από "MSystems", θα ήταν πιο σίγουρη αγορά.. 

Θα κάνω μια ερώτηση αύριο, και βλέπουμε..  :T:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

να κάνω και εγώ μία ερώτηση εδώ για να μην ανοίγω νέο θέμα. Η U2414H ή η U2415H (πραγματικά δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαφορά τους πέρα από τα 40 ευρώ στη τιμή) αξίζουν; Την p2414H που την είδα από κοντά δεν μου άρεσε τόσο εμφανισιακά, ούτε και τα χρώματα της, θα προτιμούσα κάτι στο στυλ της s2415h, ωστόσο η τελευταία από ότι κατάλαβα δεν μπορεί να γυρίσει 90ο, κάτι που το χρειάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Μάλλον καταλήγω στην S2415H.. αν και δεν ξέρω πόσο έμπιστο είναι το "VisionStudio".

Ενώ αντίθετα η P2414H από "MSystems", θα ήταν πιο σίγουρη αγορά.. 

Θα κάνω μια ερώτηση αύριο, και βλέπουμε..  :T:

 

Eχει αγορασει αρκετος κοσμος απο το vision studio, δε ξερω ποσο καλη πολιτικη επιστροφων εχει, αλλα δεν ειναι ενα μικρο μαγαζακι.

 

NaPoleon, αν θες pivot στα 200-250 ευρω πηγαινε στην P2414H ή στην U2414H. Η τελευταια με frameless casing και ακριβοτερη, αλλα αν δε σου αρεσει η P2414H δεν εχεις καλυτερη εναλλακτικη.

Έγινε επεξεργασία από XMorsX
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

λεω να αγορασω την dell s2415h απο το MG Manager

ποια η γνωμη σας?

επισης δεν εχω dvd rom

θα εχω προβλημα με την εγκατασταση των drivers?

 

Γενικα καλο καταστημα. Συγκεκριμενα για οθονες δε ξερω ποσο καλη πολιτικη RMA εχουν.

 

Στα 230 ειναι καλη τιμη για ελληνικη αγορα.

Link to comment
Share on other sites

για τους drivers θα χω προβλημα?

επειδη δεν εχω dvd rom

ή μπορω να τους κατεβασω?

 

Δεν ειναι απαραιτητοι, αλλα υπαρχουν εδω: http://www.dell.com/support/home/uy/en/uydhs1/Drivers/DriversDetails?driverId=RN4CH

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν πως δεν υπάρχει διαθέσιμο από τον προμηθευτή.. και του λέω "δηλαδή πότε να ξαναπάρω για να μου πείτε εάν θα υπάρχει"? Και μου λέει από βδομάδα..

Οπότε εγώ Τρίτη - Τετάρτη θα ξαναπάρω.. αν μέχρι τότε δεν έχει βγει προσφορά κάπου αλλού.

Έχω καταλήξει σε αυτήν, οπότε θα περιμένω να δω.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Μάλλον καταλήγω στην S2415H.. αν και δεν ξέρω πόσο έμπιστο είναι το "VisionStudio".

Ενώ αντίθετα η P2414H από "MSystems", θα ήταν πιο σίγουρη αγορά.. 

Θα κάνω μια ερώτηση αύριο, και βλέπουμε..  :T:

 

Yποψιν, δε ξερω πως μου ηρθε το παραπανω, μια χαρα το εκμεταλλευεσαι το Freesync με την 380. Την 280 θα ειχα στο νου μου.

http://buy-more.gr/dell-s-series-s2415h-black-silver.html

απο εδω? καλο μαγαζι?

 

Εχω κανει παραγγελεια απο εκει, μπορει να καθυστερησουν να στην φερουν και δε θα απαντανε στα τηλεφωνα (συμφωνα με τους ιδιους ειχανε προβλημα, αλλα απαντανε σε mails), ομως κατα τα αλλα εξυπηρετηθηκα.

Μαθε την πολιτικη RMA τους.

Link to comment
Share on other sites

Yποψιν, δε ξερω πως μου ηρθε το παραπανω, μια χαρα το εκμεταλλευεσαι το Freesync με την 380. Την 280 θα ειχα στο νου μου.

Οπότε να σκεφτώ και την Samsung που είχα πει? Δεν είναι κάποια άλλη εξηγεί κοντά σε χρήματα ε? Να καταλήξω σε μια εκ των Dell Η Samsung αν είναι...

Link to comment
Share on other sites

Οπότε να σκεφτώ και την Samsung που είχα πει? Δεν είναι κάποια άλλη εξηγεί κοντά σε χρήματα ε? Να καταλήξω σε μια εκ των Dell Η Samsung αν είναι...

 

Nαι, μια απο αυτες. Ειναι τσιμπιμενες σε σχεση με εξω βεβαια. Την Samsung την βρισκεις 220-230.

Link to comment
Share on other sites

για την Dell U2414h τι γνωμη εχετε? αξιζει για 210 ευρω?
ή dell s2415h με 260?

επισης p2414h ή U2414H
με την U2414h  μεταχριεησμενη βεβαια αλλα με 32 μηνες ακομα εγγυση

Έγινε επεξεργασία από Se7en92
Link to comment
Share on other sites

για την Dell U2414h τι γνωμη εχετε? αξιζει για 210 ευρω?

ή dell s2415h με 260?

επισης p2414h ή U2414H

με την U2414h  μεταχριεησμενη βεβαια αλλα με 32 μηνες ακομα εγγυση

ειδα οτι δεν εχουν ηχεια οποτε ακυρωσα.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.