Jump to content



Overclocking Database


TASOS

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Το πρόβλημα που αντιμετώπισα εγώ είναι ότι δεν περιλαμβάνει επεξεργαστές pentium 3 και k6 3+ για τους οποίους θα είχα να γράψω κάτι και έτσι δε μπόρεσα να πάρω μέρος και στον πρόσφατο διαγωνισμό.

Από την άλλη βέβαια δε θα ζητήσω να προστεθούν γιατί τώρα ότι έχω, τρέχει με εργοστασιακές ρυθμίσεις και δεν είμαι καθόλου πρόχειρος για να ανεβάσω cpu validation εικόνες κτλ. Οπότε δε λέει να το ζητήσω και μην ανεβάσω τίποτα μετά. Η μόνη εξαίρεση είναι ο κ6 3+ που έχω αφήσει στο χωριό, ο οποίος είναι mobile και ξεκλείδωτος και τον έχω από τα 400 στα 550. Πάντως ίσως θα μπορούσαν ίσως να προστεθούν και παλιότερα μοντέλα γιατί δε νομίζω να έχουν όλοι P4 και Άθλον.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καμια βοήθεια??????

Αν μπορείς στείλε μου τα στοιχεία που θέλεις να περαστούν με πμ και θα φροντίσουμε να μπουν (από Δευτέρα όμως, ο κατάλληλος άνθρωπος λείπει αυτές τις ημέρες).

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.