Jump to content



Qtek s100/imate jam/mda compact


Τζώρτζης

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

-Το 2020 δεν έχει landscape mode ακόμα και με πρόγραμμα δε μπορεί να προσανατολιστεί έτσι η οθόνη του.

Νομίζω ότι αυτό είναι από τα βασικότερα κριτήρια για αυτά τα μηχανάκια (αν θες αξιοπρεπές σερφάρισμα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ναι βρε Τζώρτζη, δεν το είπα για να σε κάνω να απολογηθείς ;)

Ενούσα απλώς ότι σαν αυτόνομη συσκευή (χωρίς σύνδεση) δεν είναι η καλύτερη τιμή για Ελλάδα (φυσικά μιλάμε για μικρές διαφορές).

Η απάντηση πήγαινε πιο πολύ στον DJD (ξέρει αυτός...) ο οποίος έχει ψιλοαρπάξει από το πολύ ψήσιμο :hehe:

Φίλτατε μου Σύριε δεν απολογήθηκα.Ήθελα μιας και ενδιαφέρθηκες να σου εξηγήσω τους λόγους που με οδήγησαν στην αγορά του :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Η απάντηση πήγαινε πιο πολύ στον DJD (ξέρει αυτός...) ο οποίος έχει ψιλοαρπάξει από το πολύ ψήσιμο :hehe:

Πιστεψε με δεν ειναι ο μονος που ψηνεται ΑΓΡΙΑ....Εχω ψιλοκαρβουνισει λεμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και τέλος μία εικόνα τραβηγμένη από τη κάμερα του.Δεν έχει φλας ενσωματωμένο :TD: αλλά σε λήψεις με περίσσιο φως είναι σχεδόν τέλεια... ( δε θέλω σχόλια για τα καλώδια :upside::tomato: )

post-1891-1416071541,8623_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 04:08]

Πάρα πολύ μικρό.Για πες ,σε κουράζει -επειδή είμαι άσχετος από αυτά τα μηχανηματάκια- να ανεβάσεις μία φωτό με το πληκτρολόγιο την ώρα που γράφεις π.χ. απάντηση στο λάμπη?

καθόλου. ( η οθόνη φαίνεται "κάπως" λόγο του screen protector)

post-1891-1416071762,942_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πω,πω το βλεπω και ΔΕΝ κρατιεμαι!

gps παιρνει και αν ναι ποσο κανει και απο που το παιρνουμε?

full screen video μπορουμε να δουμε ετσι?

bluetooth εχει το νεο 1.2 (100 m εμβελεια) ?

Παιχνιδια?

Για πες............

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.