Jump to content



η cpu τρελαθηκε!!


benhour

Recommended Posts

Εγινα κι εγω Intelας γιαυτο αρχισανε τα ζορια και στους δυο μας....

Παντως ουδεποτε βασιζομαι στις ενδειξεις των μητρικων....

Το spectrum δεν εχει σχεση με τις θερμοκρασιες μη λετε @@ριες και τα διαβαζουνε κι αλλοι..........

Το κανεις ΒΑΝ σε μεγαλα FSB για καλυτερη ευσταθεια..... :083:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
ποτε μη λες ποτε!!δεν πεφτω στην παγηδα να ποσταρω(εκτος αν τα χριστουγεννα καταφερω να παρω EE θελω αλλα 200e) :

Η μονη σου ευκαιρια να σε πιστεψει καποιος ειναι να ποσταρεις.

Αλλιως, μην το λες καθολου.

Εγω μεχρι και στοιχημα παω.

Τωρα αμφιβαλω και αν εισαι 3.6, για 3.8 δεν το συζηταω καθολου. :118:

Παιζει και να μην εχεις κανει καν overclocking. :112:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω...δεν μπορω να το πιστεψω με τπτ....

Καταρχας σωστα ειπε ο ΚΤΜ...τι μας το λες τοτε?

Kαι ειδικα οταν εχεις ανοιξει thread ζητοντας την γνωμη μας....

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=2576

Link to comment
Share on other sites

σορυ αλλα οπωσ θα σου πει και ο soler δεν κανω ποτε ποστ απο bench!αντε θα σου πω γιατι δεν το κανω!το θεωρω γρουσουζια(εχω κανει δυο τετοια ποστ και εχω χασει και τους δυο επεξεργαστες!απο τοτε δεν ξανακανω ποτε!ξερω ακουγετε τρελο αλλα ειναι η αλυθεια!για cpu-z θα το σκεφτω!

Αντε ποσταρε κανα Bench η cpu-z και οχι με fhotoshop και μετα πες οτιδηποτε αλλο για τα μηχανηματα μας(AMD).

Εαν ποσταρεις αποτελεσματα αμεσα δεξου ταυτοχρονα και την συγνωμη μου για αυτα που προειπα αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

παρε με ντεφολτ 3,5 !τωρα το αν παει στα 3,8 μπορεις να το φανταστεις(με +0,4v που εχω απο MB)!τωρα για το συστημα μου ακομα και μ**α να ειταν παλι απο το δικο σου γρηγοροτερα θα πηγενε!!

post-842-1442173859,7374_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ας μου πει κανεις τι γινετε!!η cpu δουλευει στουσ 52 c αλλα το περιεργο δεν ειναι εκει το περιεργο ειναι οτι : δεν πανα να δουλευει στο 100% η και σε 0% παλι 52 εχει!!!ειναι 2,8@3,8 p4 c!!!

Προσεχε πως μιλας και στειλε απο αυτο που γραφεις παραπανω γιατι δεν μας τα λες καλα...

Link to comment
Share on other sites

παρε με ντεφολτ 3,5 !τωρα το αν παει στα 3,8 μπορεις να το φανταστεις(με +0,4v που εχω απο MB)!τωρα για το συστημα μου ακομα και μ**α να ειταν παλι απο το δικο σου γρηγοροτερα θα πηγενε!!

Πες και σε πιο Bench θες να τα στησουμε...;

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν θελω απλα να δωσω την ευχαριστιση σε καποιους!με +0,4 λες να μην παει!παντοσ φοτο απο το μαχ μην περιμενεις!και δεν εχω να προσεξω πωσ μιλαω!οπωσ μιλασ μιλαω!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω το πιστευω....αλλα τεσπα....

Δεν νομιζω καποιος που του γινεται αυτη η ερωτηση...

"Τι stepping έχεις;"

και δινει αυτη την απαντηση...

"το steping μπορω να το κανω ανα 1 και εχει απο 200 μεχρι 550!(στο 550 βγαζει τη cpu στα 7,7GH φυσικα αν το βαλω τοσο θα φυγει απο το παραθυρο!)"

Να το εχει κανει αυτο....και με ψυκτρα ακασα....

Μπορει να κανω και λαθος...αλλα χλωμο το κοβω...

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν θελω απλα να δωσω την ευχαριστιση σε καποιους!με +0,4 λες να μην παει!παντοσ φοτο απο το μαχ μην περιμενεις!και δεν εχω να προσεξω πωσ μιλαω!οπωσ μιλασ μιλαω!

Τα λογακια σου κρατα τα για το σχολειο σου η για τα φιλαρακια σου.

Κατσε διαβασε τους κανονες του φορουμ αλλιως μην ποσταρεις εδω που εμεις κανουμε το κεφι μας.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω το πιστευω....αλλα τεσπα....

Δεν νομιζω καποιος που του γινεται αυτη η ερωτηση...

"Τι stepping έχεις;"

και δινει αυτη την απαντηση...

"το steping μπορω να το κανω ανα 1 και εχει απο 200 μεχρι 550!(στο 550 βγαζει τη cpu στα 7,7GH φυσικα αν το βαλω τοσο θα φυγει απο το παραθυρο!)"

Να το εχει κανει αυτο....και με ψυκτρα ακασα....

Μπορει να κανω και λαθος...αλλα χλωμο το κοβω...

Σολερ εμεις "καταλαβαμε" σε αυτον θα παρει καιρο να καταλαβει...

Τελος και απο μενα μεχρι ο συγκεκριμενος χρηστης να κανει ποστ με στοιχεια απο 3Dmark με πληρη εικονα...

Link to comment
Share on other sites

Αντε ποσταρε κανα Bench η cpu-z και οχι με fhotoshop και μετα πες οτιδηποτε αλλο για τα μηχανηματα μας (AMD)

δεν μιλισα ποτε για τα συστηματα σασ!!για να ξερουμε και τι λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.