Jump to content



Θέλω κουτί -Πείτε την γνώμη σας...


Greek

Recommended Posts

Υ.Γ. το κανατε το θαυμα σας ρε παλιοπαιδα!! Η 6600gt εχει τρελλαθει στα artifacts!! Το μαγικο σας χερι δουλεψε. 2 μερες τωρα αλλαζω drivers μπας και παιξει σωστα αλλα τιποτα. Πλεον κολλαει ολος ο υπολογιστης μερικες φορες και θελει hard reset! Αθανατο προιον ρε dellman!! Κορυφαια αγορα εκανα ο θυληπρεπης!!Παλι καλα που ειναι απο Πλαισιο.

Δεν καταλαβα τη σημασια της χρησης του πληθυντικου... μαλον σε μενα το οφειλεις :098:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Πάντως από το Thermarock που πήρα είμαι πολύ ευχαρηστημένος και ας με έτσουξε η αγορά.Πολύ όμορφο κουτί , ακόμα και το πλαινό και αλλάζει και το plexi αν θέλω. Μένει να κάνω ένα μικρό σχέδιο με μπλε φώς μέσα στο κουτί και να ανεβάσω φωτό .

Μου αρέσει τόσο το ασημένιο που μου έρχεται να βάψω ασημένιο και το κουτί usb και το netmod ώστε να ταιριάξουν.....

PER.806250.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εδιαφέρον θέμα, κι επειδή σκέφτομαι να πάρω κανένα κουτάκι, το Τσουνάμι μου άρεσε. Μόνο μια ερώτηση. Είναι full? Γιατι εγώ έχω ενα κουτί (προφανώς noname) το οποίο είναι 60 πόντους ύψος αλλα είναι λίγο άχαρο (άσπρο) και πέρνει 8cm φανάκια. Με το Τσουνάμι θα είμαι οκ, απο την άποψη του να είναι ευρύχωρο σε σχέση με αυτό που έχω.

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.