Jump to content



Ψηφιστε τι στο διαβολο να κανω?? Να ξαναπαρω AMD?


MrSeanKon

Μονο οσοι ποσταρουν θα λαβω υποψιν τις γνωμες...  

39 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

LOL δε μασαει ο Α64 σκεψου οτι τον δουλευα το καλοκαιρι με 1.85 ρευμα συνεχως....

Αυτά μου αρέσουν κι εμένα αλλά πρόσεχε.....μυστικές πληροφορίες λένε οτι είναι πολλά τα volt και δεν θ αντέξει.....:D :110: :044: :044: :044:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Ναί μωρέ καταλαβαίνω. Εγώ είμαι με 1.725 24/7 και κυνήγαγα με το ντουφέκι τα 1.8 (κάποιος μ@λ@κας στην Asus έκοψε το vcore απο το 1007 και μετά σε 1.75...γρρρρ). Τόλμισα να ποστάρω σ ένα παλικάρι να δώσει ρεύμα (1.7 αν θυμάμε) και πέσαν να με φάνε οτι είναι ΤΕΡΑΒΟΛΤ....κτηνώδης τάση.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστή επιλογή Mr.Seankon!

Επειδή μιλάς για teravolt να σε ενημερώσω πως το OCZ Booster δουλεύει κανονικά στη Giga μας (Κ8NS Pro)..Το δουλεύω 2-3 μέρες τώρα. Μέχρι 3.8V μπορείς να δώσεις στις μνήμες!!....Αυτό θα πει "κάψιμο" μνημών!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιιιιιι ,αντε σπάστους κάφτους να βλέπουμε τις φλόγες και να γουστάρουμε .Οι καλοί επεξεργαστές καλά καίγονται

(καλά, κανένας δεν πούλαγε 939 μεταχειρισμένο?)

Link to comment
Share on other sites

MrSeanKon κατσε για λιγο με τον Celeron:078: ,πουλα τον Pentium:078: και μαζεψε κανα φραγκο να παρεις AMD:060: για τους εξης λογους:

1.η αυξηση στην συχνοτητα τους εχεi καλυτερo λογο αποδοσης σε σχεση με τους :078: intel (μπλιαχ)

2.ριχνεις τεραβολτ (το αγαπημενο σου σπορ μετα την katsumi):060:

3.αντεχουν καλυτερα,πιστευω οτι ο σακατης ακομα δουλευει,τρανο παραδειγμα

4.δεν αντεχει το μεγαλυτερο μερος του φορουμ να σε βλεπει με Intel

5.οπως ειπε και καποιος πιο πανω το αιμα νερο δεν γινεται και την AMD δεν την μισησε κανεις.

6.ειναι πιο ψυχροι,βεβαια αυτο ειναι προβλημα τον χειμωνα γιατι θα πληρωνεις πετρελαιο για θερμανση ενω αν εχεις PresHOT θα το γλυτωνες.

7.παρε εναν FX-53/55 να βρεις την υγεια σου αφου εισαι ανυσηχος με το divx να κανεις σουπερ enconding και raw power FPU και βρασε το :078: ΗΤ intel,μονο αυτο εχουν τιποτε αλλο.

αυτα.πως να το κανουμε πρεπει να εχεις AMD:060: ,με το υδωρ τωρα θα εχεις και καλυτερο o/c θα ψυχεις watt σε Α64 ο/c εκει που ο P4:063: ηταν στα default με τοσα watt.(και αν τα φτασεις τοσα watt)

NO INTEL TRASH INSIDE

Link to comment
Share on other sites

Αρχηγε η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει οπωσδηποτε να γυρισεις στην παλια σου αγαπημενη AMD. Δεν εχεις την περιεργεια να δεις πως clockaρει ενας Winnie????? Για ερευνητικους και μονο σκοπους πρεπει να παρεις AMD οπως επισης και για ολους τους λογους που εχουν πει τα παιδια παραπανω και τα συνοψιζει στο απο πανω ποστ ο MadKiller7.

AMD αγορι μου....

Link to comment
Share on other sites

Αφου βλεπεις δε σε παει το πραγμα (ΙΝΤΕΛ) τι ασχολεισαι ακομα?Βεβαια σου εκατσαν και στραβες και με ΑΜΔ αλλα οταν την ψαχνεις τη δουλεια λογικο ειναι να σου κατσουν και αναποδιες.

ΑΜΔ RULEZZZZZZZ ρεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.