Jump to content



Γνωμη για μητρικη 939


Maximvs

Recommended Posts

ναι, το σκεφτομαι και γω για raid θα ειναι καλη περιπτωση, μιας και η giga εχει raid παντου. [raid noob]που θα εχω μεγαλυτερη αποδοση/ταχυτητα? αν βαλω raid στο λειτουργικο η στην αποθηκη?[/raid noob]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
ναι, το σκεφτομαι και γω για raid θα ειναι καλη περιπτωση, μιας και η giga εχει raid παντου. [raid noob]που θα εχω μεγαλυτερη αποδοση/ταχυτητα? αν βαλω raid στο λειτουργικο η στην αποθηκη?[/raid noob]

Στο λειτουργικό και τα παιχνίδια το έχω βάλει εγώ. Αν έκανες video editing ίσως άξιζε να το βάλεις εκεί που αποθηκεύεις τις ταινίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Jimmy για την Asus χρειαζεσαι το setfsbU15a1_A8V το clockgen δεν κανει σωστη δουλεια.Aκομα οταν κλειδωνουμε το PCI/AGP στην Asus πανω απο τα 210 η μητρικη κλειδωνει και το ΗΤΤ στο 4x οποτε αν το βαζουμε στο 3x και μετα εχουμε σκοπο να ανεβουμε με το setFSB ειδικα πανω απο τα 250 απλα θα μαυριζει η οθονη το ιδιο ισχυει αν παιζουμε με το BIOS και κατεβαζουμε το ΗΤΤ multi δεν θα bootaρει οποτε το HTT δεν το αγγιζουμε στην A8V.

Εχω στο attach το setfsbU15a1_A8V......

setfsbU15a1_A8V.zip

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.