Jump to content



The Chronicles of Riddick ??


gbak

Recommended Posts

τι να λεει αυτο το game??? εχετε ακουσει τιποτα?? το gamespot του δινει 9.3(superb) ειναι στην κατηγορια του hl2 "The Chronicles of Riddick isn't a highly anticipated first-person shooter sequel, but don't let that make you assume it can't be one of the year's best action games--because it is. - Greg Kasavin" http://www.gamespot.com/pc/action/chroniclesofriddick/index.html?tag=mp_2to9

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειναι τελειο!!σημερα κατεβηκε....ισως του ριξω καμια ματια αν ξεκολησω απο το Linage

εδω ουτε το halflife 2 δεν επαιξα....ηθελα να ξερα τι την πηρα την vga....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocked [Σήμερα, στις 17:49]

πρεπει να ειναι τελειο!!σημερα κατεβηκε....ισως του ριξω καμια ματια αν ξεκολησω απο το Linage

εδω ουτε το halflife 2 δεν επαιξα....ηθελα να ξερα τι την πηρα την vga....

εεε παιξε πρωτα το hl2 ..... και μετα κοιτα για τιποτα αλλο... ειναι απιστευτο game ....μιας και εχεις δυνατη agp μην το αφηνεις...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑ πολύ καλό.

Για χάρη του άφησα στη μέση το HL2.

Μετά κόλλησα σε ένα σημείο στο Riddick (ακόμα εκεί είμαι...) και μπόρεσα να τερματίσω το HL2.

Γραφικά αντίστοιχα με το Doom3 και περισσότερο stealth παρά shooter.

Μερικά από τα κόλπα που μπορεί να κάνει ο Riddick είναι απλά too cool (καραμπίνα στο σαγόνι.....μπουμ).

Link to comment
Share on other sites

Tελικα το ειχα παρεξηγισει το παιχνιδακι!

Αξιζει!Επιτελους ενα fps που να εχει υποθεση κ πλοκη βρε αδερφε!!

Απο οπλα ειναι...χμμμ...πολυ φτωχο μεχρι τωρα(ειμαι στην CryoCell) κ το σημαδεμα ειναι λιγο "φλου".Κατα τα αλλα εχω κολησει :D

Xθες ειδα κ την ταινια σε DVD.Αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχει 1 κ 2 κ ειδα το 2 ο μλκς χωρις να το ξερω...

Τωρα κατεβαζω κ το 1 να μου γεμισει τα κενα που δημιουργιθηκαν βλεποντας μονο το 2.

Γενικα να πω πως αξιζε κ σαν εργακι,αψογα εφε κ η απαθεια του Vin Diesel ειναι ολα τα $$ :hehe:

Αρκετα διασκεδαστικη ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα του δεν χρησιμοποιουν την μηχανη του Doom 3... Η μηχανη ειναι της ιδιας της

εταιριας που το εφτιαξε... Απλα μοιαζουν πολυ με του Doom 3...

Αξιζουν παντως συγχαριτιρια για την εταιρια αυτη που χωρις να γινει πολυς ντορος εβγαλε ενα

απο τα καλυρερα action της χρονιας χωρις να το περιμενει κανεις... :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνίσω με όλους ότι είναι κορυφαίο!

Η αλήθεια έιναι ότι μόλις ξεκινάς λες μια μουφοκόπια του Doom είναι, αλλά μετά τα 10 πρώτα λεπτά κολλάς.

Απογοητεύτηκα όμως λίγο γιατί θεωρώ ότι είναι κάπως μικρό!

Καμία σχέση με το FarCry σε μέγεθος!

Να ήμουν τόσο πορωμένος που το τερμάτισα τόσο γρήγορα δεν πιστεύω.

Πάντως το συνιστώ ανεπιφύλαχτα, τρομερά μπουνίδια.

Ειδικά αυτός ο Abbot (Xzibit) όταν τον σκότωσα είχε φάει της χρονίας του σε μπουνιές.

Είναι ωραίο stealth με δράση,τέλεια γραφικά, τρομερά σκηνικά και πολύ ατμοσφαιρικό!

Μόνο τους κατόχους Xbox λυπάμαι γιατί έχει βγεί και εκεί σε limited edition: 2 επίπεδα λιγότερα λέει και το πιό σημαντικό δεν μπαίνουν να οδηγήσουν τα ρομπότ που είνια τρέλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντάξει απο playtime για έναν μέτριο στα fps υπολόγιζε μαξ 8-10 ώρες. Είναι απίστευτα μικρό, αλλά πολύ ατμοσφαιρικό. ¨Οσον αφορά τη φάση με το ρομπότ, αυτή και η δεύτερη με το άλλο τέρας στο φιναλε είναι όλα τα λεφτά. Κινηματογραφικές σκηνές... :banging:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από planetman

Ρε παιδιά, εμένα γιατί σκατοκινείται μέχρι αηδίας; Εσάς σας παίζει καλά;

Μηπως εχεις ενεργοποιησει shaders 2++? Υπαρχει bug με αυτην την επιλογη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.