Jump to content



Super Pi 1M with mod 1.4...& future


Recommended Posts

Καλυτερες LOL; Mε 3.278V και ειναι και ΒΗ6 ειμαι στα 255 τερματιζουν στα 260.64 με αυτη την ταση οπως εχω δει με τον χαμηλοτερο multiplier,μονο το tras 4 δε παιρνουνε.Βασικα vdimm χρειαζεται να τις ετρεχα σε μεγαλυτερο FSB με τον 12x αλλα ειμαι ικανοποιημενος και εγω μεχρι τωρα.....

...και όμως...αυτό το τεσσάρι (4)...ξέρεις τι διαφορά κάνει ?

....για να μήν πώ....για το full speed 2-2-2-0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply
πήγαινε μια βόλτα ρε Τάσο σπίτι του να του βγάλεις το "22" του παιδιού να ηρεμήσει!

Αφού τον βλέπεις ότι ταλαιπωρείται βασανιστικά αργά...

....θα την βρεί την άκρη μόνος του....είναι πολύ κοντά...και τρόποι υπάρχουν.

Το λειτουργικό...μάλλον δέν το έχει πειράξει ακόμα.

Εξάλλου τον ευχαριστεί αυτή η διαρκής πάλη με το χρονόμετρο :045:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ψαρούκλα είναι ένας Acer 5672WLMi

θα τον δεις από κοντά σε λίγες μέρες και μετά θα τα βλέπεις όλα πράσινα :044::044::044:

Ε.Σ. rulezzzzz

Μια χαρά δηλαδή LOL

Μπράβο bill.

Βλέπω εμάς τους amdakides να ρίχνουμε μαύρο δάκρυ

Link to comment
Share on other sites

Επισης οπως μαλλον δεν ειδες καθολου στα τελευταια μου images που λεω οτι το ενα ΕΙΝΑΙ 533(4:3) mod και το αλλο 667(5:3).....εχουν 160mhz διαφορα και ο χρονος ειναι ιδιος...σε καμια βδομαδα θα εχω τα D9 μου που θα παιζουν 4-3-2-12 και θα ειναι πολυ καλυτερα τα αποτελεσματα..:D

Link to comment
Share on other sites

Επισης οπως μαλλον δεν ειδες καθολου στα τελευταια μου images που λεω οτι το ενα ΕΙΝΑΙ 533(4:3) mod και το αλλο 667(5:3).....εχουν 160mhz διαφορα και ο χρονος ειναι ιδιος...σε καμια βδομαδα θα εχω τα D9 μου που θα παιζουν 4-3-2-12 και θα ειναι πολυ καλυτερα τα αποτελεσματα..:D

Τα ειδα/διαβασα αυτα , αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις . Δεν εχω παρακολουθησει καθολου τα thread στο XS για τους yonah ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.