Jump to content



Νέος Athlon για τρελά γκάζια.


chaos

Recommended Posts

Πάντως οι SSE3 φαίνεται απλά να έχουν μπει.... έτσι για να μπουν.

Μάλλον αναμενόμενο δεδομένου ότι είναι "τεχνολογία" για Pentium 4.

Κάτι ανάλογο περιμένω από τους Pentium 4. Χαμηλές επιδώσεις στα 64bit....

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω schumi. Αυτοί φτιάχτηκαν ακριβώς για να πάνε παραπάνω. Οπότε μάλλον οι μπανάνες θα χτυπάνε 2.5-2.6GHz με default vcore.

Αλλά μην τρελαίνεσται βρε παιδιά. Για 5-10% δεν λέει αναβάθμιση. Αν έχεις 754 όπως εγώ ή Sempron ή παλιό ΧΡ ή ακόμα και Intel <3GHz τότε μόνο λέει.

Υ.Γ. Τώρα που το σκέφτομαι μια χαρά είμαι με τον 754....

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα τα χτυπησε τα 3G...ανετοτατα...1.53v...

Αν έχεις 754 όπως εγώ ή Sempron ή παλιό ΧΡ ή ακόμα και Intel <3GHz τότε μόνο λέει.

Λεει να αναβαθμισεις σε 939 venice??

Μπαααα.....

Link to comment
Share on other sites

CmoS, στα 3GHz έκανε απλό post. Στα 2880ΜΗz λέει πως είναι το ανώτερο σταθερό με 1.53V. Όχι ότι είναι κακά βέβαια. Το θέμα είναι αν θα υπάρξουν μικροί (3000+, 3200+) και πόσο θα ανεβαίνουν αυτοί...

Link to comment
Share on other sites

@CMOS Όπως βλέπεις παραπάνω ( έκανα edit ) και εγώ σκέφτομαι ότι δεν λεέι...

Βασικά τα 3GHz στο Internet μην τα πολυ πιστεύεται από την άποψη ότι δεν στέλνουν ότι να είναι στους reviewers οι εταιρίες. Διαλέγουν όλως τυχαίως ένα κομμάτι ( που όλως τυχαίως είναι το καλύτερο που διαθέτουν ) και το στέλνουν.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενετε βρε παιδια να βγουν πρωτα και μετα βλεπουμε αν κανουν κατι ή οχι.

Ας βγουν πρωτα μην τους καταδικαζουμε απο τωρα.

Παντως οι winchester δεν ειναι και η χαρα του overclocker εκτος απο ορισμενα κομματια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ή αν του εχει καει πρόσφατα ο επεξεργαστής.... :033:

Τελικά αυτοι οι winchester δεν αντεχουν καθόλου τη κακομεταχειρηση....1 μηνα αντεξε! :039:

Εγω ας πουμε που εμεινα απο επεξεργαστή[Θα ερθει νεος αλλά θα παει για πούλημα] δεν αξίζει να περιμενω τους venice?Καπου ειχα διαβασει ότι θα ερθουν Ελλάδα σε κανα μήνα [Ελπίζω....]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.