Jump to content



3DMark01 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Επιτελους ενα καλουτσικο bench.Tα 2mb cache του opteron καθως και η "ελαφροτητα" του 2001 πανω σε cpu και gpu μετρησαν καθως 2900 mhz και 530/1430 clocks στην καρτα unmodded καρτα ειναι τραβηγμενα.To lod ειναι 3,forceware 81.98

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8903905

post-163-1416072454,2354_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα σε ΟΛΕΣ τις βάσεις δεν μπορείς να υπολογίσεις αν μπαινεις και σε τι θέση....

ποιο πολλά αποτελέσματα είναι απέξω παρά μέσα...

πρέπει να προσλάβετε Νέο Αίμα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS [Σήμερα, στις 19:09]

Dothan M740@3.2GHZ

Unmodded Albatron 7800GTX 256MB....όσο πήγε με τη μαμμά ψύκτρα.

525/1380.....+- ...δέλτα,έψιλον,ζήτα....κλπ clocks

Full Performance....Fully Loaded....τσίτα.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8903770

Ατιμε Τασο με περασες:D

Αλλα θα επιστρεψω συντομα με ενα δυνατο opteronι:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 19:54]

Ατιμε Τασο με περασες:D

Αλλα θα επιστρεψω συντομα με ενα δυνατο opteronι:devil:

Είναι καθαρά θέμα χρόνου να με περάσεις....εγώ είμαι τεζαρισμένος εκεί.

....δέν με αφήνει και ο ιδιοκτήτης της κάρτας...να την τσιγκλίσω λιγάαακι....θα με φάει :D

Link to comment
Share on other sites

Ναμαι και εγω λιγο πιο πανω,προσπαθωντας να κρατησω την δευτερη θεση,γιατι η πρωτη ειναι reserved:D

Νεο opterονι στα χερακια μου:devil:

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8911464

post-407-1416072463,672_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ο Φίλιππας!!Για να δούμε και τα άλλα 3δ τέστ!Χαίρομαι για ένα λόγο παραπάνω γιατί έχει κάτι από μένα το τέστ αυτό!Αφού είσαι με Phase άλλαξε του τα φώτα, 1,63V μου φαίνεται λίγη!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 21:23]

Έτσι ο Φίλιππας!!Για να δούμε και τα άλλα 3δ τέστ!Χαίρομαι για ένα λόγο παραπάνω γιατί έχει κάτι από μένα το τέστ αυτό!Αφού είσαι με Phase άλλαξε του τα φώτα, 1,63V μου φαίνεται λίγη!:D:D:D:D

Thank's man.Η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ λιγο χρονο για να δω τι παιζει με το CPU.Εχω την εντυπωση οτι καπου εκει εμφανιζεται το cold-bug(250Mhz memory).Θα δειξει;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες:D

@Pieros:Μπαα μην ανησηχεις.Δεν νομιζω να βοηθησει ιδιαιτερα το πουσαρισμα της GTX σε αυτο το bench.Εγω θα ανησηχουσα πιο πολυ για τον Dothan που ειναι και ο κυριος υπαιτιος για το καλο αποτελεσμα;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 23:03]

Ευχαριστω παιδες:D

@Pieros:Μπαα μην ανησηχεις.Δεν νομιζω να βοηθησει ιδιαιτερα το πουσαρισμα της GTX σε αυτο το bench.Εγω θα ανησηχουσα πιο πολυ για τον Dothan που ειναι και ο κυριος υπαιτιος για το καλο αποτελεσμα;)

Οπα μας....έχουμε και δηλώσεις. :D

Καλό...μου αρέσει ο συναγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.