Jump to content



3DMark01 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από esdee

τελικα ο ψευτης ειναι τυχερος στις καρτες γραφικων :hehe:

το ξερεις οτι την κυριακη δεν θα περασεις την πορτα του εργαστηριου και ο darksaga θα ειναι ο αντικαταστατης σου......ε φανταστηκε μου γκαντεμη....εεεεεε βαγγελη ηθελα να πω...:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 22:27]

το ξερεις οτι την κυριακη δεν θα περασεις την πορτα του εργαστηριου και ο darksaga θα ειναι ο αντικαταστατης σου......ε φανταστηκε μου γκαντεμη....εεεεεε βαγγελη ηθελα να πω...:D

Θα περάσει ΜΟΝΟ και εφ' όσον φέρει μαζί του και μερικές σκελίδες σκόρδο.......... :D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Θα περάσει ΜΟΝΟ και εφ' όσον φέρει μαζί του και μερικές σκελίδες σκόρδο.......... :D:p

Θα φερω και εγω μερικους μεγαλους σταυρους....3 για εμας....1 για την καρτα...εναν για τον επεξεργατση.....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

το ξερεις οτι την κυριακη δεν θα περασεις την πορτα του εργαστηριου και ο darksaga θα ειναι ο αντικαταστατης σου......ε φανταστηκε μου γκαντεμη....εεεεεε βαγγελη ηθελα να πω...:D

Αρχική απάντηση από hipro5

Θα περάσει ΜΟΝΟ και εφ' όσον φέρει μαζί του και μερικές σκελίδες σκόρδο.......... :D:p

ναι αλλα 'no esdee, no solid canisters' :p

Image419.jpg

Image418.jpg

Αρχική απάντηση από doctor

.....:bye:

πρόσεχε τον Amda.....να μην πλησιάζει πολύ κοντά.........:p

Ποσο πιο κοντα γινεται? εχω αγγιξει το core του :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.