Jump to content



3DMark05 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΝTG

ενταξει......

να μην σου πω να παρεις αλλο κινητο ....να μη σου πω να παρεις καμμια ψηφιακη.....

αλλα να δοκιμασεις...

α)να μην κουνιεσαι την ωρα της φωτογραφιας....

β)να τραβηξεις μερικες ακομα.....μπας και καποια εστιασει καλυτερα.....

γ)να πατουσες printscreen και να χαναμε το 3d......

παρεξηγηθηκες εεε?

όχι ρα, το screen το έχω,

clip29jz.th.jpg

αλλά δεν δείχνει το 3d και τον χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

σιγουρα ειναι πολυ καλη εταιρεια και μαλλον ο φιλος μας πετυχε πολυ καλες μνημες.ο πυρηνας σου αν κρινω απο τη δικια μου εχει κι αλλα περιθωρια(500+ με αερα,530-540 με νερο)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα .....δεν ηταν τελειως ασχετο το "γιατι δεν παιρνεις ενισχυτη και ηχεια"!!

Ηθελες κατι σε ηχο στον υπολογιστη εκεινη την εποχη,καπου επεσε το ματι μου (μαλλον σε hitech) και το ειπα......αλλο βεβαια που στο ιδιο δευτερολεπτο μιλουσαμε για αλλα πραματα...!!!

@rootx

χθες το βραδυ δεν εμφανιζε το thump και απορησα.....(με το ποστ)

Σημερα εμφανιστηκε....δεν ειδα και το "last edit......" kai kaταλαβα....

Επισης ειχα και εχεις δει και αλλες φωτο απο κινητα να τραβανε οθονη υπολογιστη αλλα καμμια δεν ηταν τοσο χαλια....(δεν το περιμενα κιολας)

και οπως κλικαρα να δω τι εβγαλες επρεπε να κολλησω την μουρη μου στην οθονη για να διακρινω σκιες....-----βεβαια ζεσταθηκα κιολας απο την αναδυομενη θερμοκρασια του πληκτρολογιου(λαπτοπ) αλλα ειχε πλακα το ολο σκηνικο χθες....για αυτο και τα ποστ μου....

Αυτααααα.......

-ενισχυτη και ηχεια εχεις???--

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 10:27]

σιγουρα ειναι πολυ καλη εταιρεια και μαλλον ο φιλος μας πετυχε πολυ καλες μνημες.ο πυρηνας σου αν κρινω απο τη δικια μου εχει κι αλλα περιθωρια(500+ με αερα,530-540 με νερο)

μπα ο πυρηνας δεν παει τοσο με αερα

Στα 500 που του ετρεξα bench εβγαζε artifacts

εν αναμονη του μπλοκ και του vmode

Link to comment
Share on other sites

εμένα έχει παίξει μέχρι 520 ο πυρήνας αλλά μόλις τσιμπήσει σε idle το 55-56 πάει πάνω η ακριβώς 80 σε load και χτυπάει αρτιφακτς

θέλει δροσιά ο μαλάχας......

μνήμες είδα και 1400 αλλα και εκεί θέλει δροσιά....

τα πουτ....ακια τα μνημάκια με τι να τα δροσίσω????

Link to comment
Share on other sites

καταρχην αν δειτε τα ποστο μου(αναφερομε σε ορισμενα παιδια)που και με αυτα δεν εχω τιποτε

εγω δεν αμφισβητησα το σκορ του παιδου στο μονο που διαφωνησα ειναι οτι πανω απο τα 1400

δεν του βγαζει art χωρις ρευμα παραπανω,και με το κουλερακι της μανα της καρτας αυτο ειπα μονο.Και αν οντος η καρτα του δεν βγαζει art τοτε οφειλω να του ζητησω μια δημοσια συγνωμη ενοπιον ολου του φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 20:22]

Όχι ρε Γιώργο, όχι.... μας τσάκισες την ψυχολογία ρε φίλε.....

2261 οι μνήμες :cry: 756 ο πυρήνας:cry: :cry:

δεν θα πιάσω τα 550/1440, θα σου δείξω εγώ !!

Super, πολύ καλή δουλειά :T::T::T:

:DΚανονικά με λίγα artifacts, οι μνήμες πάνε 2307MHz.......Θα το ψάξω λίγο με τις τάσεις τους να τις "καθαρίσω"..... ;)

Link to comment
Share on other sites

......άντε πότε θα δούμε τον Dothan με ln2......την κάρτα με το cascade.......

ΥΓ.

...... το prommie ....που θα περισσευει θα είναι οτι πρέπει για το κουτελο του κάθε κατακαημένου .....AMDα:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο.....ειναι παγκοσμιο ρεκορ με μια καρτα?????????

Περιμενε και σε λιγο καιρο θα εχεις κατι καλυτερο απο 7800 512 αν ολα πανε καλα.....:innocent:

Συγχαρητητρια αλλη μια φορα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.