Jump to content



Aquamark 3 Database :: Top 30 List


DJD

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από hipro5

Το είχα ξεχάσει αυτό το bench στο δεύτερο σκληρό........Έτσι απλά για να υπάρχει....... :D

DOTHAN 770 @ 3200MHz με την ATI X800XT PE στους 634 - 641.....

Ελα αλεΕΕΕκοοοο!

Να υποθεσω εχεις και αλλα ξεχασμενα τετοια....πρεπει να εχεις και καλυτερο απο αυτο αλλα ειπες να μην εχουμε λιποθυμιες σημερα......Καλα εκανες!!:hi: :hi: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Να βαλω και εγω το λιθαρακι μου εδω περα.......

Μπραβο καρτουλα μπραβο μπορεις και καλυτερα......:laughing: :laughing:

-εννοειται χωρις το παραμικρο artifact παρα το υψηλο των ΜΗζ (467-1150) με μαμα ψυκτρα μπαλκονατη:p:hehe:

ενα μικρο update μιας και ειναι το αγαπημενο μου.

post-699-1416072304,8522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Orbitech

aquamark36lt.jpg

Αυτα με το συστημα της υπογραφης μου...

BTW καλως σας βρηκα :)

εγω εχω μια απορια οταν ειχα μονη την καρτα με τον fx στα 2.8 και την καρτα κλοκαρισμενη

490-1340 επιανα σκορ 93872 του παληκαριου πως περασε τα 107.000 οχι οτι το αμφισβητο αλλα μου κανει εντυπωση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

τα επιμέρους score τα έπιανες?

ρε συ είναι λίγο 93k για 7800GTX

91000 έφτασε η 6800GS με χειρότερο επεξεργαστη κιόλας

δεν ξερω τι να πω ρε DARK βεβαια το κλοκ γινεται με τον κλοκτζιν χωρις να πειραξω μνημες ανεβαζω μονο το multi Χ14

:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 14:22]

εγω εχω μια απορια οταν ειχα μονη την καρτα με τον fx στα 2.8 και την καρτα κλοκαρισμενη

490-1340 επιανα σκορ 93872 του παληκαριου πως περασε τα 107.000 οχι οτι το αμφισβητο αλλα μου κανει εντυπωση

Ειναι θεμα dual core και υποστηριξη Multi threaded drivers απο Nvidia.. Με single core ειναι τρομακτικα δυσκολο να πιασεις τετοιο score. Δες το score του Hipro για να καταλαβεις και τι χρονισμους εχει σε cpu gpu

BTW τα κερδη δεν ειναι μονο στο Aquamark αλλα και σε πολλα games...

Δες εδω περισσοτερα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.