Jump to content



Aquamark 3 Database :: Top 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

βρωμο ιντελα...αρπα την....:p

ΦΧ57@3.4

7800GTX512@604/1880

aquamark3.jpg

to ειχα ξεχασει σε αλλο δισκο...:p

Τωρα που εκλεισε και δεν μπορουμε να βαλουμε compare link πως θα μπαινουμε στην λιστα...???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 00:29]

βρωμο ιντελα...αρπα την....:p

ΦΧ57@3.4

7800GTX512@604/1880

aquamark3.jpg

to ειχα ξεχασει σε αλλο δισκο...:p

Τωρα που εκλεισε και δεν μπορουμε να βαλουμε compare link πως θα μπαινουμε στην λιστα...???

:T: :clap:

2 ερωτησεις

1. Εχεις δοκιμασει το beast με ενα dualie να δεις score? Αν και με τον FX στα 3.4... :cool:

2. ΙF U DON'T MIND ME ASKIN ποσο πηγε το μαλλι για την gpu και απο που?

Link to comment
Share on other sites

@orbitech

αστον αυτον μην του μιλας....!!!(Πολυ κωλoπαιδο ο κυριακος .....):p:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Tι νοημα εχει αν σου πει οτι την πηρε 700-800€ απο καπου??

Εισαι διατε8ιμενος να τα δωσεις δλδ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 10:14]

@orbitech

αστον αυτον μην του μιλας....!!!(Πολυ κωλoπαιδο ο κυριακος .....):p:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Tι νοημα εχει αν σου πει οτι την πηρε 700-800 απο καπου??

Εισαι διατε8ιμενος να τα δωσεις δλδ??

Αγνωσται αι βουλαι του κυριου... ;)

Δεν ξερω να σου πω την αληθεια, δυσκολο το βλεπω.. Περνω απο το 1998 μια high end καρτα καθε χρονο. Ετσι και φετος πηρα την GTX 256 το καλοκαιρι. Oι SLI μερες για μενα εχουν τελεωσει εδω και χρονια με την εποχη των VOODOO οποτε θα ητανε μια λυση για το monitor μου για να τρεχω σε native αναλυση..

Απο την αλλη δεν βλεπω αμεσο λογο για αναβαθμιση τωρα ισως να ειναι καλυτερα να περιμενω για R580 launch :)

Για την τιμη ρωταω πληροφοριακα, μιας και το μονο μαγαζι που ειδα οτι ειχε καποιες in stock ηταν το E-shop πριν απο κανα 2 βδομαδες.. 730 αν θυμαμαι καλα. Και αν αναλογιστει κανεις την προσφορα/ζητηση. το επιπεδο της τιμης παγκοσμιως και τις πανακριβες samsung μνημες εηταν λογικη θα ελεγα.. (Λογικη εντος εισαγωγικων ετσι; Μην παρεξηγηθουμε πανακριβες ειναι ειδικα ανα αναλογιστει κανεις οτι με τα μισα λεφτα περνεις το xbox360)

Link to comment
Share on other sites

με το μηχανημα που εχεις 8α αργουσα πολυ να κοιταξω για hardware....Aντε να εδινα τον επεξεργαστη να επαιρνα κανενα dual οπτερον αλλα και αυτο παιζεται....

Η οθονη παντως πρεπει να ειναι πολυ ψαρωτικη...Δεν θα σταματουσα να την κοιτω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 11:11]

με το μηχανημα που εχεις 8α αργουσα πολυ να κοιταξω για hardware....Aντε να εδινα τον επεξεργαστη να επαιρνα κανενα dual οπτερον αλλα και αυτο παιζεται....

Η οθονη παντως πρεπει να ειναι πολυ ψαρωτικη...Δεν θα σταματουσα να την κοιτω....

Η καταρα των μεγαλων αναλυσεων βλεπεις ποσο μαλλον αν εχεις τρελλα με τα φιλτρα .. :)

Τεσπα το χεσαμε το thread me ta OT :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

οχι δεν εχω δοκιμασει dual.....αλλα θα ζητησω εναν για δοκιμη...:p

aaaa...βρηκα και αλλον δισκο ξεχασμενο στο παταρι μου...:p

4800@3127

2x7800GTX 512

ιντελα????που εισαι???κρυφτηκες???:p

140.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 01:25]

aaaa...βρηκα και αλλον δισκο ξεχασμενο στο παταρι μου...:p

4800@3127

2x7800GTX 512

ιντελα????που εισαι???κρυφτηκες???:p

:DΌχι.........ψάχνω να βρώ που στο καλό έχω βάλει τον άλλο δίσκο μου...... :D

EDIT: Δες στις φωτό το σκόρ του DOTHAN (CPU) στους 3200MHz και μετά δες και τους Dual αλλά και τους μονούς CPU από AMD μεριά και πές μου..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 08:16]

:DΌχι.........ψάχνω να βρώ που στο καλό έχω βάλει τον άλλο δίσκο μου...... :D

EDIT: Δες στις φωτό το σκόρ του DOTHAN (CPU) στους 3200MHz και μετά δες και τους Dual αλλά και τους μονούς CPU από AMD μεριά και πές μου..... ;)

Man το σκορ στους dualie δεν φαινεται στην cpu. Προστιθεται στο σκορ της gpu για αυτο το βλεπεις χαμηλο στους dual core της AMD. Αυτο που στην ουσια κανουν οι multi threaded drivers ειναι να χρησιμοποιουν τον δευτερο πυρηνα που ειναι idle τις περισσοτερες φορες για vertex processing ή βοηθεια στο texture filtering της gpu. Επομενως για αυτο το βλεπεις χαμηλο στους dual core.. Παρα ταυτα ειναι φοβερο το σκορ του Dothan σαν cpu.. :)

BTW KUDOS to BILL:cool:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ SCORE

Link to comment
Share on other sites

εεε δε λεει ανισος αγωνας......αν και μαλλον κολακευεται ο hipro....

σκεφτειται να υπηρχε μητρικη με sli για dothan.....

αν και οταν βρεθει εστω η p4gd1 παλι αρκετοι θα ειναι απο κατω..

Αλλα μπροβο βασιλη....26500 gfx ειναι αυτα...

edit

και που σαι βασιλη....

περιμενουμε διπλο χτυπημα σημερα το βραδυ....

3δμαρκ 03 και 05....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι θα γινει τωρα με την database????

Ετσι και αλλιως τα λινκσ απο την βαση χαθηκαν.....τα παιδια που ''ειχαν''κατα καποιο τροπο το σαιτ του AM3 ανοιξαν ενα αλλο,αλλα εχει μολις 50 μελη...και σε πολλα σαιτ η βαση συνεχιζεται αλλα πλεον ονομαζεται unofficial.......

Εμεις τι θα κανουμε?

Θα την ονομασουμε unofficial και θα συνεχισουμε,και θα ενημερωνεται?

Η θα μεινει οπως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.