Jump to content



Aquamark 3 Database :: Top 30 List


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Occultist

Yπάρχει περίπτωση να τους ανεβάσουν πάλι ή έχουν φάει οριστικά τσεκούρι;

Δεν ξέρω και από που να κατεβάσω το patchάκι που ήθελε για ορισμένες κάρτες...

Oχι δεν θα ξανανεβουνε οι σερβερ...

το patch κυκλοφορει στο google...:D

Επισης το lod μεχρι 3 δεν θεωρειται Cheat....

Ωραιος Dark....Μεγια την μητρικη...τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

μιας και οι ξανθιες βγαιναν με τον "πωπο" εξω χθες λογο "τσουτσο"-κρυου ειπα να δοκιμασω 1-2 πραματακια.....

15χιλια cpu aqua....(και να πεσω απο τα 24μιν στα 32Μ)...

Βεβαια τοα 15 χιλιαρικα φανηκε ευκολη υποθεση...αλλα εκει κοντα καραδοκουσαν και τα 90χιλιαρικα...οποτε ειπα να τιστωσω και λιγο την καρτουλα μου...

ετσι μετα απο καμποσες δοκιμες εφτασα σε αυτο....3100(10χ310) ο επεξεργαστης και μνημες στα 257 και η ποταπη Χ800χλ στα 479-592

(ολα εννοειται υπο την προσοχη της μαμα ψυκτρας....(παντου μαμα...στο τελος θα γινω μαμάκιας:D)

(περιττο να πω οτι επρεπε να χρησιμοποιησω και εγω σκορδα μιας και εκανα 91χιλ αμεσως μετα αλλα μολις πατησα "print screen" to pc κρασαρε....:()

post-699-1416072418,1631_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:coax:

Καλα εισαι.....

Σε περασα γιατι εχω 15.300 cpu...(για αυτο και ποσταρα*) στην καρτα με τα χιλια ζορια εφτασα εκει πανω...χωρις mod και χωρις lod εννοειται(ξεχασα να το αναφερω).

Με τι χρονισμους ησουν εκει περα??(και cpu kai gpu+μνημες)???

*ειχα δει τα 15+χιλιαρικα toy tasos και λεω "ωπα...χτυπαω dothan..?" αναρωτιεμαι....αλλα πιο πισω ειδα τα 20χιλ περιπου απο hipro και ηρ8α στα ισια μου!:)

Link to comment
Share on other sites

σε εριξαν οι μνημες...

lod ειναι το προηγουμενο του mod!!!!!:D....

ειναι ενας τροπος να κερδισεις βαθμους στα 3d....αλλοι το λενε κλεψιμο..αλλοι το λενε "επιτελους επι ισοις οροις nvidia kai ΑΤΙ..."->oι εχοντες ατι ...

με ατι tray tools στα σεττνγσ του 3d!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Χθες, στις 11:34]

*ειχα δει τα 15+χιλιαρικα toy tasos και λεω "ωπα...χτυπαω dothan..?" αναρωτιεμαι....αλλα πιο πισω ειδα τα 20χιλ περιπου απο hipro και ηρ8α στα ισια μου!:)

Οι Dothan πάνε πάρα πολύ καλά σε 3D...και δέν είναι μόνο για superpi...όπως έλεγαν κάποιοι παλαιότερα.

....και επί την ευκαιρία...τα 15 χιλιάρικα...πήραν τόκο. :D

Εδώ στα 3,06GHZ...και μάλλον θα έχουμε και άλλο πάνω...προσεχώς.

post-259-1416072434,5869_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS

Οι Dothan πάνε πάρα πολύ καλά σε 3D...και δέν είναι μόνο για superpi...όπως έλεγαν κάποιοι παλαιότερα.

ναι βρε το ηξερα.....

"Απο εξαπανεκαθεν"(?) (σωστα το ειπα?) ηθελα dothan αλλα ως δια μαγειας ποτε δεν εκατσε...ολο αναποδιες....με AMD παλι ολα κυλησαν ομαλα!Τι να πω...απλα δεν με θελει!

Αν στην συχνοτητα που ησουν ειναι το βελτιστο απο cpu....(ελπιζω 12χ255) μου ριχνεις 2 χιλιαρικα στα ιδια..μεγακυκλα περιπου..πολυ καλη φαση...

με ποσο lod ησουνα εκει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.