Jump to content



Aquamark 3 Database :: Top 30 List


DJD

Recommended Posts

και το cooling τις καρτας...Thanks Γιωργο αν και μαλλον μειναμε απο καρτα...Οχι τιποτα αλλο δεν προλαβα και το αγαπημενο μου 2001 γμτ.....:giveup:

Ε αντμινς φτιξτε την λιστα δεν παιρνει το νουμερο....

post-42-1416071647,1047_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Πολύ καλός shido εγώ περιμένω την 6800 μου, δεν έχω κάρτα εδώ και 2 βδομάδες ελπίζω απο βδομάδα να μου έρθει η καινούρια και τότε με λίγο φτιάξιμο ελπίζω να πιάσω 102xxx-105xxx :) κρίμα πάντως να τα παίξει η x800 σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SkaL-

Πολύ καλός shido εγώ περιμένω την 6800 μου, δεν έχω κάρτα εδώ και 2 βδομάδες ελπίζω απο βδομάδα να μου έρθει η καινούρια και τότε με λίγο φτιάξιμο ελπίζω να πιάσω 102xxx-105xxx :) κρίμα πάντως να τα παίξει η x800 σου.

Ευχαριστω Skal...Εισαι δυνατος "αντιπαλος" :flower:

Η καρτα μαλλον σωθηκε..........να ναι καλα ο Hipro...Απο την ζεστη ¨επεσε ¨ενα μοσφετ...Σημερα συνεχεια με 2001 ,2003 kai κανα backup στο Aquamark για ωρα αναγκης::)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περιμένω κάρτα... η δικιά μου δεν τα κατάφερε. Πάντως όσο περιμένω δεν έκατσα με τα χέρια σταυρωμένα έκανα ένα vcore στο mobo και κέρδισα λίγα mhz σε cpu. Eλπίζω να βγάλει αυτά που θέλω. Πάντως έσκισες σε όλα τα 3d benches :)

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε...τι κάνει και η νέα άφιξη της ATI X800XL

Να θυμήσω περιληπτικά ότι...

Βγαίνει μόνο σε PCIe θύρα

Είναι με το νέο πυρήνα R430...0.11nm

Εχει 16 pipelines

Φοράει 2ns Samsung ram

Εχει default χρονισμούς....400/980

Εδώ θα την δούμε στο Maximum stable που πήγε με την default ψύξη.

Δηλαδή 446/1134 με τους Catalyst 5.2....σε A64@2.8GHZ

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?run=353305850

post-259-1416071669,2053_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που έχουν πρόβλημα όταν τρέχουν το Aquamark bench...(συνήθως λόγω νέου chipset γραφικών) με errors και λάθος ενδείξεις χρονισμών.

Κάντε αντικατάσταση το παρακάτω αρχείο στο folder του Aquamark στα Programm files.

direcpll-153.zip

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.