Jump to content



Μαγκες σωθειτε με 6 Ευροπουλα!!!!


spysoumi

Recommended Posts

1)Αγωγιμη ειναι υπο ορισμενες συνθηκες/καταστασεις λιγακι ακραιες ... Πρακτικα δεν παιζει ...

2)Απλωμα δεν χρειαζεται . Τοποθετειται οπως ΑΚΡΙΒΩΣ και η ceramique.

3)Eδω συμφωνουμε ... Για τα μειων , δεν υπαρχει κατι καλυτερο αφου η silver χαλαει μετα απο λιγες μερες.

Ενστασις κυριε προεδρε!

Υπο ποιες περιπτωσεις γινεται αγωγιμη η ceramique?

Καλα τοσο καιρο δεν μας τα πρηζ@νε οτι η silver θελει απλωμα με τηλεκαρτες κου λου που?

Link to comment
Share on other sites

ok παιδες δηλαδη δεν θα δω διαφορα αρα δεν βαζω. ξερεται κανενα site με κανενα προγραμμα για full load γιατι δεν εχω καλο.
Μπορείς να μπείς στην ομάδα μας και να συμμετάσχεις στο project Folding@Home . Είναι κι αυτό πολύ καλό stress test της CPU.
Link to comment
Share on other sites

το σύστημα μου το βλέπεις στην υπογραφή και είμαι με 1,82 vcore 2,4 ghz full load 51 βαθμούς...... την πρώτη φορά ήμουν 43 βαθμούς, είναι μέχρι να καθήσει......

ψύκτρα sp-97 και φαν 90mm στισ 4000 στροφές.... πάντως για μένα η καλύτερη πάστα ήταν η Arctic silver 3

Link to comment
Share on other sites

ψάξε το φορουμ, υπάρχουν πολλά threads σχετικά με το overclocking.... και τι απορία θα έχεις απο κει, ευχαρίστως να σε βοοηθήσουν οι ειδικοί εδώ στο φορουμ.......

σου προτείνω να ανοίξεις καινούριο Thread

Link to comment
Share on other sites

Ενστασις κυριε προεδρε!

Υπο ποιες περιπτωσεις γινεται αγωγιμη η ceramique?

Καλα τοσο καιρο δεν μας τα πρηζ@νε οτι η silver θελει απλωμα με τηλεκαρτες κου λου που?

H silver μπορει να γινει αγωγιμη , οχι η ceramique

Απλωμα με τα "κου λου που" που γραφεις , ηθελε η AS3 , οχι η 5 .

Καταλαβατε Κυριε μου ??? (Λεβεντης style :116: )

Link to comment
Share on other sites

H silver μπορει να γινει αγωγιμη , οχι η ceramique

Ε, τοτε που κολλησαμε? :105:

Βασικα εγω πιστευω οτι η ceramique υπερεχει αισθητα.

1ον δεν ειναι αγωγιμη, κατι που μπορει να αποδειχτει μοιραιο για τη gpu ή για τον AXP

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποια από τις δύο είναι καλύτερη και γιατί; Σφαχτείτε και πείτε μας και μας ποιος είχε δίκιο τελικά! :)

Δε σφαξανε που θα σφαχτουμε !:p

Αν εισαι πολυ περιεργος , αγορασε και τις δυο και δοκιμασε τες . Μετα ελα και πες μας εσυ τα αποτελεσαματα που ειδες !:081: :081:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.