Jump to content



AMD 64 3200+?


S0ldi3R

Recommended Posts

Δεν θα έχεις πρόβλημα με το παραπάνω σύστημα. Από εκεί και πέρα υπομονή και μετά από κάποιο χρονικό διάστημα θα καταλάβεις μόνος σου αν θα έπρεπε να πάρεις κάτι λίγο ποιο ακριβό ή αν καλυπτόσουν με κάτι λιγότερο ή αν τέλος πάντων έπεσες διάνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.. Το υπολιπο σύστημα του υπολογιστή δεν το έχω αγοράσει αλλα σκέφτομαι για κάποια αντικείμενα αμα μπορείτε πείτε μου την γνώμη σας.

2x512 DDR Kingston

120GB Western Digital ATA

και μια κάρτα γραφικών απο την nVDIA 6Series (πείτε μου μια καλή δεν τα πάω καλα με τις κάρτες)

όχι δεν παίζω παιχνίδια μονο κανα 2 όπως World of Warcraft,Warcraft 3 TFT

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να γινω ωμος αλλα ποσα ευρα μπορεις να διαθεσεις για το υπολοιπο συστημα?

Μπορώ να διαθέσω καμποσα ευρά.. Απλά πήρα 64bito γιατί μου άρεσε η ιδεά...

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που θα στο πω ωμα αλλα γιατι δεν πηγες σε 939??? Γιατι να πρεπει να αλλαξεις σε λιγο καιρο μητρικη και επεξεργαστη παλι? Γιατι δεν εδωσες μερικα ευρω παραπανω ωστε να κερδισεις και καποια ατου που εχει το 939??

Τα υπολοιπα παιδια παραπανω στο ειπαν εμεσως αλλα εγω στο λεω αμεσα.

Παντως σε γενικες γραμμες μια χαρα θα εισαι με το μηχανημα σου. Τωρα για καρτα γραφικων παρε μια 6600 ωστε σε περιπτωση που αλλαξεις γνωμη για τα παιχνιδια να μην την αλλαζεις και αυτην. Παρε εναν 200 σκληρο. Ειναι πολυ μικρες οι διαφορες στην τιμη.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που θα στο πω ωμα αλλα γιατι δεν πηγες σε 939??? Γιατι να πρεπει να αλλαξεις σε λιγο καιρο μητρικη και επεξεργαστη παλι? Γιατι δεν εδωσες μερικα ευρω παραπανω ωστε να κερδισεις και καποια ατου που εχει το 939??

Τα υπολοιπα παιδια παραπανω στο ειπαν εμεσως αλλα εγω στο λεω αμεσα.

Παντως σε γενικες γραμμες μια χαρα θα εισαι με το μηχανημα σου. Τωρα για καρτα γραφικων παρε μια 6600 ωστε σε περιπτωση που αλλαξεις γνωμη για τα παιχνιδια να μην την αλλαζεις και αυτην. Παρε εναν 200 σκληρο. Ειναι πολυ μικρες οι διαφορες στην τιμη.

Όχι ρε συ δεν με πείραξε που μου το είπες.. άσε εκανα βλακεία γιατί δεν ασχολιόμουν με τους επεξεργαστές πολύ και μόλις τον αγόρασα έμαθα ότι υπάρχει 64bit σε 939socket. Η κάρτα γραφικών 6600 πόσο κοστίζει περίπου;

Link to comment
Share on other sites

μια 6600 στοιχιζει περι τα 120-140e και αν ασχολεισαι με overclocking ανεβαινει πολυ ευκολα σε 6600GT και αυξηση επιδοσεων μεχρι 50%...γενικα θα εισαι ευχαριστημενος ...τωρα αν θες παρε μια ετοιμη 6600GT 180e-200e να τελειωνεις και να μεινεις παρα πολυ ικανοποιημενος.......................{εκτος αν δινεις περισσοτερα πες το μας} και γενικα αν ενδιαφερεσαι για σοβαρη αγορα καρτας γραφικων μπορεις να πατησεις click στη sig μου :D

Link to comment
Share on other sites

βρε παλικαρια μιας και εχετε πολυ καλα μηχανηματα δεν κανετε και μια βολτα απο το einstein project?? Εχουμε την αναγκη σας και θελουμε την βοηθεια σας. Με λιγα λογια ειμαστε 10οι στην παγκοσμια καταταξη και μπορουμε να παμε και πιο ψηλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε τα αγορασες (mobo/cpu)? Απο που?

Εχεις μια εβδομαδα , αν θες , να τα γυρισεις πισω και να παρεις πισω ειτε μετρητα ειτε κατι αλλο πληρωνοντας τη διαφορα

Γιατί να παω να τα αλλάξω;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.