Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

ενα update για τις ULTRA...........οι 2 τελευταιοι παρακαλω να σιγουρεψουν τις επομενες μερες......ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :tongue:

LP UT NF4 ULTRA-D

zyx*2

ison

kallileo

greekfragma

kostas578

kender*2

chrisbmw150

chroma

esdee

spyrious?????

Βασιλης?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Όλοι έχετε πέσει με τα μούτρα μιλάμε !! καλλιλέο ....AMD? :(

τζιμακο ασε τον κοσμο να ερθει στο φως. επειδη σε αρεσε το σκοταδι εσενα δεν θα μηνουν και ολοι.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν ειναι να έρθουνε πιο γρήγορα οι Ultra και μόνο τότε, βάλτε και εμένα μέσα για μια ultra και ακυρο η Sli d που είχα πει. Αν ομως ειναι για να έρθουνε όλες την ίδια μέρα τοτε παραμένω στην Sli d.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την ερωτηση αλλα παει προς ολους αυτους που πανε να παρουνε ultra και αν την ξεκειδωσουν σε SLI. Δεν ξερω τι περιλαμβανει η συσκευασια, αλλα αν δεν το εχει, θα δυσκολευτειτε να βρειτε το SLI connector που ενωνει τις 2 καρτες γραφικων. Βεβαια μπορει ολοι αυτοι που δυσκολευονται να ειναι λογω του οτι η τεχνολογια ειναι στα εμβρυακα σταδια και τετοια παπατζιλικια δεν κυκλοφορουν ευρεως. (μπορει αργοτερα να κυκλοφορουν και απα μονα τους).

Just a heads up

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

UPDATE

Μετά από σημερινή επικοινωνία με την αντιπροσωπεία, καλώς εχόντων των πραγμάτων, αύριο θα έχουμε νέα για την διαθεσιμότητα της Ultra

Μη μας ξεχασεις εμας τους DR-ακηδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ακομα μια LP NF4 SLI-DR - 185 στο ονομα μου να μπη. 3 συνολο οκ?

Τις δύο καταλαβαίνω γιατί τις θέλεις, μια για το pc και μία για μαξιλάρι ( για καλύτερα όνειρα - το έχω δοκιμάσει , δουλεύει) , αλλα την τρίτη γιατί? Κορνίζα για την δουλειά (για να μην ξεχνιομαστε) ?. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 20:29]

LP UT NF4 ULTRA-D

zyx*3

ison

kallileo

greekfragma

kostas578

kender*2

chrisbmw150

chroma

esdee

spyrious?

Βασιλης?

Γίναμε 12 (χωρίς τους αναπληρωματικούς:p) άντε πιο ομαδική ΔΕ γινεται που λεει και η σοκολατα...

οπως ειπα και παραπανω αν η ultra ερθει πιο γρηγορα ειμαι και εγω μεσα για ultra και

ακυρη η sli d που ειχα πει(δεν λεει να περιμενουμε και κανα μηνα για την sli).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.