Jump to content



ερωτηση για wireless hotspots στην Αθηνα


n_koul

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από trendy

kIlGoRi οι τιμές που παραθέτεις είναι υπερβολικά τσιμπημένες. Επίσης Κάρτα PCMCIA: Engenius δε βρίσκεις καινούργια, μόνο μεταχειρισμένη πλέον.

είναι μαζί με την "προμήθεια";)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

είναι μαζί με την "προμήθεια";)

Δε σε πιάνω... προμήθεια σε ποιον;

feeder γραμμικής πόλωσης : 42

http://www.priveshop.gr/product.php?code=403526&sess=1016681804

30 τελική

Linksys WRT54g απο εξωτερικο 85-100 απο Ελλαδα 115

http://www.priveshop.gr/product.php?code=403313&sess=1016681804

Το GS είναι καλύτερο του G και έχει τελική 106

Μήπως δεν ξέρετε από που να ψωνίσετε;

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις χαλαρωστε λιγακι !!!! εγω τα εψαξα αυτα νομιζετε ???? μου τα στειλανε για να εχω μια ιδεα περιπου για το τι θα παρω .. και εννοειται οτι ειπα οτι κατεχουμε το 70 % με αρνητικη σημασια για την ελλαδα .. στο εξωτερικο τι να το κανουν αν εχουν Τ3

ΥΓ μου τα στειλανε πριν απο 7 μηνες !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από n_koul

ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ STARBUCKS. ΕΠΙΣΗΣ ΗΜΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ LAPTOP ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ. ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΑΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΦΕ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ AWMN ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ WIRELESS. ΕΥΧΑΡΙΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ POST Η PM.

Σε παρακαλώ γράφε με μικρά, ετσι που γράφεις ειναι σα να φωνάζεις.

Τα Starbucks εχουν συμφωνία με την HP για τη δημιουργία Hot spot σε ολα τους τα καταστήματα. (Νομίζω δωρεάν για τον χρήστη - Δεν ειμαι σίγουρος). Δε ξέρω σε πιο στάδιο ειναι αλλα νομίζω οτι εχει ολοκληρωθεί στα περισσότερα καταστήματα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχιν συγγνωμη για τα κεφαλαια. Οντως ειναι χαλια.

Κοιταξα στο site της hp και ειδα για τη συμφωνια που μου λες. Ακομα δεν υπηρχε καποια ενημερωση, επισημα τουλαχιστον για την Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.