Jump to content



Colin 2005


giorgos_cupra

Recommended Posts

Λοιπόν βρήκα τρόπο.Ίσως φανεί σε κάποιον χρήσιμο

Στη συντόμευση του παιχνιδιού κάνετε το εξής

Στις ιδιότητες->προορισμό αντί να λέει

"C:\*.*\Codemasters\Colin McRae Rally 2005\CMR5.EXE" προσθέτετε την εντολή NOVIDEO

δηλαδή

"C:\*.*\Codemasters\Colin McRae Rally 2005\CMR5.EXE" NOVIDEO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

ωραια, και κανεις με αυτο??

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω,στο car setup με παταει στα win αλλα μου ειπε καποιος α διαγραψω το nero... και να βαλω μια πιο παλια εκδοση του

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω το εχω αυθεντικο και δεν εχω κανενα προβλημα με το garage...Εμενα δεν με εχει πεταξει ποτε και ουτε το nero(nero6) χρειαστηκε να απεγκαταστησω ουτε να πειραξω κατι απο το παιχνιδι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από screwvy [06-02-2005 03:22]

Μια λύση για να μάθουμε θα ήταν, να ρωτήσουμε κάποιν που το έχει αυθεντικό και δεν έχει κάνει τίποτα με cr@ck και τέτοια πράγματα, να μάς πει αν το κάνει και σε αυτόν. Αν το κάνει θα το πάρουμε ως bug διαφορετικά....

Καταλαβες skinny γιατι ειπα πως το εχω αυθεντικο χωρις προβληματα...?

Link to comment
Share on other sites

chill out στον στέλνω τώρα.

Σε τι ανάλυση παίζετε στο κολιν?εμένα 1024χ768 όλα φουλ vs->οn af->16x με τη κάρτα default 12*1.5 350/800 πάει σφαίρα πουθενά κανένα κόλλημα και τέλεια απόδοση στο παιχνίδι σε χρώματα απεικόνιση κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

το πλέον ασχετο συνέβη στον υπολογιστη φίλου μου... ξε-κολιν μακρει 2005 αυθεντικο dvd και το παιχνιδι βγαζει ερρορ στο protection!!!!! .. και οχι δεν εννοω οτι πηγα να το κρακαρω... συγχαρητηρια απλα...:clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.