Jump to content



Κοινή Ελληνική προσπάθεια στο HWBOT .


Recommended Posts

Ποιος θα ζηλέψει την ταπεινή μου μουσικο-αποθήκη???λολ

Ομως μη μου παραπονεθεις επειδη θα χασεις και αυτα τα κυπελλα .

Χρειαζεται ενα αποδεικτικο στοιχειο και τη δεδομενη στιγμη που περιμενουμε το Hwbot V2 , το μονο που μπορει να κατοχυρωσει τα αποτελεσματα του καθενος απο εμας ειναι μια φωτογραφια στο καθε bench μας .

Δε θα σου παρει πανω απο 10 λεπτα για να γινει.

Κανεις download ολες τις φωτο που σου δινουν ποντους απο το forum εδω και τις ανεβαζεις στο hwbot μεσω του edit στο καθε αποτελεσμα που φαινεται στο προφιλ σου .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply
Ομως μη μου παραπονεθεις επειδη θα χασεις και αυτα τα κυπελλα .

Χρειαζεται ενα αποδεικτικο στοιχειο και τη δεδομενη στιγμη που περιμενουμε το Hwbot V2 , το μονο που μπορει να κατοχυρωσει τα αποτελεσματα του καθενος απο εμας ειναι μια φωτογραφια στο καθε bench μας .

Δε θα σου παρει πανω απο 10 λεπτα για να γινει.

Κανεις download ολες τις φωτο που σου δινουν ποντους απο το forum εδω και τις ανεβαζεις στο hwbot μεσω του edit στο καθε αποτελεσμα που φαινεται στο προφιλ σου .

Nαι βρε Στέλιο. Πλακα εκανα. Θα το κανω .:001:

Link to comment
Share on other sites

Done εβαλα τις φωτογραφίες σε όλα τα αποτελέσματα μου. Στέλιο το link to forumpost τώρα δεν ισχύει(σε βγάζει στο hiprotech), δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό?

Ακριβως γι'αυτο το λογο εβαλες τις φωτο στα σκορ σου (Επειδη δεν υπαρχει forum ) .

Οπως ειπαμε , υπομονη για τη V2 εκδοση .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σημερα το βραδυ ανεβαινει το hwbot V2 !!

Τις τελευταιες μερες το τεσταρω με πολυ καλα αποτελεσματα. Διαθετει και πολλα νεα features !!

Εχω συνδεσει και ρυθμισει 3 fora και ολα δουλευουν αψογα .

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε ετοιμοι . Ολα τα link λειτουργουν κανονικα και ολα τα αποτελεσματα μας ειναι συνδεδεμενα οπως παλαιοτερα . :)

Οποιος διαπιστωσει καποιο προβλημα , ας το αναφερει εδω : http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=30400

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λοιπόν.........Αρχίστε να τρέχετε τώρα τα:

3DMark2003

Pi-Fast

wPrime

και

PCMark2005

γιατί είμαστε πίσω σ'αυτά.....

Αν μπορούν τα παιδιά εδώ να φτιάξουν σελίδα για το PCMark2005.... :)

Δώστε και link και τις εκδόσεις για τα Pi-Fast, wPrime, PCMark2005.

Εγώ δεν τα έχω.

Και πείτε μου αν έχει νόημα να τα τρέξω και στα 2 pc (το ένα της υπογραφής και το άλλο παλιότερο με barton).

Link to comment
Share on other sites

Το wprime έχει να κάνει καθαρά με το cpu?Η μνήμη δεν παίζει καθόλου ρόλο?

Δείτε λίγο αυτό το Link: http://www.hwbot.org/result.do?resultId=565515

Δεν είναι λίγο περίεργο να είναι ο Opteron 144 στα 2997mhz με stock ρεύμα και το verification είναι και invalid.Τότε πώς το δέχτηκαν ότι είναι έγκυρο και τον έβαλαν στο hall of fame για το wprime32m?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.