Jump to content



Κοινή Ελληνική προσπάθεια στο HWBOT .


Recommended Posts

Λοιπόν μόλις ανέβασα δοκιμαστικά το πρώτο μου benchmark στο hwbot..

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=676979 ελπίζω αργότερα να πάω καλύτερα που θα στρώνει το σύστημα και θα βρίσκω σιγά σιγά τα μεγιστά του για κάθε benchmark.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply
Μια χαρά δεν πάει παραπάνω ο επεξεργαστής;

Γιατί από ότι φαίνεται τερμάτισε η gpu,ε;

Ο 4600 μου απ'οτι φαίνεται είναι λίγο καρουλάκι.. στα 3456@1.55volt δεν είναι σταθερός στο orthos ότι και να του κάνω.. προσπαθώ να διαβάσω διάφορα guides απο δω και απο κεί αλλά τπτ.. δεν νομίζω οτι είναι θέμα θερμοκρασιας.. ακόμα και 3360@1.60 που πήγα το vcpu για να το τεστάρω το άντεχε η ψύχτρα.. οριακά μεν αλλά το άντεχε.. κρίμας έλπιζα να τα έχω τα 3.6 αλλά ειμαι πολύ μακρυά απο κεί.

θεωρώ πως η gpu έχει ακόμα περιθώριο.. στο 762/960 είναι απόλυτα σταθερή αλλά παίζει να μπορεί λίγο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, με 2 slot1 επεξεργαστές και με μια παλιά fx5900xt έδωσα 14.4 βαθμούς στην ομάδα… :023:

κάτι τέτοια διαβάζω και θα αναγκαστώ να πάω στο υπόγειο να ανοίγω κούτες!!:033:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, με 2 slot1 επεξεργαστές και με μια παλιά fx5900xt έδωσα 14.4 βαθμούς στην ομάδα… :023:

Pentium 3 ? Γιατι τωρα που το λες εχουμε στην εταιρια 2 μηχανακια με dual cpu's και δεν ειναι ασχημη ιδεα να περασω μεσα μια 4800 & 5200 :033:

Link to comment
Share on other sites

Pentium 3 ? Γιατι τωρα που το λες εχουμε στην εταιρια 2 μηχανακια με dual cpu's και δεν ειναι ασχημη ιδεα να περασω μεσα μια 4800 & 5200 :033:

Α έτσι πες μου! Dual cpu

Μα λέω κι εγώ! Χωρίς o/c και με περνάς με τεράστια διαφορά?!?

Btw.. Δεν θα έπρεπε να ήταν σε διαφορετική κατηγορία το δικό σου σκορ?

Link to comment
Share on other sites

Α έτσι πες μου! Dual cpu

Μα λέω κι εγώ! Χωρίς o/c και με περνάς με τεράστια διαφορά?!?

Btw.. Δεν θα έπρεπε να ήταν σε διαφορετική κατηγορία το δικό σου σκορ?

Στα bench o καθε επεξεργαστης περνει το δικο του κομματι στην προκημενη περιπτωση ο P III που ετρεξα τα bench's ειναι ο λεγομενος intergraph πριν κατι χρονακια ηταν must για τους γραφικαδες=πολυ καλες μνημες

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ΣΗΜΕΡΑ είπες?...... :033:

ΔΥΟ-ΔΥΟ bench-άρουν εδώ....... :063:

Ποιοι ποιοι;

Έλα και άλλη έκπληξη;

Μα τι γίνεται πάλι και δεν το μαθαίνουμε;

Μήπως είναί ο γορίλλας ο ένας;

Κάτι βλέπω...

Διόρθωση:Μέχρι σήμερα θα είμαστε στην 3η θέση το ΣΚ θα πιάσουμε 9000+ πόντους...

Καλύτερα τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ποιοι;

Έλα και άλλη έκπληξη;

Μα τι γίνεται πάλι και δεν το μαθαίνουμε;

Μήπως είναί ο γορίλλας ο ένας;

Κάτι βλέπω...

Διόρθωση:Μέχρι σήμερα θα είμαστε στην 3η θέση το ΣΚ θα πιάσουμε 9000+ πόντους...

Καλύτερα τώρα;

Μπαααα......Μέχρι σήμερα ΕΙΜΑΣΤΕ στην ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ με 9100+ πόντους.......

ΤΩΡΑ είναι καλύτερα..... :033:

Μέχρι το τέλος του 2007 ελπίζω να είμαστε στην ΠΡΩΤΗ θέση..... :001:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.