Jump to content



Lidl >250Gb external HDD usb2


LordOfRings

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από totally_wired

Τα είδη εκτός φαγητού είναι ποιοτηκότατα

Όσο αφορά τα φαγόσημα δεν ξέρω απο ποιότητα αλλά γενικά τα παγωτά ΤΟΥ LIDL ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ...

Τέλος συχνά τρώω και την paellia του lidl η οποία είναι πεντανόστιμη...

μήπως δουλεύεις στο lidl? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

εμενα μου αρεσουν τα μπισκοτα με την σοκολατα...

Στην τελικη νομιζετε οτι πληρωνεις ακριβα ειναι και καλο??Τα φθηνα προιοντα εχουν και μεγαλη καταναλωση αρα ανανεωνονται γρηγορα.

Που ξερω ποσα χρονια τα εχουν στα ραφια τα supermarket?

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα μάλιστα, άντε με βλέπω να ξανακαταθέτω σε supermarket μετά το blueksy που χα πάρει στα carrefour. μ@λακία με τα supermarket είναι ότι πας για ένα πράγμα και φεύγεις με 10:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά πήρα ένα home cinema(ηχεία 5.1 μόνο) από τα lidl με 200 ευρώ και απογοητεύτηκα.Τα υπόλοιπα πάντως ηλεκτρονικά είδη του,είναι αρκετά καλά για αυτά τα λεφτά που δίνεις...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η ιστοσελίδα του καταστήματος. Ένας λόγος που δεν έχω ποτέ πρόβλημα να αγοράζω από Λιντλ και Καρφούρ είναι ότι άμα πας πίσω έα προϊόν δεν ρωτάνε τίποτα απλά σου δίνουν τα λεφτά σου

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω μία απορία,γιατί όλα περί υπολογιστών δεν έρχονται Καλαμάτα:cry:

Και πιο παλιά που είχε φέρει κάτι keyboard kai mouse δεν είχαν έρθει

:mad: :mad: :mad:

Αι βούτατο ρε Στέλιο:p

Link to comment
Share on other sites

πηγα πριν λιγο ,,, γραφουν οτι ειναι WD ,,

τους εχουν κρυμένους μεσα σήμερα.. ρωτησα και μου είπαν οτι ειναι μονο για το συγκεκριμενο καταστημα ,,

παω να τον κτυπισω,,

Link to comment
Share on other sites

quote:Αρχική απάντηση από totally_wired

Τα είδη εκτός φαγητού είναι ποιοτηκότατα

Όσο αφορά τα φαγόσημα δεν ξέρω απο ποιότητα αλλά γενικά τα παγωτά ΤΟΥ LIDL ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ...

Τέλος συχνά τρώω και την paellia του lidl η οποία είναι πεντανόστιμη...

πάντως η κοκα-κόλα του μπορώ να πάω στοίχημα ότι είναι διαβρωτική για το ήπαρ, τον σπλήνα και το έντερο! μιλάω γιά την freeway cola, ίσως κάνω λάθος και να την έχει το dia αυτή, πάντως είναι εντελώς σάπια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Τα είδη εκτός φαγητού είναι ποιοτηκότατα

Όσο αφορά τα φαγόσημα δεν ξέρω απο ποιότητα αλλά γενικά τα παγωτά ΤΟΥ LIDL ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ...

Τέλος συχνά τρώω και την paellia του lidl η οποία είναι πεντανόστιμη...

Κατατοπιστικότατο το Mini-Review σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eιναι 250wd με πραγματικη χωρητικοτητα 232,δηλαδη σαν τον δικο μου εξωτερικο...Ειναι ακριβως ιδιος λοιπον αλλα επειδη το κουτι λεει απ'εξω wd και εχει και κατι λαμπακια,τον πληρωσα 100%παραπανω...

Απαραδεκτο:TD:

Τι εξοδους εχει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.