Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

εγω καταφερα να το κοψω απο το φλεβαρη και αισθανομαι τελεια:baby:

Kαθαρος απο τελη Ιουνιου, κ δεν μου λειπει σχεδον καθολου :)

Η αληθεια ειναι οτι οσοι παιξαν απο vanilla,αρχισαν να χανουν το ενδιαφερον τους μετα τα 2ο expansion.

Καλος ή κακος το μονο που μου λειπει απο το WoW ειναι εκεινοι οι πρωτοι μηνες που ημασταν ολοι μια παρεα (Kamenoi AE, Infernalis) καναμε το χαβαλε μας κ ολα μας φαινοταν μαγικα. Οσα expansion κ να βγουν δεν γυρναν αυτες οι στιγμες ;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εγω απο παρεα ειχα μονο το ξαδερφο μου,οι υπολοιποι που συνηθως τυχαινε και ημουν σε guild μαζι,ηταν κατι καθυστερημενα απαλευτα ανθρωπακια.

τελικα προτιμησα το pvp.

σε μια φαση ειχα βρει ενα τυπο και του δινα 2Κ gold Και μου δινε 2μηνη καρτα προπληρωμενη,πηρα 4-5 τετοιες και επαιζα τσαμπα για ενα χρονο:haha:

Link to comment
Share on other sites

Για όσο καιρό έπαιξα κι εγώ μπορώ να πώ πως γνώρισα παιδιά στο guild τα οποία ήταν και πολύ καλή παρέα και μια χαρά άτομα!!Πάντα υπήρχαν και εξαιρέσεις αλλά ένας λόγος που ασχολήθηκα 4 χρόνια με το wow ήταν τα παιδιά που γνώρισα στο guild!!Εδώ και ένα τετράμηνο όμως που αρχικά το ελάττωσα και πλέον δεν ασχολούμαι μπορώ να πώ..Τζάμπα χρόνος είναι να κολλάς σε μια οθόνη με ότι κι αν έχει να κάνει!!!Για να μην ξεφεύγω από το θέμα γενικά είμαι της άποψης ότι κάθε παιχνίδι πρέπει να έχει και ένα τέλος...όπως έχει και η ζωή μας άλλωστε!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παιδια καποιο site για 2μηνο acc σε official?Καπου ειχε παρει το ματι μου ενα site που νομιζω ηταν 17 ευρω περιπου σε ολα τα παιχνιδια τα acc.

Νομιζω εχει στα 24 ευρω χωρις να ειμαι κ γω σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Καλος ή κακος το μονο που μου λειπει απο το WoW ειναι εκεινοι οι πρωτοι μηνες που ημασταν ολοι μια παρεα (Kamenoi AE, Infernalis) καναμε το χαβαλε μας κ ολα μας φαινοταν μαγικα. Οσα expansion κ να βγουν δεν γυρναν αυτες οι στιγμες ;)

+1

p.s Με τον Rootx να πηγαινει καθε Δευτερα κομματια σην δουλεια αφου το ΠΣΚ υπνος δεν επαιζε. λολ

απιστευτες δυναμεις :p

Έγινε επεξεργασία από PGM
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

+1

p.s Με τον Rootx να πηγαινει καθε Δευτερα κομματια σην δουλεια αφου το ΠΣΚ υπνος δεν επαιζε. λολ

απιστευτες δυναμεις :p

Εχει παρει τετοια μορφη το game πλεον που προσελκυει τους softocore παικτες.Το αν εχει ζωη οποιος παιζει ελαχιστα απασχολει τη blizz νομιζω,γεγονος που το αποδεικνυουν κ τα νουμερα

Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος καιρος στο wow ηταν απ τα πιο ωραια καψιματα εβερ. Ανελεητο pvp στο μπουτι μπει, χωρις καν χονορ σιστεμ.Τι να λεμε τωρα, το τοτε δεν εχει καμια σχεση με το τωρα.

Δε γινεται επι 5 χρονια να κανεις pvp στο booty bay..νομιζω οτι ο κορεσμος κ η ρουτινα σε κανουν να βλεπεις το παιχνιδι διαφορετικα.May the light guide you! :p

Link to comment
Share on other sites

νταξει , τοτε ηταν ολοι καρναβαλοτσιρκα με ασπροπρασινομπλε items και παιζανε για το χαβαλε. Μετα απο λιγο αρχισε το τρελο QQ για το gank τα items κτλ..αλλαξε πολυ το παιχνιδι αλλα το βασικο ειναι οτι αλλαξαν οι παιχτες και απο noobs/casual ολοι θελανε να δειξουν λιγο epeen/γουατεβερ.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο έγινε.

Δεν είσαι υποχρεωμένος να αφιερώνεις μεροκάματα ολόκληρα και να χτυπάς καρτέλα σε Κουίλντ για να μπορείς να παρακολουθείς την εξέλιξη. Μια δυο ώρες μόνος σου και είσαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το χω παρατήσει και γω το παιχνίδι εδώ και κανα 10μηνο. Και γω απο αρχές στο καζάνι. Δε μου άρεσε εκεί που το πηγαίναν το παιχνίδι.

Παλιά, υπήρχαν στο 60lvl 100 πράσινα, 30 μπλε, 5 epic σε κάθε slot. It made sense.

Ο κόσμος φόραγε και πρασινιές, έβλεπε τους καμμένους με τα tier2, και όποτε έβρισκες κάποιο epic ένοιωθες κάποιο είδος ικανοποίησης.

Τώρα, υπάρχουν 30πράσινα, 30μπλέ, 100epic. Όποιος δεν είναι full epic καταλαβαίνεις ότι 80ρισε πριν καμιά ώρα. Η μόνη ικανοποιήση είναι να καθαρίσεις κανα raid και να βγάλεις μεγαλύτερα νούμερα από τους piers σου (άμα είσαι dps) ή να σε ευχαριστούν οι healers που τα έξυναν στο raid άμα είσαι τανκ. Ή να καθαρίζεις το μισό WSG άμα είσαι DK.

Link to comment
Share on other sites

Ισως το γεγονος οτι καποιοι δεν ειχαν προσβαση σε καλυτερο γκιαρ να τους δυσαρεστουσε κ να μην τους προσελκυε το γκειμ.Προφανως κ αφου οι παικτες αυξανονται μ αυτον το τροπο σημαινει πως ειναι καλυτερα ετσι για τη μαζα.Και ξαναλεω τη blizz δεν την απασχολει αν θα παιζεις 25 ωρες τη μερα.Τους αρκει να πεφτει το 12ευρω στις αρχες του μηνα

Link to comment
Share on other sites

επειδη το wow θελει απειρο σκιλ γενικα; Πραγματικα οι κομπαρσοι που γνωρισα ηταν ενα απ ολα ή και ολα μαζι :

α) 10 χρονων

β) δεν ξερανε αγγλικα

γ) α+β

δ) ατομα ασχετα με το gaming γενικα

ε) χαρακτηρισμος που σηκωνει καρτα.

και αυτα τα ατομα απο tbc κ μετα ειναι τιγκα στα επιξ. Ωραιο παιχνιδι.

υ.γ. ο σαεζ ξερει για ποιους μιλαω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.