Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αν θυμάμαι καλά είχα βγάλει και το vertical synch kai shadows λιγο πάνω απο το low και κανα 2 άλλα στα advanced και έπαιζα σαν άνθρωπος. Έχει κακή graphic engine, πάντα είχε και πάντα θα έχει..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά να ρωτήσω κάτι, για όσους καμμένους θέλουν να παίξουν στο Cataclysm 1 λεπτό αφότου οι servers μπουν σε Cataclysm mode τι προτείνετε?

Μία ιδέα είναι το digital download / pre-sale, αλλά χάνουμε έτσι το να έχουμε το κουτί του παιχνιδιού υπερήφανα στην βιβλιοθήκη μας (η καταχωνιασμένο στο πατάρι για να ξεχάσουμε τα χρόνια που χάσαμε).. Άλλη λύση υπάρχει? ξέρετε μήπως κανένα ελληνικό κατάστημα που να το φέρει σίγουρα τουλάχιστον 12 ώρες πριν την αλλάγη?

Link to comment
Share on other sites

TBC με παπασωτηρίου ήρθε ηράκλειο Κρήτης στην ώρα του (πριν ανοίξουν οι server)

απο ξένα έχω δοκιμάσει game.co.uk και είναι στην ώρα του, αλλα τώρα με αυτά που γίνονται στα ταχυδρομεία πιθανόν να καθυστερήσει

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά θα γινουν events (Mall stadar) για το opening, Που σημαινει πως 12 θα μπορείς να εισαι εκει να το παρεις και 1 να παιζεις.

Ισως χασεις τη 1 ωρα μαξ δηλαδή. (αν έχεις παει να πάρεις σειρά πάντα).

Αλλιώς όπως είπε το ψηφιακό αλλά χανεις το κουτι, ή παίρνεις ΚΑΙ τα 2.

Το "λογικό" αν είσαι κατεστραμενος, ειναι ψηφιακό + collectors, αλλα thats just me :p

Link to comment
Share on other sites

Ψηφιακο ειναι το πιο safe απο όλα μιας και το account σου θα γινει απο τωρα cataclysm, οποτε θα παιξεις κατευθειαν. Ολα τα download θα εχουν γίνει απο πριν.

Υπαρχει και ενα τιπ για να κατεβασουν το extra υλικο οσοι θέλουν.

Στα 2 config files που ειναι μεσα στο WTF folder (config.wtf + launcher.wtf), καντε ενα search αφου τα ανοιξετε με notepad για LK και rename σε CT..;)

Έγινε επεξεργασία από Trooper
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω χρήματα να δώσω για δευτερο CD key, το ψηφιακό είναι το πιο fail safe σιγουρα, ειδικά για το παλιό μου μηχάνημα που το DVD-ROM παίζει όποτε θέλει..

πήρα το Πλαάισιο τηλέφωνο 7 λένε θα το φέρουν (αλλα μάλλον δεν ξέρουν τι τους γίνεται), αυριο θα πάρω τηλέφωνο τα Παπασωτηρίου..

Στα events δεν ποντάρω γιατί και να γίνει στο Ηράκλειο της Κρήτης πράγμα πολύ δύσκολο (μην δίνετε σημασία στην τοποθεσία που γράφω) λόγο κατεστραμένου PC θα φάω 2-3 ώρες..

Αν τα παπασωτηρίου (ή κάποιος αλλος) δεν μου το εγγυηθεί ότι θα τα έχω 5-6 ώρες πριν την αλλαγή θα πάρω το ψηφιακό..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ήρθε κανονικά εμένα :p

ο μέγας προδότης δεν μιλάει ε..... aka Shaman :shout:

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω TheLab. Κάνω farming να είμαι έτοιμος για το expansion. :p

Πάρε με τηλέφωνο 1:00-1:15 ή 13:00-13:15 που κάνω διάλειμμα για τουαλέτα και φαγητό (όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά).

Aλλιώς use the f'in in-game mail system.

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω TheLab. Κάνω farming να είμαι έτοιμος για το expansion. :p

Πάρε με τηλέφωνο 1:00-1:15 ή 13:00-13:15 που κάνω διάλειμμα για τουαλέτα και φαγητό (όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά).

Aλλιώς use the f'in in-game mail system.

ασε τις @@ες και πάρε τώρα ενα τηλ άμα μπορείς

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.