Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ρε παιδιά εγώ πήγα 85 σε 5 μέρες από όταν βγήκε μάζεψα και 23Κ gold και έχω ένα μηνά να μπω τελικά δεν ήταν και κάτι τρομερό το βαρέθηκα (βέβαια με παίκτη στον Twilights hammer alliance λογικό:))

Λογικό, αμα λιώσεις και δεν μπορείς/δε θές να κάνεις raid ή pvp, τότε δε μένουν και πολλά άλλα να κάνεις εκτός απο alts.

Εγώ δεν έχω χρόνο για raids οπότε κάνω μονο pvp/arena και ανεβάζω archaeology, μολις βρώ το σπαθί αρχίζω χαλαρά κανέναν alt.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό, αμα λιώσεις και δεν μπορείς/δε θές να κάνεις raid ή pvp, τότε δε μένουν και πολλά άλλα να κάνεις εκτός απο alts.

Εγώ δεν έχω χρόνο για raids οπότε κάνω μονο pvp/arena και ανεβάζω archaeology, μολις βρώ το σπαθί αρχίζω χαλαρά κανέναν alt.

Πιο σπαθί?? Πρόσεξε μην πεις τίποτε καλό και με κάνεις να ξανακυλήσω:p

Link to comment
Share on other sites

Πιο σπαθί?? Πρόσεξε μην πεις τίποτε καλό και με κάνεις να ξανακυλήσω:p

θα ξανακυλήσεις, sorry.

Προς όλους,

απλά μην το αρχίσετε...το game είναι ιδιαίτερα εθιστικό, το μεγαλύτερο διάστημα που έμεινα clear ήταν 4 μήνες... μετά το 4μηνο δεν παλευόταν άλλο η κατάσταση μέχρι και σε όνειρα το έβλεπα, και όχι μόνο εγώ αλλά και φιλαράκια μου που ήταν στην ίδια φάση, δεν μπορώ βέβαια να πω, ότι είμαι το καλύτερο δείγμα ανθρώπου με άπειρο ψυχικό σθένος. (Το κάπνισμα όμως το κατάφερα τελείως και το έχω κόψει εδώ 3 χρόνια (κάπνιζα περίπου 1 πακέτο κανονικό με τσιγάρα, ή μισό πακέτο περίπου καπνό per day) χωρίς να με βασανίζει πλεόν.

Ειδικά όσοι έχουν παίξει vanilla...οk my condolence fellows.

P.S. να πω ότι κατα τη διάρκεια του 4μήνου, την έβγαζα στα κρυφά με 10-day trial accounts , μόνο και μόνο για να βλέπω ΑΗ και κόσμο στην orgrim και ποιά άτομα ήταν online... Πλέον με 1-2 ώρες / day είμαι ok ... αν και είναι τραγικά λίγες... αλλά έχουμε και άλλα πράγματα να κάνουμε... άρα αναγκαστικά ίσα ίσα για ένα injection....

Stay away from this shit no matter what.

Link to comment
Share on other sites

θα ξανακυλήσεις, sorry.

Προς όλους,

απλά μην το αρχίσετε...το game είναι ιδιαίτερα εθιστικό, το μεγαλύτερο διάστημα που έμεινα clear ήταν 4 μήνες... μετά το 4μηνο δεν παλευόταν άλλο η κατάσταση μέχρι και σε όνειρα το έβλεπα, και όχι μόνο εγώ αλλά και φιλαράκια μου που ήταν στην ίδια φάση, δεν μπορώ βέβαια να πω, ότι είμαι το καλύτερο δείγμα ανθρώπου με άπειρο ψυχικό σθένος. (Το κάπνισμα όμως το κατάφερα τελείως και το έχω κόψει εδώ 3 χρόνια (κάπνιζα περίπου 1 πακέτο κανονικό με τσιγάρα, ή μισό πακέτο περίπου καπνό per day) χωρίς να με βασανίζει πλεόν.

Ειδικά όσοι έχουν παίξει vanilla...οk my condolence fellows.

P.S. να πω ότι κατα τη διάρκεια του 4μήνου, την έβγαζα στα κρυφά με 10-day trial accounts , μόνο και μόνο για να βλέπω ΑΗ και κόσμο στην orgrim και ποιά άτομα ήταν online... Πλέον με 1-2 ώρες / day είμαι ok ... αν και είναι τραγικά λίγες... αλλά έχουμε και άλλα πράγματα να κάνουμε... άρα αναγκαστικά ίσα ίσα για ένα injection....

Stay away from this shit no matter what.

Μπα εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα το είχα σταματήσει 1,5 χρόνο τώρα ακόμα και αν οι φίλοι μου συνέχισαν και απλά πήρα το cataclysm για να δω πως είναι και τελικά το βαρέθηκα. Αλλα γενικα ξέρω κόσμο που δεν ξεκολλάει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To Armory ρε παιδιά ακόμα δεν δουλεύει;

There is no Armory now.. Τα ένωσε όλα η Blizzard σε ένα site με φορουμς, αρμορυ, bliz-wowhead, κτλ...

Έχω κρατήσει bookmarks γιατι και εγω μπερδευομαι και δεν βρισκω ποτε το σωστό site..

Kirkh @ Lightning's Blade - Game - World of Warcraft , βρες τον char σου και βάλε τον bookmark..

Link to comment
Share on other sites

θα ξανακυλήσεις, sorry.

Προς όλους,

απλά μην το αρχίσετε...το game είναι ιδιαίτερα εθιστικό, το μεγαλύτερο διάστημα που έμεινα clear ήταν 4 μήνες... μετά το 4μηνο δεν παλευόταν άλλο η κατάσταση μέχρι και σε όνειρα το έβλεπα, και όχι μόνο εγώ αλλά και φιλαράκια μου που ήταν στην ίδια φάση, δεν μπορώ βέβαια να πω, ότι είμαι το καλύτερο δείγμα ανθρώπου με άπειρο ψυχικό σθένος. (Το κάπνισμα όμως το κατάφερα τελείως και το έχω κόψει εδώ 3 χρόνια (κάπνιζα περίπου 1 πακέτο κανονικό με τσιγάρα, ή μισό πακέτο περίπου καπνό per day) χωρίς να με βασανίζει πλεόν.

Ειδικά όσοι έχουν παίξει vanilla...οk my condolence fellows.

P.S. να πω ότι κατα τη διάρκεια του 4μήνου, την έβγαζα στα κρυφά με 10-day trial accounts , μόνο και μόνο για να βλέπω ΑΗ και κόσμο στην orgrim και ποιά άτομα ήταν online... Πλέον με 1-2 ώρες / day είμαι ok ... αν και είναι τραγικά λίγες... αλλά έχουμε και άλλα πράγματα να κάνουμε... άρα αναγκαστικά ίσα ίσα για ένα injection....

Stay away from this shit no matter what.

crystal clear εδω και 10 μηνες...ειχα φιλους που θελανε να το ξαναρχισω αλλα εμεινα βραχος :p

τρελλο κολλημα οσο επαιζα ομως....εκλεινα οχταωρα για πλακα

πλεον κανα BC2 online και πολυ μου ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Zong θυμάμαι παλιά! gnome mage? αλλά δεν έχει σημασία σίγουρα το θυμάμαι απο Vanilla times.. Είχα σαν main τον Myralix τότε, druid

Μήπως ήσουνα εδώ? [ame=http://www.youtube.com/watch?v=eN_XikjRVc4]YouTube - Hakkar downed by 20 Greeks[/ame] είμαι με τον druid μου, frapsare ο Itchi με την healer του!

Και Variopoula ιιιισως είμασταν στο TBC στο ίδιο guild, με Κίρκη, σε ένα ελληνικό πολύ σάπιο guild που κάθησα λίγο με έναν mage GM.

πωπω τι μου θύμισες..:dance3:

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Νέος χαρακτήρας.. άλλαξα από Genjuro και πήγα Neptulon :p Παίζω μαζί με κάτι συμμαθητές... και όπως πάντα, πάλι rogue :p αλλα αυτή τι φορα, Worgen!.. Μέσα σε 25 ώρες (/played) πήγα 1-31 :p Αυτά είναι.. λιώσιμο :p BG + Quests! :magic::magic:

Πάντως Neptulon με σχέση με Genjuro που είναι dead το trade σε SW κλπ, SW laggarei το PC μου επειδή έχει σχεδόν 100~ + άτομα σε SW στο trade... κλπ, είμαι τώρα σε ένα καλο guild, και περιμένουν να 85arisw και εγώ για να πάω και εγώ raid κλπ... ChaosTheory.gr για το guild by the way

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

εγω ξεκιναω σιγα σιγα χαρακτηρα με κατι παιδια απο τη σχολη 10 ατομα για raid ειμαστε

kharazan horde side, εχω genjuros 80 δροοδ χορντ αλλα οι ελληνες ειναι πολυ ζωα και ο σερβερ ειναι μαπα, 82,5 shaman tauren@frostwisper (main)

Link to comment
Share on other sites

Ρατσιστές κυρίως, και ανίκανοι για αυτοκριτική.

Βασικά έχει γεμίσει ο server ζώα και ninja's (loot) ... Και εγώ για αυτό τον παράτησα. Γιατί απλά δεν λέει πια! :getlost:

http://eu.battle.net/wow/en/character/genjuros/ovelias/simple

Παρατημένος χαρακτήρας.

Ισα ισα, μπαίνω που και που να ευχαριστιέμαι BG, αλλα τίποτα άλλο

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

Ουαο, ακόμα ninja looters? Είναι πολύ last last year ο χαρακτηρισμός. δεν ξέρω με ποιο mechanic γίνεται πλέον αυτό.. :hang3:

Αλλά για το ρατσιστές και ανίκανοι για αυτοκριτική, συμφωνώ και επαυξάνω, για αυτό δεν θα ερχόμουν και ποτέ Genguros. Εδώ μου την σπάνε τα ελληνικά όχι μόνο αν είμαστε 4 έλληνες και 1 ξένος (δείχνει τρομερή ασέβεια προς τον άλλον), άλλα με κουραζαν και σε ένα ελληνικό και χωρίς ξένους guild που ήμουν (sorry Filthy Dwarf, αλλά είναι αλήθεια).

Link to comment
Share on other sites

Sirdiman Δώσε το όνομα του χαρακτήρα στον karazhan plix

RoyalHeal και οταν 85 αρισουν ολοι απο τη guild που φτιαξαμε λεμε να αρχισουμε 10 ατομα PVE χαλαρα, ολοι συνομήλικες και χωρις noobιες και τσακωμούς :p

Λείπαμε τον 80αρη μου στον genjuros τσαμπα κοπος τελικα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.