Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Aαα εμαθες και την λεξη τρολλ απο τους αμερικανους ευγε εισαι προοδευτικος και μοδατος και με θεσουλα σε φορουμ..

Ευγε εισαι γκουντ μποι για μοντερεητορ μιστερ Τσακονας...σαν κατι νεοελληνες και δημοσιους

Καλυτερα να μαθεις ομως την πραγματικη εννοια της λεξης και σε ποιους ακριβως πηγαινει και οχι απλα να μου την πετας στα μουτρα σαν ειρωνικη ταμπελα και η να την παπαγαλιζεις για να με χαρακτηρισεις ειρωνικα

YΓ: Oυτε spammer ειμαι οπως καθησες να με κατηγορησεις στο πριβετ μηνυμα σου. Ξερεις καταρχην τι σημαινει η λεξη spammer ??

Μαθε πρωτα που πηγαινει αντι να την παπαγαλιζεις μονο και μονο επειδη την ακουσες σε καποιο αμερικανικο φορουμ

Ενώ το LOL ε;

Και lol-ιασε η θεά, η Ήρα η λευκοχέρα

και απ’ το παιδί της έλαβε lol-αρωντας το ποτήρι

και γλυκό νέκταρ παίρνοντας απ’ τον κρατήρα εκείνος

δεξιά κερνούσε ολόγυρα τους άλλους αθανάτους.

Τότε οι μακάριοι θεοί τα lols δεν κρατούσαν

να βλέπουν κει τον Ήφαιστον να υπηρετή στο δώμα.

Troll ακριβώς είναι η συμπεριφορά του να πας να κάνεις post κάτι το οποίο δε συνεισφέρει τίποτα στο νήμα, εκτός από το να εγείρει αντιδράσεις. Διάβασε την απάντηση σου και πες ο εσύ ο ίδιος άμα ανήκει σε αυτή την κατηγορία.

Και το γεγονός ότι το παιχνίδι έχει ακομα 10-11εκ. συνδρομητές (εγώ δε παίζω πλέον) μάλλον κάτι λέει για την ποιότητα του παιχνιδιού και κατά το "πόσο" είναι μ π ο ύ ρ δ α.

Link to comment
Share on other sites

4a4df286-badc-440d-9cec-de9b082ab98b

Αρκετοι παιζουμε ακομα WoW. Δεν κανουμε Guild του Τhe Lab;

Οι περισσότεροι είμαστε σε διαφορετικό realm, και ήδη ανεβάζουμε αλτς, raidάρουμε με mains οπότε δύσκολα να ασχοληθεί κόσμος, αλλά μπορούμε να το προσπαθήσουμε.

Πείτε realm και faction.. :p

ΥΓ. Όχι σε Neptulon και Genjuros λόγο πολλών Ελλήνων :fie: . Αν έχει σημασία είμαι πλεον στον Maelstrom.

Link to comment
Share on other sites

Aαα εμαθες και την λεξη τρολλ απο τους αμερικανους ευγε εισαι προοδευτικος και μοδατος και με θεσουλα σε φορουμ..

Ευγε εισαι γκουντ μποι για μοντερεητορ μιστερ Τσακονας...σαν κατι νεοελληνες και δημοσιους

Καλυτερα να μαθεις ομως την πραγματικη εννοια της λεξης και σε ποιους ακριβως πηγαινει και οχι απλα να μου την πετας στα μουτρα σαν ειρωνικη ταμπελα και η να την παπαγαλιζεις για να με χαρακτηρισεις ειρωνικα

YΓ: Oυτε spammer ειμαι οπως καθησες να με κατηγορησεις στο πραιβετ μηνυμα σου. Ξερεις καταρχην τι σημαινει η λεξη spammer ??

Μαθε πρωτα που πηγαινει αντι να την παπαγαλιζεις μονο και μονο επειδη την ακουσες σε καποιο αμερικανικο φορουμ

cervelli bene...Mην ξεχασεις να γυαλιζεις την θεσουλα που σου εδωσε ο/οι Aντμινιστρειτορ αυτου εδω του φορουμ

...η επισημη μου απαντηση στο εμπνευσμενο ποστ σου εχει ως εξης...

Καθε καθε καθε καθε καθε μοντερεητορ και καθε χρηστης ο οποιος που μπαινει στο φορουμ το οποιο εχει μεσα δεκα χιλιαδες χρηστες πρεπει να εχουν τριακοσια ποστς και ολοι να πλην θα πλην τυγχανειν να κανει μια κανει κουλτουρα καλυτε...ρη να αποδυονται καλυτερα η που να εχει καλο τρολλ και καλο και και καλο να φερουν τον @Vasot να φερουν την πραγματικη εννοια της λεξης για το γουορκραφτ για καθε που στον πατο του καδου του καθε αρρωστη ,ο οποιος βεβαια το τρωει,τα σε αφηνειν στον πατον και καθε ενας που ακουει καλυτερα σκοπο οτι εχει σπαμμερ μη εχει την υπαιτιοτητα να εχει μια επιφυλαξη μεγαλη ετσι που πραιβετ καλυτερη στον αντμινιστρεητορ να μπορει να πουλαει και εχει αλλα χρουνα να μπορει να δινει καλυτερα χοντρυτερα χρουνα που να μπορει ωστε να μια ισορροπει το ερμαριο της ισορροπιας της δυναμεως να τρεχει καλυτερης διαφορετικοτητας που να μην αποδιδει καθε χρονο για να παιρνει μεγαλη αξια να διαφημιζει που να εχει μεγαλυτερη περιεκτικοτητα με τη σκληροτητα της θεσης μοναπθεει και να πα να ριξει καρτα και στα μπαξεντορια ενα η μεγαλ μχεεεε να κανει διαφορετικο λιγο ειδος στο σαιτ,διαφορετικο,να προσπαθει να προσδιοριστει για κατι που χαλαει χαλα η κοινωνια

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PqctCWmJ9eU]‪Ο Έμπορας της Κρήτης (Bonus: Με Υπότιτλους)‬‏ - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

4a4df286-badc-440d-9cec-de9b082ab98b

Οι περισσότεροι είμαστε σε διαφορετικό realm, και ήδη ανεβάζουμε αλτς, raidάρουμε με mains οπότε δύσκολα να ασχοληθεί κόσμος, αλλά μπορούμε να το προσπαθήσουμε.

Πείτε realm και faction.. :p

ΥΓ. Όχι σε Neptulon και Genjuros λόγο πολλών Ελλήνων :fie: . Αν έχει σημασία είμαι πλεον στον Maelstrom.

Συμφωνώ με αυτά που λες,άλλωστε και εγω το είπα για το πιο χαλαρό της φάσης να παίζουμε σε παρειστικο στυλ. Ούτε να σφαζομαστε για τα loot όπως γινόταν στην τελευταία μου guild ούτε να φτάνουμε σε σημείο να λέμε "Στο προηγούμενο raid εγω δεν πήρα loot ενώ είμαι healer και πρέπει να έχω προτεραιοτητα&αφου είναι έτσι εγω σε 2 raid δεν healαρω βρείτε άλλον. Genjuros που ναμε πληρώνετε δεν έρχομαι.Έπαιζα εκει για καιρο και η ατάκα που

περιγράφω πιο πάνω είναι απο Έλληνα στον genjuros.

[MENTION=2657]Vasot[/MENTION] Εσυ δηλαδή τι παίζεις;Θα σου πω εγω τι παίζεις. Το παίζεις λίγο τρελιτσα τρολαροντας απλά και μόνο να κερδίσεις αυτά τα 10 λεπτά δημοσιότητας που κάθε άνθρωπος δικαιούται στην ζωή του αλλα το κανεις με τον λάθος τροπο.Αυτά τα 10 λεπτά είτε κερδιζονται είτε μπορείς ακόμα και να τα ζητιανεψεις,όπως κανεις τώρα καραγκιωζιζοντας εις το διεινεκες...Και επειδή τα 10 λεπτά που διαικουσαι απο την πάρτη μου εξαντλήθηκαν το κλεινω εδω.Όσο για το αν κάποιος γυαλιζει κάποια καρέκλα μάλλον ήθελες να γίνεις κι εσυ μοντ αλλα και εκει χυλοπιτα βρε παιδι μου;Δεν πειράζει,η ζωή είναι σκληρή μερικές φορές....

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Τι ξέρουμε για το patch 4.3

Transmogrifier:

Θα δίνετε η δυνατότητα στους παίχτες να αλλάξουν την όψη αντικειμένων (gear) με άλλα τα οποία ήδη έχουν στην κατοχή τους. Για παράδειγμα να πάρετε το set από τα firelands και να το αλλάξετε ώστε να φαίνεται σαν το tier 1 του Molten Core. Το θέμα αυτό έχει συζητηθεί πολλές φορές στο παρελθόν στα επίσημα φόρουμ αλλά και στην Blizzcon σαν ένα re-dye future το οποίο θα επέτρεπε να "βάφουμε" τα αντικείμενα αλλάζοντας τα χρώματα. Η Blizzard λοιπόν πήγε ένα βήμα παραπάνω αλλά υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί όπως:

- Θα πρέπει ήδη να έχουμε το αντικείμενο στο οποίο θέλουμε να αλλάξει όψη

- Θα υπάρχουν class restrictions ώστε να μη δούμε πχ mages με το Dragonstalker set.

- Πιθανότατα δεν θα γίνετε να αλλάξουμε τα heirloom items.

- Ίσως να μας δώσουν πρόσβαση σε μερικά έξτρα set όπως το starting death knight σετ ή το tier 0.5

Void Storage:

Το void storage είναι ένα επιπλέον bank όπου θα μπορούμε να αποθηκεύσουμε το gear που θα μαζέψουμε για το transmogrification και όχι μόνο.

Θα έχει 80 slots ενώ θα μπορούμε ακόμη να βάλουμε εκεί BoA items, tabards κτλ.

Θα πληρώνουμε ένα fee κάθε φορά που βάζουμε items εκεί χωρίς χρονικούς περιορισμούς. Θα είναι διαθέσιμο από lvl 1, είναι character specific και όχι account specific. Οι τιμές δεν έχουν καθοριστεί ακόμη και φυσικά είναι σε gold και όχι πραγματικά λεφτά.

Επίσης θα προσθέσουν search λειτουργία όπου θα μπορούμε να βρούμε αντικείμενα που έχουμε στο void storage, personal bank και guild bank.

Content:

Θα έχουμε 3 καινούργια 5αρια dungeons και το ένα από αυτά θα είναι το War of the Ancients στο Caverns of Time. Το τελευταίο raid για το expansion αυτό επίσης όπου τελευταίο boss θα είναι ο deathwing σε ένα πολύ επικό fight όπου σε ένα σημείο θα πολεμάμε και επάνω στην πλάτη του καθώς πετάει.

Other features:

Raid finder. Το dungeon finder επεκτείνει την λειτουργία του και στα raids όπου θα μπορούμε να συμπληρώσουμε άτομα ή να ξεκινήσουμε ένα raid group από την αρχή.

Darkmoon faire. Το Darkmoon faire επανασχεδιάζετε από την αρχή με νέες προσθήκες και σε νέα μόνιμη πιθανόν τοποθεσία.

Πηγή: World Of Warcraft GR

Link to comment
Share on other sites

Male, το female δεν με εμπνέει για worgen, ή πας για κάτι savvage ή δεν πας, τώρα το female δεν μου κάνει για άγριο..

2 πράγματα να σκέφτεσαι,

1) Εσύ θα το βλέπεις κυρίως, όχι οι άλλοι, οπότε ότι σου αρέσει περισσότερο..

2) Όταν δεν είσαι σε combat αλλά περιφέρεσαι στην SW, αν βαριέσαι να βλέπεις το worgen πας σε human form, οπότε εκεί τι γουστάρεις να βλέπεις? male or female? Προσωπικά και τα 2 βαρετά τα θεωρώ, οπότε εκεί έχει σημασία πως φαίνεται το armor στο αντίστοιχο class-race combo, δεν γουστάρω ας πούμε cloth σε male human, και δεν γουστάρω mail και leather σε female human.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο πρόβλημα μου είναι τα animation... Του male για hunter δεν μου αρέσουν... Αλλα οπως λέτε το female είναι κάπως "φλορικο" αλλα οχι τραγικό, με διάφορα tier που το είδα μια χαρά στέκεται δίπλα στο male.

Εεεεε ρε να μην μπορώ να βγάλω το Orc το σωστό το προστιχο βόλτα στην sw...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ένα από τα scam mail που έφτασε μέχρι το mailbox μου, με γραφικά και εικόνες στο backround να δείχνει αληθινό.

"

Greetings!

When you take to the skies astride a blazing, eagle-winged lion, your comrades will know you mean business. Serious business. So saddle up, because this flying mount will travel as fast as your riding skill will take you, and it can even travel at 310% speed if you have at least one other 310% speed mount.

Once activated, this World of Warcraft in-game pet key applies to all present and future characters on a single World of Warcraft license.

we will be complimentary seat to the 5,000 players. You can log Web site application, we will be lucky players randomly.

Please click this link to apply

h++ps://us.battle.net/-λινκ...

If your account passes the check successfully, we will send a code for the Winged Guardian flying mount to you in the form of e-mail.

The World of Warcraft Support Team

Blizzard Entertainment

"

το λινκ είναι US και όχι EU, και τα αγγλικά τους ειδικά στο "we will be complimentary seat to the 5,000 players. You can log Web site application, we will be lucky players randomly." είναι για κλάματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.