Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

να σου πω την αλήθεια εγώ Lightning's Blade ήμουν δεν έχω ιδέα πως βρέθηκα εκεί! χαχα κάποιο transfer της κακιάς ώρας

Σε εσένα δεν είχα δώσει κάποτε ένα ressurection scroll? Το λέω επειδή ήμουν πριν χρόνια στον LB, δικαιολογεί το πως βρέθηκες σε έναν σάπιο σερβερ.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο cinematic (5.4) δύσκολα μια live action να με ικανοποιήσει! Μακάρι να τα καταφέρουν.

Υ. Γ. Ναι το cinematic είναι με in-game γραφικά και μοντέλα χαρακτήρων.

Υ. Γ. Για όσους δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα το νέο 5.4 model του garrosh που είδαμε στο cinematic είναι υποψήφιο για να γίνει το γενικό orc model, το orc και το dwarf-human θα είναι οι πρώτοι που θα αναβαθμιστουν όταν το πάρουν απόφαση.

[ame]www.youtube.com/watch?v=3gutV91fOWg[/ame]

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Στιγμιαίο spike με Stormlash και Bloodlust, τίποτα το ιδιαίτερο για Shaman. Το θέμα είναι τι είχε για όλη τη διάρκεια του fight.

φυσικα ειναι το burst αυτο

Voskopoula :: WoWProgress - World of Warcraft Rankings

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

Μωρε ναι, από τη pic και μόνο τα είδα όλα αυτά, δεν είμαι και χθεσινός. Απλά στάθηκα στο "από τους top στην Ευρώπη" που αντικειμενικά δεν έχει καμία βάση σαν σχόλιο. Ίσως εν μέρει γιατί ήταν και λίγο γενικό (εξ'ου και η ερώτηση μου πιο πριν, σε τι; ), αλλά και πάλι δε βλέπω κάτι το ιδιαίτερο στην πικ, ούτε και στo WoL.

Για να προτρέξω κανέναν περίεργο, δεν ξέρω και ούτε έχω τίποτα με τη Voskopoula (respect για το name :p ), ούτε όλο αυτό είναι αρνητικό. Απλά μια παρατήρηση για ένα σχόλιο, η οποία θα ήταν ίδια για τον Χ,Ψ, τάδε Shaman.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αφιερωμένο

[MENTION=1666]FrOsT[/MENTION]

[MENTION=119]Samael[/MENTION]

Αν είναι δυνατών.... και μάλιστα από εσένα ρε αρκουδοhunter!!!

ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΜΕ HORDE PANDA! έχουν τραχιά γούνα!

Εγώ το συνολάκι μου το έφτιαξα αποκλειστικά με worgen και ally panda (softer than a babys butt!)

ΒΟΟΜ-BOOM & PEW-PEW!!!

attachment.php?attachmentid=58801&stc=1&d=1381766205

post-1666-1416077811,9544_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατών.... και μάλιστα από εσένα ρε αρκουδοhunter!!!

ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΜΕ HORDE PANDA! έχουν τραχιά γούνα!

Εγώ το συνολάκι μου το έφτιαξα αποκλειστικά με worgen και ally panda (softer than a babys butt!)

ΒΟΟΜ-BOOM & PEW-PEW!!!

attachment.php?attachmentid=58801&stc=1&d=1381766205

Pandas pandas pandas pandas pandas pa-pa-pa

Link to comment
Share on other sites

Για οσους σκεφτονται να ξεκινησουν το MoP λογω του τελευταιου patch(ή να ψησουν κανενα φιλο τους να παιξει και αυτος :D)υπαρχει για 7 μερες προσφορα το MoP απο Eshop στα 10ευρο,50% φτηνοτερα απο skroutz.WORLD OF WARCRAFT: MISTS OF PANDARIA - GAMES - και το σχετικο Link.

Μπραβο και σε Voskopoula για το πολυ δυνατο dps(αν και βλεπω οτι εχεις και αναλογο progress σε Hc SoO :p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.