Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ο καιρός γαρ εγγύς.

Blizzcon soon. Ελπίζω μόνο να έχουν σχεδιάσει κάτι για το ενδιάμεσο, όχι απαραίτητα raid, γιατί πάλι την μπογιά να στεγνώνει στον τοίχο θα βλέπουμε...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Εγώ πάλι, αν δεν πάρει σάρκα και οστά το πολυαναμενόμενο class redesign σε Orcs, Humans, Undeads και Dwarves μάλλον θα μπω μόνο για fun και ganks! Στο MoP έφτασα τον main μου, Orc Warrior , 5 μπάρες πριν το 90lvl και το παράτησα.

Link to comment
Share on other sites

[Possible Leak] The timeline/new raid from 5.5 World Event to Patch 6.5

Google translate και GO! (το μαγαλήτερο funsite china)

http://bbs.ngacn.cc/read.php?tid=6656376&topid=121386555#pid121386555Anchor

real?

qg4zWmd.jpg

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Class: Demon Hunter => Όλοι οι Βurning Crusade fans γυρίζουν στο παιχνίδι, φτάνουν 70 lvl με ονόματα όπως "Ilidan, Iilidan, Illlidan, Ilrage" κτλ και φαρμάρουν τα warglaves.

Έληξε η συνδρομή μου χτες, άγνωστο το πότε θα ξαναρχήσω...

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

:hehe: είμαι "ανήσυχο" παιδί, δεν είναι αυτά για μένα, θα αρχίσω πάλι τις ατελείωτες αναλύσεις, trainings κλπ.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι αν το ξαναρχίσω ποτέ, θα πάω σε clothά, πιθανόν Frost/Arcane Mage.

Το σχόλιο σου φαντάζομαι είναι ειρωνικό ε; :p

Είχα ξεκινήσει πρώτη φορά με char Arcane Mage, στο level 7 τον έκανα delete και το γύρισα σε Paladin Retri/Holy γιατί "ήθελα Plate". :(

Link to comment
Share on other sites

Τα Raid "as we know them" τα γ@μ@νε τελείως..... Raid Changes .... Μην απορεί η Blizzard αν χάσει και αλλους παικτες. Και απο Lore αστα να πανε. Υπαρχουν οι Titans, οι Gorgoten Gods, ποιος ο λόγος να αναμασήσει (κατά μία έννοια) την ιστορία του TBC δε το καταλαβαινω....

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Αν αναμασούσε το tbc καλά θα ήταν, αλλά αυτοί πήραν τα prewow γεγονότα και τα κάναν σαν να μην πω τι. Δεν ξέρω αν θα είναι καλό σαν παιχνίδι ή όχι αλλά το παράχεσαν και έχουν και το θράσος να λένε "Its not a time travel expansion" :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά η νεα ήπειρος ειναι η παλιά Outland. O Garrosh την γλυτώνει και αποφασίζει να εκδικηθει τους Horde και τους Alliance. Lore γραμμενο στο πόδι, το challenge των Raids ξεφτυλίστικε τελείως αρχικά με το Flex στο ΜoP, και τωρα με το Flex-θα-εχετε-μονο γιατι θελω να κανω το παιχνιδι πιο casual και να μπορει ο καθε αμπαλος να συμμετέχει στα raids, μπορεις πλεον να χτίσεις σπίτια, instant boost απο lvl 1->90... To game παει απο το κακο στο χειρότερο, και νιώθω οτι δεν θα γυρισει ποτε στα παλιά. Για εμενα το WoW σταμάτησε στο WOtLK σαν lore, και το raiding πεθαινει με τα 10αρια Raids τα οποία συμπαθούσα ανέκαθεν απο τα 25αρια, λόγω του Challenge τους. 10μαν Raiding και λαθη δεν πανε μαζι, το παραμικρό λαθος ειδικά σε control fight θα φανεί, δε μπορει καποιος να "πετάει χαρταετο" και να τον τραβάνε οι υπολοιποι 9, και τώρα μου βαζεις Flex Raid για να Raidάρει και να παιρνει loot και ο πιο ανίδεος....

Link to comment
Share on other sites

Hit Ratint,Expertise,Dodge,Parry,Reforge removed τιποτα αλλο θα βγαλουν???Πιο casual δεν γινεται:big_boss:

Γιατί πριν μόνο οι hardcore πήγαιναν στο askmrrobot?

άχρηστα ήταν καλά έκαναν και φύγαν, δεν εξυπηρετούσαν κάποιο σκοπό αφού όλα γίνονταν αυτόματα...

Έβαλαν πολύ πιο ενδιαφέροντα, μόνο να τα προσέξουν μην γίνουν op.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Hit και Expertise επρεπε να φύγουν εδώ και πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό. Άχρηστα stat που απλα σε εμποδιζαν απο το να φορτώσεις άλλα χρησιμοτερα, απλά και μονο για να πιάσεις το Cap.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.