Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

σε ποια guild είσαστε παιδιά? παίζει καμιά ελληνική που να λέει?

Something Crashed στον Bloodhoof (pve)

Από casual πάμε να το σοβαρέψουμε λίγο γιατί Bucher χωρίς gems enchants και pots δεν θα πέσει!

Τώρα για ελληνική δεν ξέρω, υπήρχαν οι hellenic Horde (25man) στο Twisting nether αλλά δεν ξέρω τι κάνουν τώρα.

Εσυ τι ψάχνεις;

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Something Crashed στον Bloodhoof (pve)

Από casual πάμε να το σοβαρέψουμε λίγο γιατί Bucher χωρίς gems enchants και pots δεν θα πέσει!

Τώρα για ελληνική δεν ξέρω, υπήρχαν οι hellenic Horde (25man) στο Twisting nether αλλά δεν ξέρω τι κάνουν τώρα.

Εσυ τι ψάχνεις;

Για HC μιλάς τώρα, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Για HC μιλάς τώρα, έτσι;

Ναι hc, ρίξαμε τον μανιταρουλι σχετικά εύκολα χθες (video inc soon, ήμουν και στο φλογοβολο) αλλά στον Bucher δεν τραβάει... 6%-7% το καλύτερο try. Μερικοί slackαραν με το gear και φαίνεται μιας και είναι gear check και πάντα έχουμε enrage.

Στο normal ρίξαμε την Τετάρτη 6/7 bosses πολύ άνετα, ακόμα και με μερικούς alt μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να με παίρνετε κι εμένα που τα παιδιά στη guild μου βαράνε μύγες ή πηγαίνουν μόνοι/παρέα;

Δεν μπορώ να σου πω κάτι για σίγουρα, αλλά αν μπορείς να τραβήξεις το βάρος σου... το πρόβλημα είναι ότι είναι ακόμα νωρίς και χρειαζόμαστε το gear του normal για progress στο hc (οι περισσότεροι είναι ακόμα στα ~640ilvl), οπότε και να έρθεις δεν νομίζω να πάρεις loot εκτός και αν δεν το θέλει κανείς (δύσκολο).

Από την άλλη αν ενδιαφέρεσαι για guild - transfer μπορείς να έρθεις σαν trial (πάλι μην περιμένεις gear αν το θέλει κάποιος main) χωρίς να κάνεις transfer στον server και αν σου αρέσει, θέλεις και μπορείς να ακολουθήσεις έρχεσαι!

Στα λέω αυτά μην έρθεις και έχουμε παρεξηγήσεις μετά...

Το recruit είναι πάντα ανοιχτό!

Link to comment
Share on other sites

εμείς πάλι φαγαμε σχεδόν αμέσως butcher και τον μανιταρούλη που λες δεν μπορούμε να τον ρίξουμε

Για μας είναι καθαρά θέμα dmg... Συνέχεια enraged γίνεται...

Αύριο θα είναι up το video από μανιταρουλι, στο 4ο-5ο pull έπεσε, δεν θα το έλεγα δύσκολο με τίποτα.

Στα flamethrowers εγώ (Hunter) και ο resto druid μας.

Btw σήμερα buffαραν το flamethrower buff οπότε τώρα θα είναι πιο εύκολο.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν φταίει το dmg γιατί και εμεις χαμηλό έχουμε. σε αρκετά tries πεθαίνει και το tank

Enrage γίνονταν;

Αν όχι, τότε έχετε περισσότερο από εμάς.

Γύρο στο 10% συνήθως ~7% στα καλά trys.

Link to comment
Share on other sites

γενικά Burst . όλα τα CD

ας πούμε εγώ σαν arcane φιλάω για εκεί το "mana burn"

Σαν Hunter τα έχω κανονίσει να έχω και cd και trinket και pot για το 30%.

Τώρα τι κάνουν οι άλλοι... Υποθέτω το έχουν νιώσει ότι πρέπει να δώσουν πίεση στο τέλος.

Έχεις κανα Screenshots ή log από το kill να δω dmg;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oops! χαχα για normal λέω

Χε χε!

Εμείς λέμε να δοκιμάσουμε σοβαρά για το 7o αυτό το reset, κυρίως γιατί οι caster μας θέλουν όπλα.

Ευκαιρία και για μένα να δοκιμάσω το survival μετά το buff στο serpent sting.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.