Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Α εγω έβαλα πιστωτική... Και γω νόμιζα γίνεται με gamecard αλλά τζίφος...

Είμαι στον Crushridge , Human Paladin Level 9 από τις 15¨00 το μεσημέρι :)

Θα ξαναμπω το βράδυ, όποιος θέλει να με βρει είμαι στο Εlwynn forest (stormwind) και είμαι ο jediknight :D

Link to comment
Share on other sites

Στο 1.5 εκ. Φτάνουν αυτοί που παίζουν World of Warcraft. Σύμφωνα με την Blizzard . Δείτε παρακάτω τα αναλυτικά στοιχεία.

Europe:

- Over 290,000 account creations and 180,000 peak concurrency in its first weekend.

- Over 500,000 active subscribers, and 230,000 peak concurrency to date.

Korea:

- The most successful 100-day launch of any MMORPG in Korean history since its commercial release on January 18, 2005.

- World of Warcraft is currently played in 75% of Korean Internet Game Rooms (IGRs), the primary venue for playing games in Korea.

- IGRs subscribe directly to MMORPGs and then players buy blocks of time from the IGRs for game time.

North America:

- Over 200,000 subscribers and 100,000 peak concurrency achieved in the game's first 24 hours.

- Current subscriber base of over 800,000 players.

http://www.gamesway.gr/article.php?sid=3452

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Μα πες στον κόσμο οτι έφτασες 60 λβλ και ασε τα άλλα νέα :p:P

:p :P :p :P ναι το ξεχασα :whistling :whistling :jump::p :P :p :P

σε 23 μερες παιχνιδου 23χ24ωρες=552 ωρες παιχνιδιου σε λιγοτερο απο 2 μηνες λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

παιδια τι γνωμη υπαρχει για τους warriors?

καλα ρε τρελε εφτασες lvl 60??? ας σου ειναι καλα τα walkthrough ... :ppppp

ε ναι και αργησα κιολας :p εγω warrior δεν θα επερνα. σε group σε instance θα εισαι μπροστα και θα κρατας αμυνα για τους αλλους. δεν ψοφαει ευκολα λογο plate και ενεργειας. ενταξη ειναι και πως σε αρεσει να παιζεις. εσυ θα φτιαξεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

ο warrior με plate και ασπιδα δεν καταλαβαινει τιποτα.Παντως μαζι με τον priest απαραιτητοι στα instance.

Χθες πηγα maraudon ,κολαση μεσα

και ο mage ειναι απαρετητος και ο shaman ειδικα σε raid ο shaman χρειαζετε λογο οτι αναστενετε. δεν γινετε να πρωχορας τοση ωρα στο Instance και να πρεπει παλι να τρεχης ειναι μεγαλη υποθεση. την βγαλατε την πριγκηπισα :p εμεις παντος πηραμε εναν 60 lvl priest για να τα καταφερουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zyx

την βγαλατε την πριγκηπισα εμεις παντος πηραμε εναν 60 lvl priest για να τα καταφερουμε.

Εμεις παμε μονο το guild μας στα instance να τα περνουμε ολα για παρτι μας.

Ειμαστε lvl57 rogue,lvl 55 druid,lvl 51 hunter(me!),lvl 49 warrior(tank),lvl 49 warlock

Link to comment
Share on other sites

ενταξη θα τα βαλω εκει αν και τελειωσα το malice τωρα εβαλα τα 5 εχω 1 και σε λιγο ενα ακομα αφου γινομε 16 οταν ξαναπαιξω. με μια λεξη τον rogue των χαρακτηριζω σφαχτη. των παω πολυ τον rogue

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

εσυ θα φτιαξεις?

βασικα μιας και εχω mage = πολλα κουμπακια θελω εναν ποιο light , καλα για hunters και warlocks με τιποτα λογο και αυτοι παααρα πολλα κουμπακια :) και δεν ξερω ποιον ...

Αρχική απάντηση από zyx

και ο mage ειναι απαρετητος

ναι με βαζουν να κανω arcane explosion και καποιον healer (priest) να μην πεθανω ...αχ τι τραβαω ο κακομηρος :) lol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.