Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

δεν εχει ουρες ο crushridge πλεον. αυτη τη στιγμη που μιλαμε μπαινεις στον server χωρις να περιμενεις ουτε δευτερολεπτο.

αυτο συναιβει οταν ανοιξε το migration απο τον crushridge προς twillight hammer και εφυγε ο μισος server και πηγε εκει. ευτυχως για μας που μιναμε lol.

ο αλλος server εχει αναλογια horde alliance 1/5 αυτη τη στιγμη lol. κυνιγανε τους hordes με τα κυαλια.

anyway για να ενημερωθειτε πιγενετε στο επισιμο ελληνικο site και διαβαστε λεπτομεριες http://www.worldofwarcraft.gr

αν ολοι διαβαζαμε το επισιμο site και δεν ακουγαμε τι λεει ο διπλανος μας αυτη τη στιγμη δε θα υπηρχαν ξεμπαρκοι ελληνες σε μειονοτητες απο δω και απο κει, αλλα θα ειχαμε μαζευτει ολοι σε εναν server.

Φιλε μου δύσκολο να αλλάξεις σερβερ. Το οτι ειναι ολοι οι Ελληνες μαζεμένοι σε ενα σέρβερ δε μου λεει κάτι, το αντίθετο μάλλον. Δυστυχώς οι Έλληνες εχουν μια περίεργη συμπεριφορά στα online games και δε τη πολυ-γουστάρω. Με τους ξένους μια χαρά τα πάμε, δεν εχω κανένα πρόβλημα. Απο τη στιγμή που οι φίλοι μου ειναι στο σέρβερ μου + τα περισσότερα παιδιά απο εδω μέσα ειναι εκει, εμενα δε μου λείπουν καθόλου οι Ελληνες του crushridge. Το οτι ενα site προτείνει ενα σερβερ δε σημαίνει τίποτα. Α και για τα queues, τώρα διορθώθηκε το πρόβλημα, τοσους μήνες όμως?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Το οτι ενα site προτείνει ενα σερβερ δε σημαίνει τίποτα

η blizzard τον προτεινει και οχι ενα site.

αν την ωρα που κανεις connect σου βγει με καποιο τροπο η realm suggestion και διαλεξεις pvp θα δεις οτι θα σου προτεινει το ιδιο το game τον crushridge.

anyway εγω το ειπα για τους νεους παιχτες. οι παλιοι λογικο ειναι να μη μπορουν να παρατησουν τους 60lvl χαρακτηρες τους για να αλλαξουν server. το ειπα για τους νεους που το μονο που θα χασουν ειναι 2 μερες παιχνιδι.

γιατι αλλη φαση να κανεις /yell ελληνικα στην ironforge και να σου απαντανε ολοι στα ελλινικα. και αλλο να μιλας ελλινικα και να σου λενε "in english plz".

ρε το πασχα ειχαμε κανει "ανασταση" στην SW στον cathedral και ειχανε φτιαξει καποιοι engineers κατι περιεργα fireworks και εγινε η νυχτα μερα lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

η blizzard τον προτεινει και οχι ενα site.

αν την ωρα που κανεις connect σου βγει με καποιο τροπο η realm suggestion και διαλεξεις pvp θα δεις οτι θα σου προτεινει το ιδιο το game τον crushridge.

anyway εγω το ειπα για τους νεους παιχτες. οι παλιοι λογικο ειναι να μη μπορουν να παρατησουν τους 60lvl χαρακτηρες τους για να αλλαξουν server. το ειπα για τους νεους που το μονο που θα χασουν ειναι 2 μερες παιχνιδι.

γιατι αλλη φαση να κανεις /yell ελληνικα στην ironforge και να σου απαντανε ολοι στα ελλινικα. και αλλο να μιλας ελλινικα και να σου λενε "in english plz".

ρε το πασχα ειχαμε κανει "ανασταση" στην SW στον cathedral και ειχανε φτιαξει καποιοι engineers κατι περιεργα fireworks και εγινε η νυχτα μερα lol

Εγω δεν ήξερα σε πιον σέρβερ να μπώ οταν ξεκίνησα και απλά μπήκα εκει που ήξερα τον περισσότερο κόσμο. Δε καθησα να ψάξω που ειναι οι περισσότεροι Έλληνες για να πάω να μπώ εκει... Και τωρα πια με τίποτα δεν αλλάζω σέρβερ και να φτιάξω άλλο χαρακτήρα αλλού. Εκτος αν κάποια στιγμή μπορούμε να μετακομίσουμε ολοι μαζί σαν guild σε άλλο σέρβερ, αλλα δε νομιζω να μας πάνε στον crushridge, λολ.

Επίσης αν έχεις σε κάποιο σερβερ παρέα, δε νομίζω οτι αξίζει να την παρατήσεις, απλά για να πας σε άλλο σερβερ με Έλληνες...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς μάγους στον μάγο μου 28 lvl φοράω phoenix gloves που δίνουν +9 fire dmg spells και βρήκα κάτι άλλα που δίνουν 3 inte 3 stam και σκέφτομια ποια είναι προτιμότερο να χρησιμοποιω εσείς ποια λέτε??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 21:05]

Ερώτηση προς μάγους στον μάγο μου 28 lvl φοράω phoenix gloves που δίνουν +9 fire dmg spells και βρήκα κάτι άλλα που δίνουν 3 inte 3 stam και σκέφτομια ποια είναι προτιμότερο να χρησιμοποιω εσείς ποια λέτε??

3intell 3stam

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

τι μουτρα ειναι αυτα ωρε. ωρε εισαι απαισιος. χιλια χρονια orc :p

.

Κοίτα ποιος μιλάει για μούτρα .χαχαχα

Btw το πρόσωπο δεν φαίνεται καλά μιας και συμπιέστηκε πολύ για να το ανεβάσω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Φιλε μου δύσκολο να αλλάξεις σερβερ. Το οτι ειναι ολοι οι Ελληνες μαζεμένοι σε ενα σέρβερ δε μου λεει κάτι, το αντίθετο μάλλον. Δυστυχώς οι Έλληνες εχουν μια περίεργη συμπεριφορά στα online games και δε τη πολυ-γουστάρω. Με τους ξένους μια χαρά τα πάμε, δεν εχω κανένα πρόβλημα. Απο τη στιγμή που οι φίλοι μου ειναι στο σέρβερ μου + τα περισσότερα παιδιά απο εδω μέσα ειναι εκει, εμενα δε μου λείπουν καθόλου οι Ελληνες του crushridge. Το οτι ενα site προτείνει ενα σερβερ δε σημαίνει τίποτα. Α και για τα queues, τώρα διορθώθηκε το πρόβλημα, τοσους μήνες όμως?

Πωπω πραγματι, επαιξα λιγο WOW με το acc του αδερφου μου κ μου αρεσε πολυ, χωρις lag, χωρις τους "Ελληναρες" που οπου πανε τα πηδανε ολα...ησυχια!

Οι περισσοτεροι απο τους Ελληνες(παιρνω το L2 σαν παραδειγμα) ειναι αθλιοι στο να παιξουν ενα mmorpg...μονο για καντηλια, θεους, μανες κλπ κλπ λενε, + του οτι αν σου πεσει κατι τα λαμογια τρεχουν να στο φανε, παρα να στο επιστρεψουν.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι υποστιρικτές της Blizzard, βοήθεια, κάντε κάτι. Σας παρακαλώ, έλεος. Δεν ξέρω σε ποιόν άλλον να στραφώ. Οι Diablάδες τελούμε υπο εξαφάνιση αλλά όχι και έτσι.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Χανόμαστε.

post-1406-1416071917,4793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.