Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:25]

κορυφαιο το νεο patch. απλα συνεχεια καθε 3 λεπτα disc. καλη φαση go blizzard

ξεκινα το guild wars.......χεχεχεχεχε....παντως αν θες με 35% ποσοστο σου πουλαω ολους τους χαρακτηρες που θες....παντα φυσικα στις καλυτερες τιμες τις αγορας:devil:

GO BLIZZARDDDDD.....STARCRAFT ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:40]

ρε μην ανεβαζεις συνεχια τα ποσοστα :p με 30% δοσαμε τα χερια ασε τα σαπια τωρα :p

ελα στο guild wars και το βαζω και 25% για να δεις τι φιλος ειμαι.....:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

παντως αν σε ενα guild οπου οι 30ριδες και 40ριδες σου ζητανε να πατε raid στην oggrimar, σου ζητανε να πανε ubrs για να δουν πως ειναι,

να πας να τους βοηθησεις να σκωτωσουν τους 45 lvl hordes που τους σκωτωσαν στην astranal,

σου ζητανε επιμονα να πανε uldaman, dead mines, blackfantom μαζι με αλλους 4 60ρηδες για να παρουν το xp απο μερικα ελλεεινα quests.

σηζητανε ωρες επι ωρων ποιο proff ειναι καλυτερο και ψαχνουν απεγνωσμενα υλικα στο guild για να παρουν 3 skill στο tailoring που τους χριαζονται "επιγοντως".

τοτε πιστευω πως αν σε αυτο το guild βαλεις την παραπανω ατακα ως message of the day εχει καποιο νοημα και δεν θα σου φενονται απλα λογια πιτσιρικα.

Koιταξε να δεις, έχεις δίκιο αλλά ένας άνθρωπος κρίνεται από τις πράξεις του. Αν δεν είναι αξιόλογος (με την έννοια να είναι ΠΡΗΧΤΗΣ και να μην καταλαβαίνει την έννοια του guild) τότε δεν βρίσκω λόγο να είναι στο guild....

Επίσης δεν είναι λογικό να ζητάς πανικόβλιτος υλικά για να ανεβάσεις skill, εγώ δηλαδή είμαι χαζός που τα αγοράζω/βρίσκω? Ενταξει δεν λέω να μην ζητήσεις πχ 4-5 leather, αλλά το να spammαρεις το guild chat είναι εκνεβριστικό... Ήμουν μια φορά Zul Farrak και χαροπαλέβαμε και έβλεπα στο guild μου έναν να ζητάει 1 medium leather... ΕΝΑ... Και ήταν στην Ironforge.. Δηλαδή έλεος!!! Κάθε 1 λεπτό ζήταγε!! Τράβα αγόρασέ το! :)

Kαι τώρα κάτι χαρακτήρες level 3 & 4 να είναι στο guild... λίγο άσκοπο! :)

Εκτός αν είναι alt χαρακτήρες κάποιου.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Χθες, στις 10:51]

ειχα την εντυπωση οτι λειτουργουσαμε σαν κλαν, και οτι θα πηγαιναμε ΟΛΟΙ μαζι... ασχετως αν το instance ηταν για μεγαλο lvl...

Βεβαια ΜΟΛΙΣ 5' ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ειδα και το μεγαλοπρεπεστατο μυνημα..."+57lvl only"

λολ ΡΑΑΑ, 1 φορα ειπαμε να βρεθουμε και να παμε σαν guild καπου 1 μαμημενη φορα... και αντι να παμε 20-23 ατομα που ειμασταν ονλινε προτιμησατε να πατε 7-8 60 αρηδες...λολ..

και ξαναλεω, ναι το ξερω οτι το Instance ηταν για μεγαλα lvl... προσωπικα δε θα ειχα κανενα προβλημα αν ημουν 60 να παρω καποιον χαμηλοτερου λβλ μαζι μου....

τεσπα...

τι ηλιθιος που ειμαι εγω και μερικοι αλλοι που σκοτωθηκαμε για να ειμαστε παρον σε αυτο το τρομερο event...

αυτα τα γραφω μονο και μονο για τον ugurz, το pgm,το VoodooL, και το Davman, που ηταν και οι μονοι που διερωτηθηκαν " μα γιατι αυτος πατησε το /gquit" ?

καλη συνεχεια

keep on the good work Zyx...

αντε και σε κανα τετραμηνο που θα εχουν 60αρησει και αλλοι 10... θα πατε καμια 20αρια... η καλυτερη σας θα ναι... εε τους υπολοιπους μωρε.. νταξ... αλλη φορα..λολ

Δηλαδη εγω ειμαι ο μοναδικος που πιστευει οτι πρεπει να εχουμε ενα μετρο , δηλαδη οταν

ημουνα και εγω 40 lvl να μην προσπαθουσα να ανεβω ωστε να γινω χρησιμος στον εαυτο μου

και στο guild αλλα να λεω στους 60αρηδες να με παρουνε ubrs για να κανω agro ολο το

instance ,

και οσο αφορα τα gquits ΕΓΩ τουλαχιστον σεβομαι τους 60αριηδες που περιμενανε εμενα και

οσους αλλους ιτανε μικροτερα lvls και σκοπευω να περιμενω και εγω και στην αναγκη να

φτιαξω και healer, ΤΩΡΑ για κατι τυπους τους στυλ ΕΛΑ και συ εδω να δεις κανα MC δεν

προκειται καν να ασχοληθω ΚΑΙ ναι το wow δεν ειναι diablo καθως ενθαρυνει αυτους που

ειναι κοντα στο ιδιο lvl να παιζουνε μαζι και η βοηθεια εξειδικευεται σε καπιο boss καποιου '

instance η σε καποιο δυσκολο και αναγκαιο quest

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ

(ΒΤW = ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ UBRS = 15 ΑΤΟΜΑ MAX KAI ΕΙΜΑΣΤΑΝ 13 GUILDIES ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΗΡΑΜΕ 2 RANDOM ΗΕΑLERS ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝΘΑ ΗΤΑΝΕ GUILD RUN ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝ !!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [Σήμερα, στις 14:00]

...... αλλα να λεω στους 60αρηδες να με παρουνε ubrs για να κανω agro ολο το instance

....και οσο αφορα τα gquits ΕΓΩ τουλαχιστον σεβομαι τους 60αριηδες που περιμενανε εμενα και οσους αλλους ιτανε μικροτερα lvls και σκοπευω να περιμενω και εγω ...

ακουσες ρε φιλε να λεω σε κανεναν να με παρει στο Instance? ειπωθηκε οτι θα παει το guild εκει, και υπεθεσα οτι θα πηγαιναμε ολοι μαζι... thats it

μη βαζεις λογια στο στομα του αλλου

...ΚΑΡΑ ΛΟΛ, ειλικρινα πες μου πιστευεις αυτη τη βλακεια που ειπες 'η το λες για το εφφε της υποθεσης?

Πιστευεις οτι υπαρχει εστω και ΕΝΑΣ 60αρης που να....περιμενει ποτε εσυ και εγω θα τον φτασουμε?

(οχι μονο σε αυτη τη clan, για ολες μιλαω)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 14:14]

ακουσες ρε φιλε να λεω σε κανεναν να με παρει στο Instance? ειπωθηκε οτι θα παει το guild εκει, και υπεθεσα οτι θα πηγαιναμε ολοι μαζι... thats it

μη βαζεις λογια στο στομα του αλλου

...ΚΑΡΑ ΛΟΛ, ειλικρινα πες μου πιστευεις αυτη τη βλακεια που ειπες 'η το λες για το εφφε της υποθεσης?

Πιστευεις οτι υπαρχει εστω και ΕΝΑΣ 60αρης που να....περιμενει ποτε εσυ και εγω θα τον φτασουμε?

(οχι μονο σε αυτη τη clan, για ολες μιλαω)

Χμμμ, δηλαδη ποιος ητανε ο λογος που καποια ατομα τα οποια ητανε κομπλε απο ιτεμς κτλ,

βρισκοντουσαν σε ενα guild με 15 60αριδες χωρις να υπαρχει η υποτυπωδης οργανωση?

Link to comment
Share on other sites

επειδη δε καταλαβα το τελευταιο σου ποστ.

εννοεις πως καποια ατομα (60λβλ) ειναι κομπλε απο ιτεμς βρισκομενα σε ενα g που υπαρχουν μονο 15 60αρηδες?

εε μα μετα το 60, δεν μενουν και πολλα πραματα να κανεις απο το να μαζευεις τα τελικα σου items....

παιζοντας σχεδον αποκλειστικα σε instances...

αυτο δε σημαινει οτι οι ανθρωποι κα8ονται και περιμενουν τους low lvl.... ποτε θα αξιωθουν να λεβελιασουνε.

αν δε καταλαβα αυτο που λες διορθωσε με

Link to comment
Share on other sites

κιομος ειδες εδω κανεις λαθος καποιοι οντος περιμενους τους αλους να ανεβουν για να κανουν κατι σαν παρεα κ οχι με αγνωστους. μπορουσα κ εγω να ειμαι mc κ onyxia αλλα προτειμησα διαφορετικο τροπο αντιμετοπησεις παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

για να πω την πικρη αληθεια 1 πραμα μου εχει ληψει απιστευτα.... το spammarισμα του dav....

πραγματικα το μονο που βλεπω πλεον στο chat box ειναι system msms... :( πανε οι καιροι που εκανα λογκ ιν και το box ηταν ηδη γεματο με

[Davman] says:

[Davman] whispers:

[Davman] yells:

[Davman] sings:

[Davman] moans:

εε πλακα κανω ωρε.... :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

για να πω την πικρη αληθεια 1 πραμα μου εχει ληψει απιστευτα.... το spammarισμα του dav....

Μπα, έχασες και τους 60άρηδες που λάκισαν σε άλλα guilds για να κάνουν τα όνειρά τους πραγματικότητα :p και τον zyx να λέει "και όλοι να φύγετε εγώ θα μείνω εδώ μόνος μου".

So get ur mage a$$ back b1tch :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 14:38]

κιομος ειδες εδω κανεις λαθος καποιοι οντος περιμενους τους αλους να ανεβουν για να κανουν κατι σαν παρεα κ οχι με αγνωστους. μπορουσα κ εγω να ειμαι mc κ onyxia αλλα προτειμησα διαφορετικο τροπο αντιμετοπησεις παιχνιδιου.

θωδορε αυτο που λεω ειναι οτι οταν ο υπερ ταλαιπωρημενος παιχτης φτασει επιτελους 60, απο κει και επειτα, δεν εχει που αλλου να παει/φτασει, οποτε αναμενομενο ειναι να ψαχνει για τα καταλληλα items, αυτο ισως να φαινεται στους αλλους οτι "τους περιμενει"

δε μιλαω για τη φαση που ο ενας ειναι 60 και ο αλλος 59.. εε εκει λογικα θα κανεις καμια βολτα, προκειμενου να σε φτασει και ο κολλητος σου και να παιξετε μαζι.

αλλα αν ημουν 60, δεν ειναι δυνατον να περιμενω τον 40+ ποτε θα.... οποτε λογικα θα αρχισω να ψαχνομαι για items και φυσικα οταν ο αλλος θα ειναι και αυτος κοντα στο 60 θα τα κανουμε ολα παρεα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:48]

Μπα, έχασες και τους 60άρηδες που λάκισαν σε άλλα guilds για να κάνουν τα όνειρά τους πραγματικότητα :p και τον zyx να λέει "και όλοι να φύγετε εγώ θα μείνω εδώ μόνος μου".

So get ur mage a$$ back b1tch :hehe:

υπηρχαν 60αρηδες που την κοπανησαν απο το g, ενω ηταν ηδη 60? 2 λογους σκεφτομαι...

1. διανοητικη καθυστερηση

2. μηπως τοτες δεν υπηρχαν αλλοι 60, και φρικαρανε σε στυλ "τι κανω εγω εδω με τα noobs?"

αυτο ποτε ειχε γινει? παλια εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

:o πωωω παλι τον ολεθρο εσπειρα....

μα δε καταλαβαινω.. αφου υποτιθεται οτι το g ξεκινησε να κανει πραματα all together, εστω και για 57+λβλ...

τι τους χαλασε?

αφου η αρχη για πραγματικα ομαδικο παιχνιδι εγινε...

Link to comment
Share on other sites

6 μηνες παιζω μια φορα εχω παει mc δεν με χαλαει να περιμενο κιαλλο για να παο με φιλαρακια στο mc και οχι να ειμαι απλα σε ενα guild με 80 60αριδες. δεν λεω οτι καθομαι ασχολουμε με αλλα θεματα pvp ας πουμε. ο λογος που διμιουργηθηκε το guild ηταν να ειμαστε ελληνες και να κανουμε το χαβαλε μας αλλα και να παιζουμε μαζι. μπορουσα να εφευγα κ εγω τωρα κ δεν ειναι ο λογος το gm το gm το δινω κιολας. στεναχωρηθηκα το που φυγαν αλλα οπως ειπα θα κατσω στο guild ακομα και μονος :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι λόγος επειδή δεν πείραν κάποιον UBRS να σηκωθεί να φύγει από το guild δε ξέρω πόσο λβλ είσαι Ζαρρας αλλά μην είμαστε και παράλογοι εμένα το guild μου με το ζόρι με πέρνανε κάνα scholo raid όταν ήμουνα 57-58

Όσο για το MC θέλει τρελή οργάνωση και μετά τον Lucifron Dwraf priests αλλίως δε πας πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.