Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Συχνά περνούσε από το μυαλό μου ότι στη Blizzard είναι μαζεμένοι στόκοι που δεν είναι εις θέση να καταλάβουν απλά πράγματα.

Και ήρθε η ένωση των BG !!

Αξίζουν συγχαρητήρια σε αυτόν που το σκέφτηκε.

Link to comment
Share on other sites

γιανκο ολα αυτα καλα αλλα γενικος εχουν μια λαθος ιδεολογια για το pvp. τελος παντων αν δεν θελουν να γινει μανταρα ο κοσμος του wow ας καναν κατι σαν το guild wars που υπαρχη παγκοσμια βαθμολογια σε τη καταταξη ειναι το guild σου στο pvp θα ειχαι μεγαλυτερο ενδιαφερον και θα γινοταν κ πιο ομαδικο το game. καληστα θα μπορουσαν να το κανουν κ στο pve που υπαρχη αλλα οχι φανερα η εστω για τους πρωτους που ριχνουν 1 boss. πολλα μπορουν να κανουν το ζητημα ειναι να λειτουργησουν :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

ΟΤ: ρε ψηλε μου ακομα WOW παιζεις ? υπαρχει μια σκεψη να ξανακυλησω στο βουρκο ....:D:D

Κι εγώ Πάνο μου, κι εγώ. Έχω ήδη κυλήσει, όχι θα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

ΟΤ: ρε ψηλε μου ακομα WOW παιζεις ? υπαρχει μια σκεψη να ξανακυλησω στο βουρκο ....:D:D

Παίζω αλλά με χαλαρούς ρυθμούς.. στα raids κυριώς και καμιά μέρα ακόμα να φαρμάρω τα απαραίτητα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις 10:04]

Χαλαροί ρυθμοί= 3-6 ώρες.

Χθες πχ εθεάθη από τα ξημερώματα μέσα, να παίζει με χαλαρούς ρυθμούς φαντάζομε , τζαζ, λάτιν : P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:24]

απορω τη καθεσαι κ κανεις ακομα εκει μεσα :p

Δοκίμασες τα καινούρια Θόδωρε;

Ενώ έχεις βάλει το βελάκι στον πελάτη και χαμογελάς , εξαφανίζετε και σου παγώνει το χαμόγελο !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Δοκίμασες τα καινούρια Θόδωρε;

Ενώ έχεις βάλει το βελάκι στον πελάτη και χαμογελάς , εξαφανίζετε και σου παγώνει το χαμόγελο !!

hehe ακομα δεν εχουν προλαβη να με μαρκαρουν :p πλεον γυρησα με πολυ εμπειρια στα χερια μου αλλα χρειαζομαι προπονηση :p επρεπε να γινει αυτα γιανκο :p μας την λεγαν ασχημα οι κυνηγοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:54]

hehe ακομα δεν εχουν προλαβη να με μαρκαρουν :p πλεον γυρησα με πολυ εμπειρια στα χερια μου αλλα χρειαζομαι προπονηση :p επρεπε να γινει αυτα γιανκο :p μας την λεγαν ασχημα οι κυνηγοι.

Εχει καποιο ιδιαιτερο νοημα να βγαλω στη φορα τα MSN logs που ελεγαν "ΨΟΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, σταματησα το WoW. Δεν παιζω αλλο. Το εβγαλα λεμε! Uninstall τελειως!! " ??

Υ.Γ. Να πειτε στον Tau να μην γραφει σε thread εκτος WoW αλλιως θα υπαρχουνε αντιποινα!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Εχει καποιο ιδιαιτερο νοημα να βγαλω στη φορα τα MSN logs που ελεγαν "ΨΟΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, σταματησα το WoW. Δεν παιζω αλλο. Το εβγαλα λεμε! Uninstall τελειως!! " ??

Υ.Γ. Να πειτε στον Tau να μην γραφει σε thread εκτος WoW αλλιως θα υπαρχουνε αντιποινα!!

ατιμη ηρωινη :p ενταξη μπορει να επεστρεψα αλλα δεν εχω υποχρεωσεις οποτε ειμαστε χαλαρα θα βγω εγω ο ιδιος να το πω οτι δεν εχει γυρισμο :p

for info προς καθε ενδιφερομενο κ ενδιαφερομενη ανοιξε το μεγαλυτερο guild στον kazzak :p invite γινονται μονο gankers και ατομα που θελουν ΜΟΝΟ pvp.

gankers ae :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.