Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [Χθες, στις 20:01]

Γιαγκο κανε μεταναστευση kazzak , δεν εχω κανεναν να healaro ;p

αμα θες κανε και με τον hunter αλλα τοτε θα κανω υπερωριες για να σε περιποιηθω <3

Τον druid ξέχνα τον Γιώργο, είναι πολύ δύσκολο να μετακινηθεί αφού έχει το gm και είναι μπλέξιμο.

Ο κυνηγός είναι 8 και ανεβαίνει χαλαρά αφού εδώ δεν έχουμε πια πρεζόνια του pvp!!

’σε που ο συνέταιρος θέλει να πάρει τους παίχτες του σε άλλο λογαριασμό !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ναι ρε borg οκτωμβριο νοεμβριο απλα δεν ξερουμε πιο ετος. μαιο ηταν να βγη.

εσυ τι μιλας ρε ?? δεν εχεις θεση εδω.... τα παρατισες ειπες και οτι δεν αξιζε και αλλα πολλα ...βρε ουυυυυυυυυυυυστ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

κ ποιος ειπε οτι αξιζει? το παιχνιδη συνεχιζει να ειναι αθλιο απλα ειναι λιγοτερο αθλιο απο τα sigle player

Εξαρτάται αν βλέπεις το ποτήρι μισο-άδειο ή μισο-γεμάτο.

Κάποιος μπορεί να πει πως, αν δεχτούμε οτι είναι λιγότερο άθλιο από όλα τα single player και το λιγότερο άθλιο από όλα τα mmorpg, μιλάμε επι της ουσίας για το καλύτερο παιχνίδι που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Εξαρτάται αν βλέπεις το ποτήρι μισο-άδειο ή μισο-γεμάτο.

Κάποιος μπορεί να πει πως, αν δεχτούμε οτι είναι λιγότερο άθλιο από όλα τα single player και το λιγότερο άθλιο από όλα τα mmorpg, μιλάμε επι της ουσίας για το καλύτερο παιχνίδι που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

γιατι ρε φιλε ειναι το καλυτερο mmorpg? επειδη εχουν κολησει ολα τα παιδακια που δεν ξεραν τη θα πει rpg και ουτε καν mmorpg? απο τα 6εκατομυρια Ποσυ ειναι αυτη που ξανα παιξαν mmorpg? το παιχνιδη εχει pve χωρης pve δεν εχεις τη να κανεις και απο pvp εχει αλλα δεν υπαρχη σκοπος.

εγω αν επαιζα αλλο θα πηγενα σε gw οποτε παιδες εμενα ξεχαστε με.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

γιατι ρε φιλε ειναι το καλυτερο mmorpg? επειδη εχουν κολησει ολα τα παιδακια που δεν ξεραν τη θα πει rpg και ουτε καν mmorpg? απο τα 6εκατομυρια Ποσυ ειναι αυτη που ξανα παιξαν mmorpg? το παιχνιδη εχει pve χωρης pve δεν εχεις τη να κανεις και απο pvp εχει αλλα δεν υπαρχη σκοπος.

εγω αν επαιζα αλλο θα πηγενα σε gw οποτε παιδες εμενα ξεχαστε με.

Γιατί απλά είναι Θόδωρα. Σαν σύνολο. Κάποιο έχει καλύτερο PvP, άλλο έχει καλύτερη οικονομία, αλλά σαν σύνολο το WoW είναι κορυφή. Κι εγώ κράζω τη Blizzard πότε πότε αλλά είναι η Blizzard..Δεν είναι η NCSoft...Και οι τύποι ξέρουν πως να φτιάχνουν PC games. Αν κάποιο άλλο mmorpg ήταν καλύτερο θα παίζαμε εκείνο 2 χρόνια μετά..Και εμείς και τα υπόλοιπα 6 μύρια χρήστες (του ναρκωτικού).

Πήγαινε παίξε GW. Chinese RPG, ψεύδο-massive multiplayer. Σε ένα μήνα σε αυτό το thread θα κάνεις post πάλι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Λέω να ανοίξω κλινική για τους καμμένους.. θα χεστώ στο τάλαρο...

Στο εξωτερικό υπάρχει ήδη. Ελλάδα θα είσαι ο πρώτος αν βιαστείς! Κράτησε μου δωμάτιο με θέα στον κήπο btw!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

το pvp του ομως εχει εναν σκοπο. σε εμας εχει σκοπο?

Τσου! Υστερεί πολύ το PvP στο WoW. Τα έχουμε πει 1000 φορές. Ελπίζω όμως να φτιάξει με το ladder που θέλουνε να κάνουνε στο Expansion. Θέλουν να προσθέσουν κάποια ranks που θα φαίνεται πόσο "καλή" είναι η ομάδα σου στο PvP σε σχέση με άλλες στην Ευρώπη κλπ, και βάση αυτών των rank να μπορείς να αγοράσεις items κλπ. (αν το κατάλαβα καλά).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 13:52]

κ ποιος ειπε οτι αξιζει? το παιχνιδη συνεχιζει να ειναι αθλιο απλα ειναι λιγοτερο αθλιο απο τα sigle player

Η άποψη σου Θόδωρα θα ήταν βαρύνουσα τον πρώτο η τον δεύτερο μήνα άντε στο εξάμηνο.

Το παιχνίδι όμως σε κράτησε σχεδόν δυο χρόνια και αυτό δεν συνάδει με τα λεγόμενα σου.

Μου θυμίζεις κάποιους που αφού έζησαν δέκα χρόνια με μια γυναίκα, όταν χωρίσουν της φορτώνουν όλα τα ελαττώματα του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.