Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από isaias1983 [21-05-2007 21:53]

Εγω λεω παντως οτι το wow τα εφαγε τα ψωμια του...απο προσωπικη αποψη κ απο φιλους ωλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο απο τους hardcore gamers του wow αρχιζουν να σταματανε το παιχνιδακι...ενας απο αυτους ειμαι κ εγω!

εχεις δικιο αλλα πιστευω οτι αυτοι που σταματανε το κανουν για να ξεκινησουν κανενα αλλο..... :p

το εχουν βαρεθει!!! ποσο να παιξουν ακομα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι παιζει με τα realms σημερα.12 h downtime and counting.Aφηστε που ειμαι και απο τους τυχερους που ειμαι σε server που απαιτει και further investigation για τα issues.Παντως οι "προβληματικοι¨server ειναι ελληνοσπαρτοι λετε παλι να το βαλε το χερακι του ο ελληναρας με κανα abuse bug???:tomato: H μηπως πηρανε εκδικηση οι farmers που τους κοψανε το mail spam μετα το patch.Eχει κανενας περισσοτερες πληροφοριες?

P.S : Kαλοντυθικα με τα πρωτα 70 epic χθες και ειμαι στην πορωση να τα δοκιμασω pvp ..καταλαβενετε ολοι οι burned :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Σε ποιο σερβερ καιγεσαι Μητσαρα?

Πλακα πλακα τα Τ4 γιναν σουπα,κ η κουτση Μαρια εχει 2-3 κομματια του σετ....

1) Trooper = Κωστάρας, not Μητσάρας. Εκτός αν έχετε αναπτύξει...επαφές άλλου τύπου, οπότε πάω πάσο - μην μπλέκω και στα προσωπικά σας δηλαδής! :hehe:

2) Δεν πιστεύω καλοκαιριάτικα να καίγεσαι στο WoW?! (βλ. τα καλά που κάναμε πέρυσι.. Ursus, τεκίλες και Warcraft all night long... :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Πιο καλοκαίρι οεο ? Εδω δεν εχω που να ξοδέψω τα dkp μου omg :hehe:

Σωστό κι αυτό!

"Μωρό μου, πρέπει να πάω στο raid σήμερα...Πρέπει!..Είμαι πρώτος στα DKP και ότι πέσει το παίρνω εγώ!! Αν θες πήγαινε με καμία φίλη σου για μπάνιο..."

Αhh, good old days..Να δω τι δικαιολογίες θα βρίσκω φέτος! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Lawl!

Μητσαρας= Helly ρα nab :p

Φετος δεν εχει μλκιες Κωστακη...στο πολυ χαλαρο 1-2 raid τη βδομαδα κ οχι ΣΚ,πιανω κ δουλεια οποτε δεν θα παιζει κ πολυς χρονος...Ασε που δεν εχω κ πολυ ορεξη για WoW τελευταια...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.