Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 13:35]

μπρει αλλα για εσενα δεν εχει εμφανιστη ακομα σε τη ειδος να σε καταταξουν ;p

Αυτό είναι προς έπαινον Θόδωρα και όχι προς ψόγον.

Δηλαδή για να εμφανισθεί το είδος του, θα εξελιχθεί και άλλο ο πλανήτης : )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Αυτό είναι προς έπαινον Θόδωρα και όχι προς ψόγον.

Δηλαδή για να εμφανισθεί το είδος του, θα εξελιχθεί και άλλο ο πλανήτης : )

xa0xa0xa0xa0 ;pppppppp

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

χαχαχαχουχουχου αλλα βεντουζα ολο ταπωμα πεφτει : p

καταρχην gief my 20g που δεν ξερουμε κ σε τι ποσο θα φτασει :p δευτερον ιδες κ χθες ποιος παιχτης solari κ ποιος δεν ψοφαει, εσυ θες τουλαχιστον 2 healer πισω σου ;p

@naz 65k+ εχει ο 60αρης μου rogue που ειναι κ πιο pure kills ;p 33κ+ εχει ο 70αρης rogue

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [28-01-2008 08:39]

καταρχην gief my 20g που δεν ξερουμε κ σε τι ποσο θα φτασει :p δευτερον ιδες κ χθες ποιος παιχτης solari κ ποιος δεν ψοφαει, εσυ θες τουλαχιστον 2 healer πισω σου ;p

@naz 65k+ εχει ο 60αρης μου rogue που ειναι κ πιο pure kills ;p 33κ+ εχει ο 70αρης rogue

pozeras , noobas και αριστεροστροφος. nerf : p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά:) . Για night-elf hunters ξέρετε μήπως ποια είναι τα καλύτερα talents που πρεπει κανείς να βάλει?:help: Έχω στο jenjurus lvl 40(πάω 41 σε λίγο) hunter αλλά έχο κανει βλακείες με τα talents μου..Είναι ο πρώτος μου χαρακτήρας και δεν ξέρω πολλά πράγματα..Από την αρχή δεν έδινα σημασία στα talents και τα έκανα στην τύχη:unsure: ..Και τώρα έχω ξοδέψει όλα τα talent points σε διαφορα μερη..markmanship survival και beast mastery:TD: :tomato: ...Τώρα θα κάνω unlearn τα talents μου και θα τα βάλω απο την αρχή..Όμως..σε ποια τάξη να βάλω τα περισσότερα ή και όλα?Στο markmaship?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MANOSPC

Παιδιά:) . Για night-elf hunters ξέρετε μήπως ποια είναι τα καλύτερα talents που πρεπει κανείς να βάλει?:help: Έχω στο jenjurus lvl 40(πάω 41 σε λίγο) hunter αλλά έχο κανει βλακείες με τα talents μου..Είναι ο πρώτος μου χαρακτήρας και δεν ξέρω πολλά πράγματα..Από την αρχή δεν έδινα σημασία στα talents και τα έκανα στην τύχη:unsure: ..Και τώρα έχω ξοδέψει όλα τα talent points σε διαφορα μερη..markmanship survival και beast mastery:TD: :tomato: ...Τώρα θα κάνω unlearn τα talents μου και θα τα βάλω απο την αρχή..Όμως..σε ποια τάξη να βάλω τα περισσότερα ή και όλα?Στο markmaship?

Για lvl-up και ψιλοsurvival φάση μέχρι το 40

click here

και μέχρι το 70 κάτι τέτοιο από BM

http://www.wowhead.com/?talent=cVbh0xgRquVoEMboV

efficiency, imp conccusive, endurance training, imp AotHawk, rapid kill τα βάζεις ανάλογα με το αν θες raid ή arenes στο τέλος. Το spirit Bond είναι καλό για lvl-up και farm, από κει και πέρα υπάρχουν καλύτερα.

ΥΓ. Night elf *glass cannon* huntress (κοινώς pve/raids spec)

Link to comment
Share on other sites

$1.2 billion έβγαλε η Blizzard το '07.

Not bad...

Its no secret that the World of Warcraft is one of the biggest cash cows in todays games industry a point further punctuated by the $1.2 billion in revenue raked in by Blizzard Entertainment in 2007. Blizzard Entertainments parent company, Vivendi Games, brought in a total of $1.5 billion, which puts into perspective the contributions that World of Warcraft brings to the publisher.

dailytech.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.