Jump to content



Η Η.Ο.Τ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


tsang

Recommended Posts

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και ιδιαίτερα στο βαρύ πυροβολικό μας :071: που έδωσε τον καλύτερό του εαυτό τις tελευταίες μέρες!:041: Αλλά ακόμα και μισός πόντος είναι πολύτιμος αν θέλουμε να είμαστε πάντα πρώτοι... γι αυτό Keep everyday O/king!:) Μπράβο παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
Hidden
Μπραβο σε ολους για την πρωτη θεση....

Αμα δεν ειμουν εγω με τον ποντο μου ομως δε θα καναμε τπτ...

εγω με τουS 3,3 τι να πω? αλλά βρήκα από έναν φίλο ενα pentium4 sta 1.8 και ελπίζω να πάρω κανένα πόντο για την H.O.T. από ευδομάδα ξεκινάω το postarisma!

Link to comment
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και ιδιαίτερα στο βαρύ πυροβολικό μας :071: που έδωσε τον καλύτερό του εαυτό τις tελευταίες μέρες!:041: Αλλά ακόμα και μισός πόντος είναι πολύτιμος αν θέλουμε να είμαστε πάντα πρώτοι... γι αυτό Keep everyday O/king!:) Μπράβο παιδιά!!!

εγω με τουS 3,3 τι να πω? αλλά βρήκα από έναν φίλο ενα pentium4 sta 1.8 και ελπίζω να πάρω κανένα πόντο για την H.O.T. από βδομάδα ξεκινάω το postarisma!

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το πρωτο μου βραβειο !!! :p ... Τρελα σκορ και απιστευτες επιδοσεις...( και καλα)... απο το ..... ΚΑΤΕΒΑΣΤΗΡΙ μου ...

Στο Super Pi 32m :p

Ελεος !

Διόρθωσε άν μπορείς τη φωτό σου.

Πρέπει υποχρεωτικά να φαίνεται και το memory tab από το cpu-z.

Χωρίς αυτό,πιθανόν κάποιος να το κάνει report και να στο μπλοκάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Ενταχει μωρε σιγα ... Καποια στιγμη που θα ανεβασω παλι τπτ θα κανω αλλη μια...

Οχι τπτ αλλο...αλλα αυτο το 32Μ στον 1700+ ειναι της ...υπομονης

Υγ... αμα κανουν καμια λαμογια ρεπορτ... θα παω ακομη παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.