Jump to content



Η Η.Ο.Τ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


tsang

Recommended Posts

Ετσι σε θελω.

Αγριο οπως στην tv σημερα.:033:

Και να δεις και θαυμαστες που εχεις...:046:

Τωρα πηρα πρεφα πως πηρες μπουκαλα ρε αθεοφοβε.

Με γειες και ειμαι σιγουρος πως πας για 4ψηφιο σκορ πλεον.:D

Ετοιμασου το αργοτερο μεχρι το ΣΚ να μου πεις λεπτομερειες...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
Guru ή κου(κουρου)κου ???:044: :044:

κουκουρούκου καλύτερα

και η Aquafresh έχω ακούσει ότι είναι καλή πάστα :105::p

Ανεβάζω και εγώ τα score μου :D

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=792718

Για 270MHz bus καθόλου άσχημα, και 12,5 multi έπαιρνε αλλά ξέχασα να τρέξω bench -_-

Link to comment
Share on other sites

Την χτύπησες βρέ θηρίο ? ... όλα ΟΚ ?

Πότε έρχεται ? :turtle:

Κακώς έβαλες φωτό ... θα τη δεί ο tsan (γυαλοκοπάει κιόλας η άτιμη) ... και θα στη ματιάσει :046:

Κανονικοτατα ολα . Εκλεισε και σε καλη τιμουλα .

Οπως υπολογιζουμε , θα αποσταλει τελη εβδομαδας .Με 10 μερες για τη μεταφορα ... παμε για τελη του μηνα στα χερια μας .

Ο Τσαν ειναι γουρλης ρε ! :046:

Link to comment
Share on other sites

@Stelaras, η φιάλη αυτή έχει καλή μόνωση; γιατί θυμάμαι στο ADW αυτό που είχαμε δεν "κράταγε" καλά το άζωτο μέσα και έφευγε.

Η προδιαγραφη της ειναι για απωλεια 0.1λιτρα ανα μερα ... ή αλλιως 301 μερες για πληρη εξατμιση . Aυτα απο το επισημο PDF της απο την εταιρια (thermo scientific 8037 model)

Ολοκαινουρια και αχρησιμοποιητη ειναι ... οποτε εαν δεν εχει ζημιες (φτου σκορδα & κρεμμυδια :D ) , θα κραταει αψογα .

Link to comment
Share on other sites

Πές του Αμερικάνου ... να σου στείλει και εκείνα τα κρεμαστάρια για τα δείγματα ... ποτέ δέν ξέρεις ... μπορεί να χρειαστούν.

Με τόσες μπουκάλες που έχουν μαζευτεί τώρα τελευταία ... μπάς και πρέπει να ανοίξουμε τίποτε ... πρός τον κλάδο υγείας ???

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα λιγο μπας και κατεβασω το SuperPi μου κατω απο το 37.58 ... Πειραματιστικα αρκετα με το Α64 αν και πολλα απο αυτα που πειραζα δεν γνωριζω τι ακριβως κανουν ...

Τελικα εφτασα σε ενα ικανοποιητικο συμπερασμα θα ελεγα.

Μπορει να βοηθησει καποιος με πιο πολλες γνωσεις αν γινεται και παρακατω?

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=448692

Το αποτελεσμα η το perfomance που δειχνω δεν ειναι και super αν το συγκρινεις με αλλους αλλα πιστευω ειναι μια χαρα για τις προυποθεσεις και τις δυνατοτητες του μηχανηματος.

Βαζω και μια εικονα με το Α64 μηπως μου πειτε κανα tip !

Ευχαριστω

post-9210-1442175348,826_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα για 1 ρεκόρ του Dread77 σε άλλο ελληνικό φόρουμ.

Πέτυχε την καλύτερη επίδοση στον κόσμο στο benchmark PiFast , στην κατηγορία Intel Core i7 965 όπου και κατέλαβε την πρώτη θέση και το χρυσό κύπελο.

Συγκεκριμένα ολοκλήρωσε το bechmark σε χρόνο 18.25secs υπερχρονίζοντας τον Core i7 965 στη συχνότητα των 4.655MHz, με χρήση υγρού άζωτου, στη μητρική Asus Rampage II Extreme.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα για 1 ρεκόρ του Dread77 σε άλλο ελληνικό φόρουμ.

Πέτυχε την καλύτερη επίδοση στον κόσμο στο benchmark PiFast , στην κατηγορία Intel Core i7 965 όπου και κατέλαβε την πρώτη θέση και το χρυσό κύπελο.

Συγκεκριμένα ολοκλήρωσε το bechmark σε χρόνο 18.25secs υπερχρονίζοντας τον Core i7 965 στη συχνότητα των 4.655MHz, με χρήση υγρού άζωτου, στη μητρική Asus Rampage II Extreme.

Τον περασαν ομως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είχα ελεύθερη την Κυριακή ... να μπεντσάρω,να χαλαρώσω λιγάκι.

Αλλά δυστυχώς το Cascade μου ... έμεινε από λάστιχο :011:

Τέσπα ... ανέβασα κάτι ψιλά ... μέχρι και το Prommie επιστράτευσα.

Το επόμενο ΣΚ πλέον.

Αλλά ρέ παίδες ... μπάς και πρέπει να χαλαρώσουμε λίγο με το bot ???

Θα τους πάρει από κάτω τους OCX ... και θα κόψουν το benching :046:

... και τι θα κάνουμε μετά ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.