Jump to content



Η Η.Ο.Τ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


tsang

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Δηλαδη αν δεν ειχαμε παιξει στο σπιτι του crio με τον Στελιο και τους αλλους την Παρασκευηδεν Θα ειμασταν μπροστα εδωσα 17 ποντους αλλα και παλι την καλη δουλεια την εκαναν οι Gorillas και ο gpr

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν δεν ειχαμε παιξει στο σπιτι του crio με τον Στελιο και τους αλλους την Παρασκευηδεν Θα ειμασταν μπροστα εδωσα 17 ποντους αλλα και παλι την καλη δουλεια την εκαναν οι Gorillas και ο gpr

Ε και γω έδωσα 4 ποντάκια αυτές τις μέρες!:046: :046:

By the way τσέκαρε τα ΠΜ σου γιατί σου έστειλα για την αντλία δεν τα παίρνεις λόγω γεμάτου inbox..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν δεν ειχαμε παιξει στο σπιτι του crio με τον Στελιο και τους αλλους την Παρασκευηδεν Θα ειμασταν μπροστα εδωσα 17 ποντους αλλα και παλι την καλη δουλεια την εκαναν οι Gorillas και ο gpr

οι Gorillas-gpr δεν εδωσαν ποντους καθολου...δεν μετρανε απο τον διαγωνισμο..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σε εκκρεμότητα να μπεντσάρω ακόμη 2κ3 με την 4870 ... και μετά να παίξω CF ... και 4870x2

Ολα αυτά προσεχώς.

Επίσης ... άν κάποιος έχει κρατήσει μητρική 478 με 865 ή 875 chipset .... άς μου στείλει ένα pm.

thanks

Link to comment
Share on other sites

hardware ποντους το hwbot μετραη μεχρι 300 απο εκει και πανω δεν μπενουν στους συνοληκους ποντους που εχει ο καθενας mortis,stelaras,tasos τους εχετε περαση δεν εχει νοημα να πεζετε με παλιο hardware :056:

Link to comment
Share on other sites

hardware ποντους το hwbot μετραη μεχρι 300 απο εκει και πανω δεν μπενουν στους συνοληκους ποντους που εχει ο καθενας mortis,stelaras,tasos τους εχετε περαση δεν εχει νοημα να πεζετε με παλιο hardware :056:

Εγώ δέν το κάνω για τους πόντους ... πλέον.

Απλά θέλω να χτυπήσω την πρώτη θέση με ένα συγκεκριμένο cpu ... μου έχει κάτσει περίεργα :046:

Link to comment
Share on other sites

hardware ποντους το hwbot μετραη μεχρι 300 απο εκει και πανω δεν μπενουν στους συνοληκους ποντους που εχει ο καθενας mortis,stelaras,tasos τους εχετε περαση δεν εχει νοημα να πεζετε με παλιο hardware :056:

ωπα κατσε...δηλαδη αν περασεις τους 300 και συνεχιζεις να παιρνεις δεν θα μπαινουν στους συνολικους βαθμους σου δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

ωπα κατσε...δηλαδη αν περασεις τους 300 και συνεχιζεις να παιρνεις δεν θα μπαινουν στους συνολικους βαθμους σου δηλαδη?

Οχι ... οι hardware points σταματάνε στους 300.

Δέν θυμάμαι ... άν μετράνε στο σύνολο της ομάδας όμως ???

Link to comment
Share on other sites

Οχι ... οι hardware points σταματάνε στους 300.

Δέν θυμάμαι ... άν μετράνε στο σύνολο της ομάδας όμως ???

Μετρανε στην ομαδα.

Σε ατομικο επιπεδο μετρανε σαν hardware points αν ειναι στις 5 πρωτες θεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

Αυτό αποδεικνύει ότι είσαστε πλήρως ενημερωμένοι γύρω από το hardware κι software των Η/Υ κι δεν είσαστε απλά λόγια κι αερολογίες!

Σας εύχομαι πάντα επιτυχίες!!

Υ.Γ Πειράζει που ζηλεύω τις γνώσεις σας;; !!!! :040::040: :040:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.